آزمون پی تی ای (PTE) + ثبت نام آنلاین +سریع ترین و بهترین کیفیت آموزشی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آزمون پی تی ای (PTE) + ثبت نام آنلاین +سریع ترین و بهترین کیفیت آموزشی

آزمون پی تی ای (PTE) + ثبت نام آنلاین +سریع ترین و بهترین کیفیت آموزشی

ثبت نام آنلاین PTE در بهترین کلاس زبان تهران!

زبان نگار

مجری رسمی برگزاری آزمون تافل و جی آرای در ایران

زیر نظر سازمان سنجش کشور

 زبان آموزانی که سطح زبانشان در سطح  Upper Intermediate باشد می توانند مستقیماً وارد دوره های PTE شوند.

 

نمره مد نظر حداقل سطح مورد نیاز
۴۵-۵۵ Intermediate
۵۵-۶۵ Upper-Intermediate
۶۵-۷۵ Advanced

 

 محدوده نمره ی آزمون بین ۹۰-۱۰ می باشد و نمره ۸۳ در آزمون معادل نمره ۸.۵ آیلتس می باشد.

 

پرداخت آنلاین شهریه تومان تعداد جلسات نام دوره ترم
ثبت نام آنلاین  ۱۴۴۰۰۰۰ ۲۴ PTE

 

 

شرایط و ویژگی های دوره های PTE در زبان نگار:

  • برگزاری دوره تخصصی طی ۲۴جلسه 
  • طول هر ترم آموزشی ۳ماه در دوره فشرده
  • تعداد جلسات هر ترم آموزشی۲۴ جلسه
  • مدت زمان هر جلسه آموزشی ۹۰ دقیقه که ۳ساعته برگزار میشود
  • بکارگیری از اساتید با تجربه و تحصیل کرده

برای متقاضیان آموزش خصوصی:

 این موسسه علاوه بر امکان آموزش خصوصی در موسسه، امکان آموزش در منزل  را نیز فراهم می کند.

نحوه برگزاری کلاسها:

برگزاری فشرده دو روز در هفته یا دو روز آخرهفته

برگزاری هرجلسه ۳ساعته 

هر دوره ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای

 

آزمون پی تی ای یا (Pearson Test of English (PTE یکی از آزمون های معتبر زبان انگلیسی در دنیا می باشد که همانند آزمون های آیلتس و تافل اعتبار جهانی دارد. این آزمون به دو صورت General و Academic توسط سازمان پیرسون Pearson که ناشر Longman نیز می باشد، برگزار می گردد که تنها آزمون آکادمیک پی تی ای مورد قبول اداره مهاجرت و دانشگاه های کشور استرالیا می باشد.

آزمون پی تی ای شامل ۲۰ تسک مختلف در قالب ۴ مهارت اصلی اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ می باشد و در مدت تقریبا ۳ ساعت به صورت آنلاین در یکی از مراکز برگزاری مورد تایید سازمان پیرسون و با زمان استراحت ۱۰ دقیقه ای در یک نوبت صورت می پذیرد. این آزمون با توجه به مزایایی که نسبت به آزمون های IELTS و TOEFL دارد، در سال های اخیر مورد توجه علاقه مندان به مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور استرالیا قرار گرفته است. این مزایا شامل موارد زیر هستند:

 

آزمون پی تی ای

آزمون پی تی ای

 

برگزاری و نمره دهی تمام تسک های امتحان توسط کامپیوتر که این موضوع موجب از میان برداشته شدن سلیقه انسانی در نمره دهی به مخاطبین شده است.
یکپارچه بودن امتحان، به این معنی که معمولا در طول این آزمون دو مهارت به صورت همزمان توسط کامپیوتر سنجینده و نمره دهی می شود که این ویژگی امکان جبران به شرکت کنندگانی را می دهد که ممکن است در یک مهارت ضعف داشته و یا به هر دلیلی در طول امتحان در بخشی از آزمون ضعیف عمل کنند.

به عنوان مثال، در تسک اول آزمون، شرکت کننده باید یک متن را در مدت زمان مشخصی در میکروفن بخواند تا صدای او ضبط شود. در این تسک دو مهارت اسپیکینگ و ریدینگ فرد به صورت همزمان سنجیده و نمره دهی میشوند. همچنین در مهارت رایتینگ امکان اخذ نمره برای مهارت ریدینگ وجود داشته و در قسمت های ریدینگ و لیسنینگ نیز امکان اخذ نمره برای مهارت های دیگر وجود دارد.

 مرتبط بخوانید: همه چیزهایی که در مورد آزمون PTE باید بدانید!

مدت کوتاه اعلام نتیجه آزمون پی تی ای که طبق گفته رسمی خود سازمان پیرسون در مدت نهایتا ۵ روز کاری صورت می پذیرد.

وجود دو امتحان شبیه ساز رسمی که انجام این دو آزمون توسط شرکت کنندگان این امکان را به آنها می دهد تا با شرایط و نحوه نمره دهی آزمون پی تی ای تا حدود زیادی آشنا شده و همچنین از نمره حدودی خود در آزمون اصلی اطلاع پیدا کنند.

 

ساختار آزمون پی تی ای:

این آزمون همانطور که بالاتر گفته شد شامل ۴ مهارت اصلی است که در قالب ۲۰ تسک مختلف که در جدول زیر آورده شده در مدت زمان تقریبا ۳ ساعت بسته به تعداد سوالات در هر تسک برگزار می شود

 

   ۱.مهارت های اسپیکینگ و رایتینگ (۷۷-۹۳ دقیقه)

 

نام تسک توضیحات مدت زمان
Personal Introduction در این بخش ۳۰ ثانیه برای معرفی خود فرصت دارید که نمره دهی نمی شود ۱ دقیقه
Read Aloud یک متن بر روی صفحه مانیتور ظاهر می شود و شما باید آن را بلند در میکروفن بخوانید تا صدای شما ضبط شود. ۳۰-۳۵ دقیقه
Repeat Sentence بعد از گوش دادن به یک متن کوتاه چند کلمه ای باید آن را تکرار کنید.
Describe Image یک عکس بر روی صفحه مانیتور ظاهر می شود و شما باید نکات اصلی آن را در مدت ۴۰ ثانیه توصیف کنید.
Re-tell Lecture بعد از گوش دادن به یک فایل صوتی و یا تماشای یک ویدئو، باید نکات اصلی آن را به صورت خلاصه در ۴۰ ثانیه بیان کنید.
Answer Short Question بعد از گوش دادن به یک سوال باید با یک یا چند کلمه به آن پاسخ دهید.
Summarize Written Question بعد از خواندن یک متن آکادمیک، باید نکات اصلی آن را در یک جمله با تعداد کلمات بین ۵ تا ۷۵ کلمه خلاصه کنید. از این سوال بین یک تا سه عدد ممکن است در امتحان گنجانده شود که برای پاسخگویی به هر یک ۱۰ دقیقه فرصت داده می شود. ۱۰ دقیقه
Essay یک مقاله آکادمیک بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ کلمه باید نوشته شود. ۲۰ دقیقه

 

مرتبط بخوانید: آزمون مکالمه آیلتس : ۵ نکته مهم برای آزمون مکالمه آیلتس!

 

   ۲. مهارت ریدینگ آزمون پی تی ای (۳۲-۴۱ دقیقه)

نام تسک توضیحات مدت زمان
Multiple-choice. choose single answer پس از خواندن یک متن باید به یک سوال چند گزینه ای که تنها یک پاسخ صحیح دارد پاسخ دهید. ۳۲-۴۱  دقیقه
Multiple-choice. choose multiple answers پس از خواندن یک متن باید به یک سوال چند گزینه ای که بیش از یک پاسخ صحیح دارد پاسخ دهید.
Re-order paragraphs چند باکس متن دار بر روی صفحه مانیتور با ترتیب بهم ریخته ظاهر می شوند که از شما خواسته شده که آنها را به ترتیب صحیح مرتب کنید.
Reading: Fill in the blanks یک متن با تعدادی جای خالی نمایش داده می شود که باید جای خالی ها با استفاده از گزینه های ارائه شده که تعداد آن ها بیشتراز تعداد جای خالی ها است، پر شوند.
Reading & writing: Fill in the blanks یک متن با تعدادی جای خالی نمایش داده می شود که هر جای خالی باید با استفاده از گزینه های ارائه شده مخصوص همان جای خالی پر شوند.

 

   ۳. مهارت لیسنینگ (۴۵-۵۷ دقیقه)

نام تسک توضیحات مدت زمان
Summarize spoken text پس از گوش دادن به یک فایل صوتی باید نکات اصلی آن را در قالب یک متن بین ۵۰ تا ۷۰ کلمه خلاصه کنید. ۲۰-۳۰ دقیقه
Multiple-choice. choose multiple answers پس از گوش دادن به یک فایل صوتی باید به یک سوال چند گزینه ای که بیش از یک پاسخ صحیح دارد پاسخ دهید. ۲۳-۲۸ دقیقه
Fill in the blanks یک متن با تعدادی جای خالی نمایش داده می شود که این جاهای خالی باید با استفاده از اطلاعاتی که هنگام گوش دادن به یک فایل صوتی داده می شود، پر شوند.
Highlight correct summary پس از گوش دادن به یک فایل صوتی، باید بهترین گزینه که خلاصه ای صحیح از آن متن می باشد را انتخاب کرد.
Multiple-choice. choose single answer پس از گوش دادن به یک فایل صوتی باید به یک سوال چند گزینه ای که تنها یک پاسخ صحیح دارد پاسخ دهید.
Select missing word بعد از گوش دادن به یک فایل صوتی باید گزینه ای را که شامل یک یا تعدادی کلمه است و متن را کامل می کند انتخاب کرد.
Highlight incorrect words یک متن نمایش داده می شود که باید همزمان با گوش دادن به یک فایل صوتی، کلماتی که میان فایل صوتی و متن نمایش داده شده تفاوت دارند را همان زمان انتخاب کرد.
Write from dictation بعد از گوش دادن به یک متن چند کلمه ای باید متن شنیده شده را تایپ کرد.

 

آزمون پی تی ای

آزمون پی تی ای

آزمون پی تی ای

آزمون پی تی ای

آزمون پی تی ای

آزمون پی تی ای

 

منابع اصلی آزمون پی تی ای

The Official Guide to PTE Academic

PTE Practice Tests Plus  

 

دیگر منابع معتبر آزمون   PTE

PTE Academic Test Builder

 

مراکز برگزاری آزمون   

ترکیه ،عمان ،امارات ، کویت و عراق

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار جهت آموزش آزمون پی تی ای را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت