مقررات آموزشی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

مقررات آموزشی

مقررات آموزشی موسسه زبان نگار

۱-تعیین سطح رایگان و ثبت نام

متقاضیان ثبت نام پس از انجام تعیین سطح که به صورت رایگان صورت می گیرد و مشاوره جهت تعیین زمان کلاس خود، میتوانند دردوره مورد نظرشان ثبت نام کنند.

 

۲-قوانین و شرایط ثبت نام

تعیین سطح

جهت سنجش سطح زبانی متقاضیان و مشاوره آموزشی، تعیین سطح توسط کارشناسان هر زبان صورت می گیرد. تعیین سطح در ۱۰ الی ۲۰ دقیقه به صورت شفاهی و حضوری انجام می شود. لازم به توضیح است افراد مبتدی نیازی به تعیین سطح ندارند.

 

شرایط ثبت نام

 

  • شرایط سنی: بزرگسالان ۲۰ سال تمام به بالا
  • رعایت کامل حجاب اسلامی الزامی است.
  • عدم استفاده از تلفن همراه درکلاس
  • حضوربه موقع و بدون تاخیر درکلاس ( اساتید مجازبه محاسبه تاخیرهای بیش از حد زبان آموزان به عنوان غیبت هستند)
  • نداشتن بیش از ۳ جلسه غیبت متوالی یا چهار جلسه نامتوالی (دراین صورت زبان آموزFailمحسوب میشود)
  • با توجه به آنچه در قرارداد آمده کنسل کردن کلاسهای خصوصی به هیچ عنوان در طول روز امکان پذیر نیست.
  • حفظ ونگهداری فرم ثبت نام تا پایان ترم مربوطه

 

۳-گواهی اشتغال به تحصیل وگواهی پایان دوره

جهت صدور گواهی اشتغال به تحصیل وگواهی پایان دوره، زبان آموزدرخواست خودراازطریق پرکردن فرم اعلام می نماید. زبان آموزان می توانند فرم درخواست نوع گواهی رااز مسئولین آموزش دریافت کنند. زبان آموزان درهرزمان وسطحی می توانند درخواست گواهی اشتغال به تحصیل وگواهی پایان دوره نمایند که در این صورت گواهی جهت ارائه به ارگان ویا سازمان درخواستی با ذکر ترم های گذرانده شده تنظیم می گردد و گواهی پایان دوره سطوح Advanced ,Upper Intermediate ,Intermediate توسط واحد فارغ التحصیلان موسسه زبان نگار به زبان آموزان گرامی اعطاء می شود.

زمان مراجعه زبان آموزان به واحد مربوطه در طول هفته از روز شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸ صبح الی ۲۱ می باشد.

 

۴-استراد شهریه

برگرداندن شهریه زبان آموز ثبت نام شده که تحت شرایط خاص انجام می گیرد.موسسه زبان نگار متعهد است که چنانچه زبان آموز شرایط لازم را داشته باشد بدون کسر هیچگونه مبلغی ، کل شهریه را مسترد نماید. استراد شهریه فقط یک روز قبل از شروع ترم با ارائه فرم ثبت نام امکان پذیر می باشد ، درغیر اینصورت شهریه زبان آموز به هیچ وجه استراد نمی شود.

نکته: چنانچه زبان آموز ثبت نامی کلاس را شرکت نکرد می تواند در دوره بعدی شرکت کند با این شرایط که شروع دوره و روز وساعت کلاس را موسسه مشخص کند.

 

تعطیلات

طبق تقویم سالانه زبان نگار، تمامی تعطیلات از پیش برنامه ریزی و تعیین شده و بر روی بردها اطلاع رسانی میشود به جز کلاسهای جمعه که در طول سال حتی با تعطیلی های رسمی نیز برگزار میشود  و هر گونه تعطیلی غیرمنتظره همچون تعطیلی به علت بارش برف ، آلودگی هواو میان تعطیلی هایی که در تقویم نیامده از طریق سایت زبان نگار اطلاع رسانی میشود.