کلاسهای آمادگی آزمون سفارت آلمان + هزینه + ثبت نام آنلاین | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

کلاسهای آمادگی آزمون سفارت آلمان + هزینه + ثبت نام آنلاین

کلاسهای آمادگی آزمون سفارت آلمان + هزینه + ثبت نام آنلاین

آمادگی ۱۰۰درصد در آزمون گوته با شرکت در کلاسهای تخصصی آمادگی آزمون :

جهت سهولت در امور مربوط به ثبت نام و جلوگیری از اتلاف وقت ، شما زبان آموز عزیز می توانید با ثبت نام انلاین رزرو خود را انجام دهید.

لازم به ذکر است حتما  پس از ثبت نام و واریز وجه برای تعیین ساعت کلاس تان با ما تماس بگیرید:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

چنانچه برای پرداخت از گوشی موبایل استفاده می کنید ،آن را در حالت landscape قراردهید.

 

ردیفعنوان دورهسطح دورهکتاب هزینه دوره( تومان)لینک ثبت نام آنلاین دوره آمادگی آزمون گوته
۱آمادگی آزمونسطح A.1جزوات آمادگی آزمون برای سطح A.1۳۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۲آمادگی آزمونسطح A.2جزوات آمادگی آزمون برای سطح A.2۳۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۳آمادگی آزمونسطح B.1جزوات آمادگی آزمون برای سطح B.1۳۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۴آمادگی آزمونسطح B.2جزوات آمادگی آزمون برای سطح B.2۳۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین

 

زبان آلمانی یکی از مهم ترین زبان ها در سطح جهان می باشد. آلمانی دوم زبان خارجی مهم بعد از زبان انگلیسی در کشور است و بسیاری از افراد برای اهداف تجاری و تحصیلی به دنبال یادگیری این زبان هستند. آزمون سفارت آلمان از جمله آزمون های معتبری است که مهارت های  زبان آلمانی را اثبات می کند. همانند اغلب آزمون های زبان از چهار بخش لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ، رایتیتنگ تشکیل می شود. این آزمون توانایی های زبان آموزان را برای ورود به دانشگاه های آلمانی زبان می سنجد. کلاسهای آمادگی آزمون سفارت آلمان به شما کمک می کنند تا مهارت های لازم را کسب کرده و برای آزمون آماده شوید.

کلاس های آمادگی آزمون سفارت آلمان در زبان نگار

با هدف برگزاری دوره های آمادگی آزمون های گوته و گرفتن نتیجه بهتر در آزمون گوته ، مرکز زبان نگار کلاسهای فوق را برگزار می کند  بعد از اتمام هر کدام از سطوح A1-A1-B1-B2 شما می توانید در دوره های تخصصی ثبت نام کنید.

آمادگی آزمون سفارت آلمان

آمادگی آزمون سفارت آلمان

برنامه زبان نگار برای این دوره ها:

 

برگزاری کلاسهای فشرده

برگزاری کلاسهای ۸الی ۱۰ نفره

تدریس جدیدترین کتابهای آمادگی

استفاده از اساتید متخصص در تدریس با داشتن مدرک دکتری در رشته زبان آلمانی

 

موسسه زبان های خارجی زبان از بهترین موسسات برگزار کننده دوره های  آموزش زبان آلمانی می باشد. سابقه ای درخشان و تعامل موثر با آکادمی های بین المللی ، تجربه ای ۲۰ ساله و اساتید متخصص تنها بخشی از توانمندی های آموزشگاه زبان نگار در عرصه زبان آلمانی است .

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید . آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد . شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید .( از مبتدی تا B1 در ۳ ترم)

 

مرتبط بخوانید: پرکاربردترین عبارات زبان آلمانی :۱۰۰ عبارت و جمله مهم!

 

این موسسه همچنین برای آمادگی آزمون سفارت آلمان  با شما همراه خواهد بود تا بتوانید نتایج خوبی در این آزمون کسب کنید  و مهارت های لازم را کسب کنید. همچنین این موسسه برای آموزش آلمانی در تهران از متدهایی استفاده می کند که در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید و توانایی برقراری ارتباط در موقعیت های مختلف را داشته باشید.

با شرکت در کلاسهای آلمانی زبان نگار زبان آموز در تعامل با افرادی قرار میگیرد که اهداف مشترکی دارد و این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را افزایش خواهد داد، و روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

 

آمادگی آزمون سفارت آلمان

آمادگی آزمون سفارت آلمان

 

برگزاری کلاسها به صورت فشرده – ترمیک – اخرهفته صورت می گیرد.

سطوح زبان آلمانی برای آمادگی آزمون سفارت  A1-A2-B1-B2 میباشد.

هر سطح از زبان آلمانی شامل ۱ترم  ده جلسه ای است.

فشرده ۳روز در هفته -درکمتراز یک ماه به اتمام میرسد

ترمیک ۳روز در هفته-  در یک ماه به اتمام مبرسد.

آخرهفته ۵شنبه و جمعه – در یک ماه به اتمام میرسد.

 

مرتبط بخوانید : مکالمه فشرده آلمانی : بهترین راه یادگیری!

 

متد استفاده شده در کلاسهای آمادگی آزمون سفارت آلمان

روش تدریش نقش بسیار مهمی در یادگیری زبان های خارجی دارد. موسسه زبان نگار  تلاش می کند برای آموزش زبان های خارجی از جدیدترین متدها بهره بگیرد.

موسسه زبان های خارجی زبان نگار برای آموزش آلمانی در تهران از پایه با زبان آموزان کار می کند و کلاس های مختلفی را در سطوح A1,A2,B1,B2, برگزار می نماید. این دوره ها به گونه ای طراحی شده اندکه  تمام مهارت های لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ را تقویت نماید و تا سطح پیشرفته همراه زبان آموزان می باشد و آن ها را تا آمادگی آزمون سفارت آلمان همراهی می کند.

 

آمادگی آزمون سفارت آلمان

آمادگی آزمون سفارت آلمان

 

دوره زبان آلمانی در موسسه زبان نگار با مجموعه کتابهای Studio d ومنشن تدریس می شوند. این کتاب ها امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان تدریس می شود تا تمام مهارت های زبان آلمانی را به بهترین نحو آموزش دهند.

 در کنار کتاب درسی، کتاب کار به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با حل تمرین هایی متفاوت، آموزه های خود را در ۴ مهارت زبانی بسنجند. متدی که مجموعه کتابهای Studio d  و منشن دنبال می کنند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد. کتابها بر اساس متد ارتباط متقابل  و نیاز های روزمره طراحی شده است و تمام انتظاراتی که از یک کتاب مدرن آموزش زبان می رود را برآورده می کند. تدریس زبان آلمانی با استفاده از این کتابها از روش های محبوب زبان آلمانی است و طرفداران زیادی دارد  و زبان آموزان را برای آزمون سفارت آماده می کند.

در موسسه زبان نگار هردوکتاب Studio d و   Menschen تدریس میشود.  این کتابها ازبهترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی هستند و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش آلمانی می باشد.

 

مرتبط بخوانید: آموزش آلمانی در تهران : بهترین آموزشگاه

 

هزینه کلاسهای آمادگی آزمون سفارت آلمان در موسسه زبان های خارجی زبان نگار در جدول ذکر شده است و همچنین لینک ثبت نام آنلاین نیز در اختیار شما قرار گرفته است تا به آسانی بتوانید در این کلاس ها شرکت کنید و خود را برای آزمون سفارت آماده کنید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای اطلاع از کلاس های آمادگی آزمون سفارت آلمان  را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه