آموزش زبان انگلیسی | ترفند های فوق العاده یادگیری زبان | کلاس زبان ایده آل

۳۵ ترفند برای آموزش زبان انگلیسی

۳۵ ترفند برای آموزش زبان انگلیسی

امروز در سایت تخصصی موسسه زبان نگار ترفندهایی برای آموزش زبان انگلیسی برای شما آماده کرده ایم. بدون شک یادگیری زبان انگلیسی یکی از ملزومات موفقیت است. زبان انگلیسی به شما کمک می کند موقعیت های شغلی بهتری پیدا کنید و با دنیا ارتباط برقرار کنید! در ادامه همراه زبان نگار باشید.

ترفند های آموزش زبان انگلیسی

۱- هرگز از آموختن نترسید! ممکن است اشتباه داشته باشید اما اعتماد به نفس خود را حفظ کنید! تنها زمانی می توانید پیشرفت کنید که صحبت کنید! پس از اشتباه هراس نداشته باشد.

۲- خودتان را با زبان انگلیسی احاطه کنید. در محیطی قرار بگیرید که به طور مستمر امکان یادگیری داشته باشید. بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی صحبت کردن است.

۳- برای آموزش زبان انگیسی هر روز تمرین کنید. برای خودتان یک برنامه آموزشی تهیه کنید. در این برنامه باید جزئیات را مشخص کنید. معین کنید که چه زمان هایی از هفته تصمیم به مطالعه دارید. به تدریج یک روند برای ساعات آموزشی خود بسازید.

مرتبط بخوانید: کلاس های فشرده در زبان نگار

۴- در مورد برنامه یادگیری زبانتان با خانواده و دوستان صحبت کنید. از آن ها به عنوان مشوق استفاده کنید و البته اجازه ندهید در روند یادگیری شما اخلال ایجاد کنند!

 آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

۵- هر چهار مهارت کلیدی را تمرین کنید.خواندن (reading) ، نوشتن (writing) ، گوش دادن (listening) و در نهایت مکالمه (speaking ). برای این که پیشرفت داشته باشید و آموزش زبان انگلیسی شما به صورت کامل انجام شود، باید روی همه این توانایی ها به طور همزمان تلاش کنید.

۶- یک دفترچه یادداشت از کلماتی که در حال یادگیری آن ها هستید، درست کنید. سعی کنید که با آن ها جمله بسازید.

۷- استفاده از لیست کلمات مرتبط در آموزش زبان انگلیسی یکی از متداول ترین راه های یادگیری است. این فقط یک تمرین خوب برای مطالعه کوتاه مدت است.

۸- برای آموزش زبان انگلیسی از ساعت بدن خود استفاده کنید. اگر فردی نیستید که صبح یادگیری بیشتری دارد، در بعدازظهر مطالعه کنید.

۹-  در آموزش زبان انگلیسی شما می توانید به وسیله جمله ها کلمات را بهتر به خاطر بسپارید. سعی کنید کلمات را در جمله ها به خاطر بسپارید.

۱۰- برای امتحان گرفتن از خودتان برنامه ریزی کنید! زمانی که برای یک هدف به آموزش زبان انگلیسی می پردازید، بیشتر و بهتر به مطالعه می پردازید.

۱۱- برای یادگیری به مزایای زبان فکر کنید. اگر یک مدرک معتبر زبان انگلیسی داشته باشید چه کارها که نمی کنید!

مرتبط بخوانید: کلاس های کودکان در زبان نگار

۱۲- برای خود هدف های کوتاه مدت نیز تعیین کنید. مطالعه یک درس از کتاب. دوره یک فصل در یک ماه و ..

۱۳- خودتان را بشناسید. بهترین متدی را که شما در آموزش زبان انگلیسی می توانید مورد استفاده قرار بدهید را پیدا کنید.

۱۴- از کمک استفاده کنید! یک کلاس زبان خوب می تواند برای شما همراه فوق العاده ای در یادگیری زبان باشد. اگر معنای کلمه یا اصطلاحی را متوجه نمی شوید از معلم ؛ دوستان و آشنایان خود بپرسید.

 آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

۱۵- مرور کنید! مرور کنید! مرور کنید! برای آموزش زبان انگلیسی برنامه ریزی برای مرور آن چه که از قبل یاد گرفته اید داشته باشید.

۱۶- برای آموزش زبان انگلیسی به صورت موثر بیشتر از ۳۰ دقیقه به صورت مدام به یادگیری نپردازید! هر ۳۰ دقیقه یک زمان استراحت کوتاه معین کنید. هوای تازه استشمام کنید و دوباره برای یادگیری آماده شوید.

۱۷-  برای یادگیری زبان انگلیسی عجله نکنید. روی همان سطحی که مشغول یادگیری هستید، تمرکز کنید. یادگیری زبان انگلیسی یک فرآیند است که باید در زمان مناسب طی شود.

۱۸- از فیلم های آموزشی به جای دیدن تلوزیون استفاده کنید. در صورتی که از فیلم استفاده کنید می توانید هر بخش را بارها و بارها ببینید. این خیلی بهتر از دریافت ناقص یک سری اطلاعات است که فقط فرصت محدودی (و فقط یکبار) برای شنیدن آن دارید.

۱۹- نگاه کردن تلوزیون می تواند به شما در آموزش زبان انگلیسی کمک  کند. نگاه کردن تلوزیون باعث می شود که بتوانید یا حداقل سعی کنید ه  در بار اول اطلاعات درست را بشنوید. هم چنین این یک فرصت بسیار خوب برای تمرین صبحت با افرادی است که زبان مادری آن ها انگلیسی است. بنابراین هر بار از دوستان انگلیسی زبان خود درخواست تکرار جمله هایشان را نخواهید کرد! البته تماشا کردن تلوزیون به زبان آموزان حرفه ای تر پیشنهاد می شود.

مرتبط بخوانید: دپارتمان آیلتس زبان نگار

۲۰-  برای آموزش زبان انگلیسی از کتاب های سطح بندی شده استفاده کنید. کتاب های داستان و .. را که مربوط به سطح خودتان هستند را انتخاب کنید. بعد از اتمام کتاب احساس بسیار خوبی خواهید داشت!

۲۱- زمانی که شروع به خواندن می کنید ابتدا در پی دریافت معنای کلی باشید. برای فهم تمامی لغات و تک به تک خودتان را نگران نکنید! پس از این که معنای کلی متن را متوجه شدید، به دنبال معنای کلمات جدید باشید.

۲۲- اگر در  یک متن معنای یک لغت را متوجه نشدید، سعی کنید با توجه به جمله معنای آن را حدس بزنید. این می تواند کمک بسیار خوبی در آموزش زبان انگلیسی باشد.

۲۳- در آموزش زبان انگلیسی ، به کلمات ریشه توجه کنید. آن ها را یاد بگیرید.

۲۴- وقتی کلمه ی جدیدی را یاد می گیرید به فرم های مختلف آن توجه کنید. به طور مثال : Beautiful (adjective), beauty (noun), beautifully (adverb).

۲۵- پیشوند ها (به طور مثال: dis-, un-, re-) و پسوند ها (به طور مثال: -ly, -ment, -ful) را یاد بگیرید. این موضوع به یادگیری شما کمک می کند.

 آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

۲۶- از زبان انگلیسی هر زمان که می توانید استفاده کنید! به همین سادگی !

۲۷- شما نمیتوانید با صرفا استفاده از یک کتاب آموزشی زبان انگلیسی را یاد بگیرید! درست مانند رانندگی یادگیری زبان هم چیزی است که باید آن را واقعا انجام بدهید!

۲۸- بهترین راه طبیعی یادگیری گرامر زبان انگلیسی به وسیله صحبت کردن است.

۲۹- شما می توانید برای تثبیت یادگیری از وبلاگ نویسی استفاده کنید! دانسته های خود را با دنیا به اشتراک بگذارید!

۳۰- برای آموزش زبان انگلیسی در خانه به رادیو زبان انگلیسی گوش کنید. اگر هم به صورت مستمر روی اخبار تمرکز ندارید، حداقل گوشتان به زبان انگلیسی عادت می کند.!

۳۱- اگر در آموزش زبان انگلیسی به نتیجه دلخواه خود نرسیدید، نگران نباشید. این موضوع همیشه به خاطر این نیست که شما زبان آموز خوبی نیستید. شاید راه روشی که بهتر روی شما جواب می دهد را پیدا نکرده اید.

مرتبط بخوانید: آشنایی با متد و روش زبان ایتالیایی

۳۲- از منابع مناسب سطح زبان خودتان استفاده کنید. از منابعی که خیلی آسان و یا خیلی دشوار است استفاده نکنید.

۳۳- در آموزش زبان انگلیسی فقط مطالعه لغات کافی نیست! شما می توانید حتی به یک طوطی لغات را آموزش بدهید اما این موضوع به این معنی نیست که او می تواند انگلیسی صحبت کند! بنابراین مهم است که به ایجاد ارتباط بپردازید. از یادگیری گرامر  هم غافل نباشید.

۳۴- یکی از بهترین پیشنهادات یادگیری زبان به اتفاق یک دوست است. می توانید با یکدیگر به یادگیری بپردازید و به هم انگیزه یادگیری بدهید.

۳۵- از اصطلاحات انگلیسی استفاده کنید! البته یادگیری آن ها ممکن است سخت باشد اما استفاده از آن ها جالب است! 

از این که تا انتهای مطلب همراه ما بودید، سپاس گزاریم. نقش مربی و آموزشگاه خوب در آموزش انکار نشدنی است. در زبان نگار کادری حرفه ای به همراه امکاناتی مطلوب جمع آوری شده است تا شما از بهترین آموزش ها بهره مند شوید. برای ثبت نام و یا مشاوره با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ کارشناسان زبان نگار پاسخگوی شما خواهند بود.

۹ نظرات

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت