ووچر تافل : از کجا بخریم؟ هزینه آن چقدر است؟ | موسسه زبان های خارجی زبان نگار
 

ووچر تافل : از کجا بخریم؟ هزینه آن چقدر است؟

ووچر تافل : از کجا بخریم؟ هزینه آن چقدر است؟

ووچر تافل چیست و از کجا تهیه کنیم؟ به احتمال زیاد شما قصد شرکت در آزمون تافل را دارید و به دنبال تهیه ووچر تافل هستید. در این مطلب از سایت زبان نگار قصد داریم شما را با این موضوع آشنا کرده و نحوه تهیه و استفاده از آن را توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

 

ووچر تافل

ووچر تافل

 

ووچر تافل چیست؟

همانطور که می دانید تافل یک آزمون بین المللی زبان انگلیسی برای اثبات مهارت در این زبان است. مدرک تافل برای ادامه تحصیل، اشتغال و یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان مورد نیاز است. امروزه تافل به صورت اینترنتی در جاهای مختلف دنیا برگزار می شود. برای گذراندن آزمون تافل باید مرکز آزمون تافل را انتخاب کنید، تاریخی را برای ثبت‌نام مشخص کرده و خرید ووچر آزمون تافل را انجام دهید. تاریخ آزمون را می توان در وب سایت رسمی  EST مشاهده کرد. در واقع ووچر آزمون تافل به شما اجازه می دهد که هزینه آزمون تافل را پرداخت کرده و مجاز به شرکت در آزمون باشید. در واقع ووچر تافل، کدهای ثبت نام منحصر به فردی هستند که به جای کارت اعتباری برای پرداخت هزینه تست TOEFL iBT  به صورت آنلاین یا با تلفن استفاده می‌شوند. ووچرهای ثبت‌نام فقط برای تست  TOEFL iBT  معتبر هستند.

 

مرتبط بخوانید: هزینه دوره خصوصی تخصصی تافل + ثبت نام آنلاین

 

هزینه ووچر تافل در ایران چه مقدار است ؟

هزینه ثبت‌نام آزمون تافل برای گذراندن این تست در ایران ۲۵۵ دلار است. شما باید حداقل هفت روز قبل از تاریخ امتحان خرید ووچر آزمون تافل را انجام دهید. با این حال، اگر شما سه روز قبل از آزمون هزینه امتحان را بپردازید، باید ۳۵ دلار بیشتر پرداخت کنید.

 

ووچر تافل را چگونه می توان تهیه کرد؟

اگر حساب بانکی در ایالات متحده دارید می‌توانید هزینه آزمون را از طریق کارت اعتباری پرداخت کنید اما به احتمال زیاد اکثریت شما نمی توانید از این طریق ووچر آزمون تافل را تهیه کنید. روش‌های مختلفی برای پرداخت هزینه آزمون تافل و خرید ووچر تافل وجود دارد. ۴ روش پرداخت هزینه آزمون تافل به شرح زیر می باشد:

  1. کارت اعتباری / کارت الکترونیکی: امریکن اکسپرس، ویزا، مستر کارت،Discover و یا JCB
  2. چک‌های الکترونیکی (e-checks) : باید در یک بانک ایالات‌متحده یا مناطق آن ایجاد شده باشد. چک های الکترونیکی می‌تواند برای ثبت نام آنلاین یا تلفنی مورد استفاده قرار گیرند.
  3. در برخی مناطق، شما می‌توانید خرید ووچر آزمون تافل را با پول محلی انجام داده و در آزمون تافل ثبت نام کنید. با خرید ووچر تافل کد عددی منحصر به فردی در اختیار شما قرار می گیرد. از ووچر تافل می‌توان به جای کارت‌های اعتباری و به عنوان پیش‌پرداخت، به هنگام ثبت نام استفاده کرد. اگر نمی‌خواهید در یک مرکز آزمون TOEFL iBT ثبت‌نام کنید، می‌توانید پس از خرید ووچر تافل به صورت آنلاین از هر کامپیوتری در سایت ETS ثبت نام کنید.
  4. چک کاغذی – در موقعیت های زیر مورد پذیرش قرار می‌گیرند:

چک‌های نقدی کاغذی به دلار آمریکا باید در یک بانک در ایالات‌متحده کشیده شود و قابل پرداخت به ETS-TOEFL iBT باشد.

چک‌های یورو در یک بانک در همان کشور اروپایی به عنوان واحد پول کشیده شوند.

چک‌های دلار کانادایی باید در یک بانک در کانادا با نرخ دلار آمریکا به اضافه GST / HST / QST کشیده شوند.

 

ووچر تافل

ووچر تافل

 

لطفا اطمینان حاصل کنید که تمام پرداخت‌ها برای تست‌ها و سرویس‌ها:

  • در زمانی که از مرکز خدمات درخواست می‌شود به طور کامل پرداخت می‌شوند.
  • مقدار پرداخت شده به صورت صحیح نوشته شده باشد.
  • دارای امضای معتبر باشد.

هزینه آزمون‌ها و یا خدمات ETS  باید قبل از ثبت نام به طور کامل پرداخت شود. اگر هزینه آزمون تافل را پرداخت نکنید، فرم ثبت‌نام و یا درخواست تان برای سرویس موردنظر برگردانده خواهد شد.

 

مرتبط بخوانید: جدید ترین تغییرات تافل در سال ۲۰۱۹

 

اما آسانترین روش، خرید ووچر تافل در مراکز زبان می باشد. خرید ووچر تافل دارای مزیت کاهش هزینه انجام تست می باشد. خرید ووچر تافل را می توان را با واحد پول محلی در مراکز آزمون TOEFL iBT انجام داد. ووچر تافل را نمی توان بدون کد ووچر خریداری کرد و قابل انتقال به افراد دیگر نیستند. همچنین ووچر تافل باید تا تاریخ انقضایشان مورد استفاده قرار گیرد.

شما برای خرید ووچر تافل می توانید از طریق این موسسه اقدام کنید. شما با مراجعه به لینک زیر می توانید خرید ووچر تافل را با موفقیت انجام دهید. پس از عضویت در سایت و یا ورود به پنل کاربری خود، پرداخت اینترنتی را انجام دهید، پس از ثبت پرداخت کد ووچر مورد نظر به شماره همراه شما پیامک خواهد شد.

 

ووچر تافل

ووچر تافل

 

برای خرید ووچر تافل از زبان نگار روی ووچر تافل کلیک کنید:

 

ووچر آزمون تافل

بعد از تهیه ووچر تافل چه اقداماتی انجام داد ؟

ووچر تافل به منظور پرداخت هزینه و ثبت نام آزمون تافل انجام می شود. بعد از تهیه این کد شما باید مراحل زیر را به دقت انجام دهید :

  • به آدرس www.ets.org/toefl/voucher بروید.
  • یک حساب کاربری ایجاد کنید و دستورالعمل‌های ثبت نام را دنبال کنید.
  • زمانی که صفحه “Select Payment Method” ظاهر می‌شود، “Voucher” را انتخاب کرده و سپس کد ووچر خریداری شده را وارد کنید. تاییدیه ثبت‌نام  در انتهای فرایند برای شما ایمیل می‌شود

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار جهت دوره های مرکز زبان فرانسه را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه