دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1

دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1

درباره ی دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1

 شرایط ایده آل یادگیری زبان فرانسوی در موسسه زبان نگار، این موسسه را همواره در صدر لیست بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران معرفی نموده است. سرفصل های آموزشی دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1 مطابق یک استاندارد جهانی مطابق سطوح CEFR تنظیم شده است. در واقع سطوح مختلف زبان فرانسه که توسط سازمان CEFR تعریف شده است مشخص کننده این است که در زبان فرانسه تا چه حد مسلط هستید. همچنین آزمون های استاندارد زبان فرانسوی از قبیل : آزمون  TFI، آزمون DALF ، آزمون TEF، آزمون TCF ، آزمون DELF در این موسسه برگزار می شود. آزمون های زبان فرانسه همچون اغلب آزمون های کشور های اروپایی از ۶ سطح برخوردار است.

 

کتاب تدریسی برای دوره مقدماتی فرانسه

یکی از جدید ترین و بهترین متدهای آموزش زبان فرانسه، متد آموزشی Le Nouveau Taxi متعلق به انتشارات Hachette فرانسه می باشد که برای رده سنی نوجوانان و بزرگسالان تولید شده است. از مزیت های کتاب های Le Nouveau Taxi  که آن را از سایر متدها متمایز کرده و محبوبیت خاصی نزد علاقمندان به یادگیری زبان فرانسه ایجاد کرده است می توان به سادگی و روان بودن آموزش ها و به کارگیری موضوعات رایج زندگی روزمره، کیفیت بالای کتابها و فایل های صوتی، استفاده از اصطلاحات و عبارات جدید و به روز رایج در فرانسه اشاره نمود. همچنین در آموزش این متد، نقش اصلی را زبان آموز ایفا می کند و اكثر فعاليت‌های كلاسی، گروهی خواهد بود در نتيجه مكالمه ی زبان آموزان روز به روز تقويت می شود.

 

دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1

دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1

 

طول دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1

دوره های آموزش زبان فرانسه در زبان نگار با ویژگی های زیر در حال برگزاری میباشند:

 دوره زبان فرانسوی از مبتدی تا پیشرفته طی ۱۲ ترم برگزار می شود.  طول هر ترم آموزشی ۱.۵ ماه است و  تعداد جلسات هر ترم آموزشی ۱۲ جلسه می باشد. این دوره ها با بکارگیری از  بهترین اساتید با تجربه و تحصیل کرده برگزار می شوند.  برای متقاضیان برگزاری دوره های خصوصی بهترین استاد خصوصی فرانسه را در نظر گرفته می شود.

این دوره بصورت ترمیک،سه روز در هفته (یک جلسه. ۹۰ دقیقه ای در هر روز)، دوره فشرده سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز)، و آخر هفته (هر جلسه ۱۸۰ دقیقه ای ) برگزار می گردد.

هر کتاب ۲ دوره و  هر دوره ۲۴ جلسه می باشد. طول دوره ترمیک ۴ ماه، طول دوره فشرده ۲ ماه، طول دوره نیمه فشرده ۳ ماه است.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان فرانسه

 

پیش نیاز دوره مقدماتی زبان فرانسوی:

این دوره پیش نیاز ندارد.

 

رده سنی :

شرکت در دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1 محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

بعد از اتمام دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1 چه توانایی خواهید داشت؟

در واقع دوره مقدماتی زبان فرانسوی شامل سطوح A1 و A2 می باشد. بعد از پایان سطح A1 متقاضی می تواند کلمات روزمره و جملات ابتدایی را که در رابطه با نیاز های عمومی و مشخصی می باشد را درک کرده و استفاده نماید. همچنین متقاضی قادر خواهد بود تا خود را معرفی نماید و در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای ثبت نام دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه