بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران 🔥 در کمترین مدت روان صحبت کن!

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران

زبان ترکی استانبولی یکی از زبان های پرکاربرد است. حدود ۷۵ میلیون نفر در سطح جهان زبان ترکی را به عنوان زبان مادری خود صحبت می‌کنند و این زبان یکی از ۱۵ زبان اول جهان است. همین موضوع اهمیت یادگیری ترکی استانبولی را بیان می کند. شما برای یادگیری این زبان باید اقداماتی را انجام دهید تا بتوانید به هدف خود برسید. حضور در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی می تواند کمک کننده شما برای یادگیری این زبان باشد.

 

آموزش زبان ترکی در مرکز زبان نگار بابیش از ۱۸ سال سابقه تدریس ترکی در تهران

 

نحوه برگزاری کلاسها:

درمرکز زبان نگار کلاسها به صورت زیر برگزار میشود:

فشرده سه روز در هفته سه ساعته 

فشرده دو روز در هفته سه ساعته 

ترمیک سه روز در هفته  

آخر هفته ها 

 

سطوح زبان ترکی:

سطوح زبان ترکی A1-A2-B1-B2  می باشد.

در مرکز زبان نگار هر سطح از زبان ترکی شامل ۳ترم است.

 

انتخاب کلاس ها براساس زمان بندی زبان آموز  :

 

فشرده ۳روز در هفته -هر سطح در کمتراز دو ماه به اتمام میرسد

فشرده ۲روز در هفته- هر سطح در کمتر از۳ماه به اتمام میرسد.

ترمیک ۳روز در هفته- هر سطح در ۳ماه به اتمام مبرسد.

آخرهفته ۵شنبه و جمعه – هر سطح در کمتر از ۳ماه به اتمام میرسد.

آخر هفته جمعه یا ۵شنبه- هر سطح در چهارو نیم ماه به اتمام میرسد.

 

برای ثبت نام آنلاین کلیک کنید.

 

 

یادگیری زبان ترکی استانبولی در بهترین آموزشگاه چه مزایایی دارد؟

آموزش زبان ترکی مزایای بسیاری برای شما دارد. کشور ترکیه از اهمیت جغرافیای سیاسی برخوردار است که از نظر جغرافیایی و فرهنگی  به اروپای شرقی، آسیای مرکزی و خاور میانه نزدیک است. این کشور شانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و در سطح متوسط رو به رشد است. از این رو، یادگیری ترکی استانبولی می تواند فرصت های شغلی مناسبی برای شما ایجاد کند. فرصت‌های شغلی متعددی در بخش‌هایی از قبیل فن‌آوری، امنیت سایبری، انرژی، هتلداری، امور مالی، قانون، تجارت و دولتی در این کشور وجود دارد.

زبان ترکی می‌تواند برای افرادی که در شرکت‌های ترکیه‌ای کار می کند و یا  قصد کار در این کشور را دارند، بسیار سودمند باشد. اقتصاد ترکیه پس از بحران مالی ۲۰۰۸ رونق پیدا کرده و بخش خصوصی به سرعت در حال رشد است. از آنجا که تعداد کمی از افراد غیربومی ترکیه به زبان ترکی صحبت می‌کنند، آموزش زبان ترکی می‌تواند به شما یک مهارت نادر بدهد و شما را به یک متخصص تبدیل کند.

همچنین از دیگر مزایای زبان ترکی می توان به اقامت در کشور ترکیه، سفر، تقویت حافظه و … اشاره کرد.

 

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

 

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی چیست ؟

هدف از شرکت در آموزشگاه، یادگیری ترکی استانبولی است. بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی تمام مهارت های شما شامل مهارت های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را بهبود می بخشد. همچنین اساتید مجرب در این آموزشگاه نقاط ضعف و قوت شما را شناسایی می کنند و مشاوره لازم برای تقویت آن ها را به شما ارائه می کند.

 

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی از پایه با شما کار خواهد کرد و در تمام مراحل یادگیری همراه و کمک کننده شما خواهد بود تا به موفقیت برسید.

بهترین کلاس ترکی موجب می شود شما در ارتباط با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این ارتباطات به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش ترکی خود ادامه خواهید داد و می توانید به هدف خود که آموزش زبان ترکی استانبولی است، برسید.

 

 

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی شما را برای چه آزمون هایی آماده می کند؟

شما بعد از آموزش زبان ترکی می توانید در آزمون های معتبر این زبان شرکت کنید و مدرک دریافت کنید. آزمون های Yös، TYS و TÖMER  از آزمون های معتبر زبان ترکی استانبولی هستند.

 آزمون TÖMER یکی از معتبر ترین آزمون های موجود در زبان ترکی است که طبق آن شما پس از گذراندن کتاب های YEDI IKLIM شما مهارت لازم را برای کسب امتیاز لازم و گرفتن مدرک معتبر Tömer با پرداخت هزینه ۲۰۰ یورو در سه تاریخ مختلف در سال امکان دریافت سوالات امتحانی و شرکت در آن آزمون خواهید شد .

 

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

آزمون  TYSتوسط رایزن فرهنگی سفارت ترکیه مرکز فرهنگی و هنری یونیس امره برگزار می شود. هزینه ورود در این امتحان ۱۰۰ دلار می باشد که در این آزمون مهارت های شنیداری، نوشتاری میزان ضریب هوشی افراد در زمان تعیین شده سنجیده می شود. این آزمون ۳ نوبت در سال برگزار می شود.

آزمون YÖS جهت ورود به دانشگاه های کشور ترکیه صورت می گیرد و زمان ثبت نام و برگزاری این آزمون در فصل بهار تا اوایل تابستان است. آزمون YÖS در هر دانشگاه به صورت مجزا برگزار می گردد که سوالات آزمون از سه بخش ریاضی – هندسه و تست هوش سنجی می باشد .

شما بعد از گذراندن دوره های آموزشی در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی برای این آزمون ها آماده خواهید شد و می توانید بر اساس اهدافی که دارید در یکی از این آزمون ها شرکت کنید.

 

مرتبط بخوانید: فراگیری زبان آلمانی با زبان نگار

 

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران کجاست ؟

بی شک، زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران است. چرا که این موسسه با کمک اساتید مجرب و استفاده از روش های اصولی برای تدریس، هر آنچه که شما برای یادگیری این زبان احتیاج دارید را فراهم کرده است.

دوره مکالمه آموزشی ترکی استانبولی در آکادمی زبان نگار با دپارتمانی متفاوت و مجرب، متشکل از اساتید ترک و ایرانی  برگزار می شود.

در سال های اخیر با افزایش روابط اقتصادی و تجاری بین دو کشور، همچنین افزایش تمایل دانشجویان به ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه، به ضرورت یادگیری این زبان افزوده شده است و این زبان در کشور های مختلف دنیا، از جمله بسیاری از کشور های منطقه از طریق تولیدات فرهنگی و سینمایی گسترش یافته است. برای زندگی کردن ( حتی به صورت موقت ) در کشوری دیگر علاوه بر دانستن زبان انگلیسی، دانستن زبان رسمی آن کشور، به خصوص در مورد کشوری همچون ترکیه که به زبان خود بسیار علاقمند و متعصب است، ضرورت می یابد.

 

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

 

زبان نگار، بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به زبان آموزان گرامی می باشد. همچنین در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های Serbest Konuşma، آزمون  VIP ، آزمونYös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه