آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

در گذشته ای نه چندان دور، یادگیری زبان به کلاس های اجباری مدارس منتهی شد. به احتمال زیاد شما هم استفاده از کتاب های درسی قدیمی و شرکت در کلاس های خسته کننده حفظ واژگان و تکرار عبارات را تجربه کرده اید. پس از سال های اجباری مدرسه، احتمالا آموزش زبان انگلیسی خود را متوقف کردید. اما امروزه زبان انگلیسی اهمیت فوق العاده ای در موفقیت کاری و تجاری شما دارد. اگر تمایل به آموزش زبان انگلیسی دارید مجبور نیستید از روش های قدیمی استفاده کنید. شما احتمالا زمان بسیار کمی دارید و ایده حضور در کلاس ها دوباره سردرگمی ایجاد می کند. شما می توانید از آموزش آنلاین زبان انگلیسی استفاده کنید.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

خوشبختانه، پیشرفت فناوری روش های یادگیری را تغییر داده است. دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی مختلفی وجود دارد که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

آیا شما باید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، اما زمانی کافی ندارید؟ با آموزش آنلاین زبان انگلیسی شما می توانید در هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارید در کلاس انگلیسی شرکت کنید.

 

مرتبط بخوانید: ۳۵ ترفند برای آموزش زبان انگلیسی

 

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی

اگر وقت و هزینه کافی برای حضور در کلاس های خصوصی را ندارید، آموزش آنلاین به شما در یادگیری و رشد مهارت های زبان انگلیسی کمک می کند. شما می توانید مهارت های خواندن و نوشتن خود را تقویت کنید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی یک راه عالی برای گسترش دانش انگلیسی ، توسعه مهارت ها و ایجاد اعتماد به نفس در توانایی های انگلیسی شما است.

زبان انگلیسی یکی از گسترده ترین زبان های جهان و زبان غیر رسمی تجارت بین الملل می باشد، بنابراین آموزش آنلاین زبان انگلیسی راه عالی برای گسترش افق حرفه ای و کسب مهارت ارزشمند است.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

یادگیری آنلاین زبان چیست؟

یادگیری آنلاین  فرآیند یادگیری زبان انگلیسی از نوشتن تا صحبت کردن به صورت آنلاین می باشد. زبان آموزان با استفاده از دوره های کتبی، صوتی و تصویری می توانند زبان انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته در اینترنت فرا بگیرند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی، در مقایسه با یادگیری با روش های سنتی کلاس درس، مزایای فراوانی دارد. زبان آموزان می توانند با سرعت خود پیش بروند و دروس و تمرین های سخت را تکرار کنند تا مهارت های خود را با سرعت ثابت بهبود بخشند.

یکی دیگر از مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی این است که زبان آموزان می توانند در مورد جنبه های انگلیسی که نیاز به کمک بیشتری دارند تمرکز کنند. زبان آموزان می توانند زمان بیشتری را برای رفع نقاط ضعف خود در انگلیسی اختصاص دهند.

کلاسهای آموزش آنلاین زبان انگلیسی از مجموعه روش های مختلف تدریس استفاده می کنند، از بازبینی و تمرین های خواندن با استفاده از آزمون های تعاملی، درس های ویدیویی و دیگر ابزارهای مفید برای زبان آموزان.

 

هنگام انتخاب دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی چه مواردی باید درنظر گرفته شود؟

زبان آموزان هنگام انتخاب آموزش آنلاین زبان انگلیسی از طریق اینترنت باید برخی عوامل را در نظر بگیرند. مورد اول: چرا آنها انگلیسی را یاد می گیرند؟ یادگیری زبان انگلیسی برای کسب و کار کاملا با یادگیری زبان انگلیسی برای استفاده در محیط دانشگاهی متفاوت است.

مورد دوم : نقاط ضعف فعلی شما در زبان انگلیسی چیست؟ با تمرکز بر نقاط ضعف، مانند مهارت نوشتن یا شنیدن، زبان آموزان می توانند انتخاب بهتری برای دوره ی آموزش آنلاین زبان انگلیسی داشته باشند.

بهترین دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی بر روی تمام جنبه های زبان انگلیسی تمرکز دارند که کمک می کند به زبان آموزان درک کاملی از زبان انگلیسی داشته باشند. این جنبه ها عبارتند از نوشتن انگلیسی ، دامنه لغات، تلفظ صحیح، درک شنیداری و غیره.

 

چالش های آموزش آنلاین زبان انگلیسی چیست؟

آموزش آنلاین زبان انگلیسی مزایای بسیاری را ارائه می دهد، اما برای زبان آموزان چند مشکل به همراه دارد. از آنجا که زبان آموزان می توانند با سرعت خود پیش بروند، باید به اندازه کافی انگیزه داشته باشند و به برنامه پیشرفت و یادگیری مهارت ها متعهد باشند.

همچنین مهم است که زبان آموزان در یادگیری انگلیسی تعادل داشته باشند. این می تواند به معنای تعادل در یادگیری همه ی مهارت ها باشد. به طور مساوی بر جنبه هایی مانند واژگان، املا، دستور زبان، مهارت گوش دادن و موارد دیگر تمرکز کنید.

از آنجایی که توانایی صحبت کردن، نوشتن و درک زبان انگلیسی مهارت بسیار مهمی است، آموزش آنلاین زبان انگلیسی یک ایده عالی برای یادگیری این مهارت ها می باشد. کلاس های آنلاین و رویکرد های تعاملی باعث می شود آموزش زبان انگلیسی ساده تر باشد.

آیا شما علاقه مند به گسترش فرصت های شغلی خود با یادگیری زبان انگلیسی هستید؟ ما به شما یک روش عالی برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی معرفی خواهیم کرد.

 

مرتبط بخوانید: باشگاه زبان در آموزشگاه زبان نگار

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی با نرم افزار Criterion

Criterion یک نرم افزار آموزشی تحت وب می باشد که توسط ETS برای آموزش آنلاین دوره writing طراحی کرده است. این نرم افزار به زبان آموز بازخورد تشخیصی سریع و فرصت های بیشتری برای تمرین نوشتن ارائه می دهد. زبان آموزان به صورت فردی با نرم افزار کار می کنند. این نرم افزار حالت تعاملی دارد به گونه ای که بازخورد های سریع و دقیق در مورد دستور زبان، املا، نحوه استفاده از کلمات و جمله بندی فراهم میکند و از این طریق شرایطی را ایجاد می کند تا زبان آموزان مهارت های نوشتن خود را بهبود بخشند.

 

ویژگی های نرم افزار Criterion چیست ؟

 1. نحوه صحیح پاراگراف بندی را آموزش می دهد.
 2. نمونه سوالات TOEFL و GRE ارائه می کند.
 3. پاسخ نامه توسط نرم افزار تصحیح و آنالیز می شود و نقاط ضعف را مشخص می کند.
 4. برای رفع نقاط ضعف به زبان آموز راهکار ارائه می دهد.
 5. در نهایت آزمون جامعی گرفته می شود و مهارت Writing فرد ارزیابی می شود.

  

نحوه کار نرم افزار Criterion چیست ؟

موتور امتیاز دهی e-rater توسط  ETS توسعه داده شده است.این نرم افزار برای ارائه بازخورد تشخیصی و نتایج به صورت جامع از مدل های خاصی که بر اساس زبان آموزان آموزش دیده ETS تهیه شده است، استفاده می کند.

موتور امتیاز دهی e-rater بازخورد های تشخیصی را در پنج گروه گرامر، روش استفاده، تکنیک، سبک و سازمان دهی فراهم می کند. این بازخورد ها برای هدایت زبان آموز در مسیر درست استفاده می شود.

 نمره کلی این نرم افزار بر اساس نمره / سطح می باشد. نمره کلی نشان دهنده کیفیت کلی نوشتن است. این نمره عددی است که به طور کلی به مقاله داده شده است. نمرات در محدوده ۱ تا ۶ یا ۱ تا ۴، با ۱ در کمترین حالت می باشد.

موتور امتیاز دهی در مقایسه با یک تصحیح کننده، امتیازات کلی را ارائه می دهد که با امتیازات تصحیح کننده هماهنگ است.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

نرم افزارCriterion  چگونه به زبان آموزان کمک می کند؟

زبان آموزان بلافاصله بعد از تمرین، پاسخ صحیح را دریافت می کنند. آنها متوجه می شوند که چگونه عملکردشان با یک استاندارد مقایسه می شود و چه کاری باید انجام دهند تا نقاط ضعف خود را بهبود بخشند. این نرم افزار همچنین محیطی را برای نوشتن و بازبینی فراهم می کند که زبان آموزان می توانند در هر ساعتی از روز از آن استفاده کنند. این محیط، همراه با فرصت برای بازخورد سریع، تمرینات نوشتاری هدفمندی را فراهم می کند که برای زبان آموزان بسیار مفید است.

 

کاربر برای دسترسی به آموزش آنلاین زبان انگلیسی به چه تجهیزاتی نیاز دارد؟

نرم افزار Criterion 24 ساعته در دسترس است و کاربران تنها نیاز به اتصال به اینترنت و یک مرورگر وب دارند. این نرم افزار مبتنی بر وب کاملا با کامپیوتر های شخصی سازگار است. همچنین می توان بر روی iPad از این نرم افزار استفاده کرد، اما نصب یک صفحه کلید خارجی توصیه می شود.

 

استفاده از این نرم افزار به چه کسانی توصیه می شود؟

 

نرم افزار Criterion مختص متقاضیان آزمون TOEFL IBT و افرادی که به آموزش در سطح بالا نیاز دارند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی مختص دوره های TOEFL کاری جدید از ETS می باشد.

این نرم افزار مورد استفاده افراد ذیل می باشد:

 

 1. متقاضیان آزمون TOEFL IBT
 2. متقاضیان آزمون IELTS
 3. متقاضیان آزمون GRE
 4. اساتید دانشگاه
 5. افرادی که نیاز به مقاله نویسی دارند

 

این نرم افزار آموزش آنلاین زبان انگلیسی دارای ویژگی های زیر است.

 1. آزمون مقدماتی جهت تعیین سطح گرفته می شود.
 2. به توجه به سطح زبان آموز راهکار آموزشی ارائه می دهد.
 3. تمامی مهارت های speaking, Writing, Listening, Reading را پوشش می دهد.
 4. آزمون ها در حین آموزش توسط e-rater تصحیح می شود.
 5. آزمون آزمایشی اصلی متعدد در حین آموزش گرفته می شود.
 6. آزمون جامع و نهایی که توسط ETS طراحی شده و تصحیح و آنالیز می شود.
 7. دارای ۸۰ ساعت محتوای آموزشی می باشد.
 8. برنامه ویژه مختص هر زبان آموز ارائه می دهد.
 9. با ارائه ویدیو های آموزشی لهجه و Accent را آموزش می دهد.

 

 

جهت تهیه کد های نرم افزار با شماره تماس ۰۲۱۴۳۹۴۲ با زبان نگار تماس بگیرید.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

 ورود به نرم افزار آنلاین 

اطلاعات بیشتر در سایت اصلی نرم افزار

۱دیدگاه

ارسال دیدگاه