آموزشگاه فرانسه در انقلاب

آموزشگاه فرانسه در انقلاب

زبان فرانسه به عنوان چهارمین زبان اتحادیه اروپا و زبان رسمی ۲۹ کشور می تواند فرصت های تحصیلی، شغلی و مهاجرتی برای شما ایجاد کند. اگر قصد ادامه تحصیل، اشتغال و یا مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان را دارید آموزش این زبان ضروری است. شما باید تسلط کافی بر این زبان داشته باشید تا بتوانید در موقعیت های مختلفی که برای شما پیش خواهد آمد به راحتی ارتباط برقرار کنید. در این مطلب قصد داریم آموزشگاه فرانسه در انقلاب را به شما معرفی کنیم که بتوانید این زبان را با روش اصولی و صحیح آموزش ببینید. با ما همراه باشید.

 

آموزشگاه فرانسه در انقلاب

آموزشگاه فرانسه در انقلاب

 

دلایل یادگیری زبان فرانسه

برای اینکه بتوانید انگیزه و علاقه خود را در طول روند آموزش حفظ کنید باید بتوانید دلایل مشخصی را برای آموزش زبان فرانسه داشته باشید. همانطور که می دانید یادگیری زبان فرانسه نیازمند پشتکار و تلاش است و ممکن است شما گاهی اوقات دچار خستگی و ناامیدی شوید؛ بنابراین به برخی از دلایل آموزش این زبان اشاره می کنیم تا بتوانید انگیزه کافی را به دست آورید.

زبان فرانسه زبانی است که در هر پنج قاره از آن استفاده می شود و بیش از ۲۲۰ میلیون نفر در جهان به این زبان صحبت می کنند. همین موضوع می تواند اهمیت یادگیری زبان فرانسه را مشخص کند.

توانایی صحبت کردن به هر دو زبان فرانسوی و انگلیسی مزیتی است که در پیدا کردن شغل با بسیاری از شرکت‌های چند ملیتی که از زبان فرانسوی به عنوان زبان کاری خود استفاده می‌کنند،  کاربرد فراوانی دارد. فرانسه، به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان، کارآفرینان، پژوهشگران و محققان خارجی را جذب می‌کند.

علاوه بر مواردی که اشاره شد افرادی که می توانند به زبان فرانسه صحبت کنند، فرصت‌هایی برای آموزش عالی در برخی از بهترین دانشگاه‌های فرانسه (دانشگاه سوربن، پیر ماری کوری و غیره) و اغلب براساس شرایط مالی بسیار مناسب برای آن ها وجود دارد. دانشجویان با سطح خوبی از زبان فرانسه ممکن است واجد شرایط درخواست یک کمک‌هزینه دولتی فرانسوی برای ثبت‌نام در یک دوره کارشناسی‌ارشد در دانشگاه های فرانسه باشند که منجر به اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد در سطح بین‌المللی می شود.

اکنون که به اهمیت و مزایای زبان فرانسه پی بردید می توانیم بهترین آموزشگاه فرانسه در انقلاب تهران را به شما معرفی کنیم!

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس زبان فرانسه در تهران کجاست؟!

 

بهترین آموزشگاه فرانسه در انقلاب کجاست؟

دوره های زبان فرانسه آموزشگاه زبان نگار که بهترین آموزشگاه فرانسه در انقلاب می باشد، به گونه ای برنامه ریزی شده اند تا شما در سریع ترین زمان ممکن به زبان فرانسه مکالمه کنید و این یعنی توانایی شما در استفاده از آموخته هایتان ، یعنی خواهید توانست آنچه فرا گرفته اید را بکار گرفته و زندگی خود را متحول کنید.

این موسسه آموزش ساده فرانسه را از سطح مبتدی برای شما فراهم خواهد کرد و از بهترین منابع جهت تدریس استفاده می کند. این موسسه همچنین آزمون های بین المللی فرانسه را برگزار می کند و تا زمان دریافت این مدارک معتبر شما را همراهی خواهد کرد.

آزمون های DELF , DALF و TCF که از پر طرفدارترین آزمون ها هستند در زبان نگار به آسان ترین روش و در کوتاه ترین زمان به بهترین نتیجه می توان رسید. استفاده از اساتید با تجربه ایرانی در سطوح پایین و اساتید فرانسوی در سطوح پیشرفته باعث پیشرفت روز افزون زبان آموزان می شود . با زبان نگار به هرچه می خواهید در زبان فرانسه در کمترین زمان برسید.

همچنین دوره های آمادگی آزمون های آموزش زبان فرانسه مختص مهاجرت و یا اخذ ویزای دانشجویی میباشد. جالب است بدانید که مدارک آزمون های DELF , DALF دیپلم زبان فرانسه میباشند که نشان دهنده شناخت عمیق دارنده این مدرک از زبان فرانسه است که مدرکی دایمی محسوب میشود .

در عوض آزمون های دیگر فرانسه همچون TCF , TEF دارای اعتبار یکساله میباشند. در صورت گذشتن تاریخ مدرک افراد میبایست دوباره در آزمون شرکت کنند. مدارک TEF q , TCF q عموما برای داوطلبان مهاجرت به کانادا مورد نیاز است. موسسه زبان نگار با ارایه مشاوره و آموزش های لازم حداکثر خدمت گذاری را به زبان آموزانش ارایه می دهد.

 

آموزشگاه فرانسه در انقلاب

آموزشگاه فرانسه در انقلاب

 

شرایط برگزاری دوره های زبان فرانسه در آموزشگاه فرانسه در انقلاب

زبان نگار کلاس های فرانسه خود را به ۴ حالت گروهی عادی ، گروهی فشرده ، خصوصی و نیمه خصوصی ارائه می دهد. در دوره‌های خصوصی زبان‌آموزان هر کتاب را در ۶ ترم و در دوره‌های فشرده هر کتاب در ۳ ترم پایان می‌پذیرد.

این موسسه برای تدریس سطوح ابتدایی از اساتید ایرانی استفاده می کند اما با پیشرفت زبان آموزان و دست یابی به سطوح بالاتر از اساتید فرانسوی استفاده می شود که باعث پیشرفت قابل توجه زبان آموزان می شود.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان در مرکز تهران

 

منابع استفاده شده در آموزشگاه فرانسه در انقلاب

زبان نگار در انتخاب منابع آموزشی در زبان فرانسه دقت بسیاری نموده است. دو کتاب Alter ego+ , édito از جدید ترین متد ها و کتاب ها هستند که به زبان آموزان این اجازه را می دهند در کمترین زمان به زبان فرانسوی صحبت کنند و از مطالب و موضوعات بروز و جالب نیز بهره مند شوند. می توان زبان نگار را در زبان فرانسه به داشتن خاص ترین متد یاد کرد.

در زبان‌نگار از ترکیب دو متد Alterego+ و Edito جهت آموزش زبان فرانسه استفاده شده است. در متد Alterego+ زبان‌آموزان قادر خواهند بود به سرعت به زبان فرانسه تکلم کنند و تاثیر چشم‌گیری در طی مدت زمان کوتاهی داشته باشند که این خود یک بحث انگیزشی بسیار خوبی است. کتاب Alterego+ در دو سطح A1 و A2 همراه زبان‌آموزان است و پس از آن در دو سطح B1 و B2 که سطوحی هستند که اکثر افراد نیاز به DELF یا DALF آن سطح دارند از کتاب Edite استفاده می‌شود. این کتاب کتابی بسیار جدید و قدرتمند است لغات و متون استفاده شده و دستور زبان به کار برده شده همگی به طرز چشمگیری پیشرفته، به روز و کاربردی هستند به طور کلی کتب بسیار آزمون‌محور شده نسبت به سری کتاب Alterego+  می‌باشند.

 

آموزشگاه فرانسه در انقلاب

آموزشگاه فرانسه در انقلاب

 

به طور کلی ویژگی های آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه فرانسه در انقلاب را می توان به صورت زیر بیان کرد:

  • برگزاری دوره از مبتدی تا پیشرفته طی ۱۲ ترم
  • طول هر ترم آموزشی ۱.۵ ماه
  • تعداد جلسات هر ترم آموزشی ۱۲ جلسه
  • مدت زمان هر جلسه آموزشی ۹۰ دقیقه
  • بکارگیری از اساتید با تجربه و تحصیل کرده
  • شهریه هر ترم آموزشی ۲۵۰۰۰۰ تومان

زبان نگار برای متقاضیان برگزاری آموزش خصوصی زبان فرانسه بهترین استاد را در اختیارتان خواهد گذاشت.

 

مشاهده دوره های زبان فرانسه

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آموزشگاه فرانسه در انقلاب را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه