آزمون GRE | ترفندهای موفقیت در آزمون GRE | خرید ووچر آزمون جی آر ای

کلاس فشردهGRE

کلاس فشردهGRE

مرکز تافل زبان نگار مجری رسمی برگزاری آزمونهای تافل و جی آر ای در ایران

زیر نظر سازمان سنجش کشور

 

جدول دوره های GRE:

شرایط دوره های گروهی آنلاین:

ظرفیت تعداد جلسات شهریه( ریال) SKILL پرداخت آنلاین
۳-۱۰ ۸ ۷۵۰۰۰۰۰ Verbal Section لینک پرداخت
۳-۱۰ ۸ ۷۵۰۰۰۰۰ Quantitative Section لینک پرداخت
۳-۱۰ ۸ ۷۵۰۰۰۰۰ Analytical Writing لینک پرداخت

 

شرایط دوره های خصوصی

کلاسهای خصوصی آنلاین جی آرای با تعداد جلسات ۲۵ الی ۳۰برگزار میشود و نحوه پرداخت هر ۵ جلسه می باشد .

پس از ارسال رسید ثبت نام طی ۲۴ ساعت کلاس هماهنگ میشود.

جهت ثبت نام برای ۵ جلسه روی لینک زیر کلیک کنید.

 

لینک ثبت نام خصوصی

معرفی دوره ها :

  • دوره عمومی
  • دوره تخصصی به صورت حضوری و آنلاین

   معرفی دوره عمومی 

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل و جی آر ای در ایران می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل و جی آر ای آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل و جی آر ای مورد نظر، سطح فعلی و نتیجه مشاوره، برنامه ریزی تخصصی انجام میشود. منابع و سیستم آموزشی زبان نگار از ابتدای این دوره در راستای تقویت زبان انگلیسی بطور کلی و همچنین پیش نیاز دوره ی تخصصی جی آر ای می باشد.

 

   دوره زبان عمومی  ویژه چه کسانی است ؟

این دوره از دوره های تخصصی جی آر ای برای افراد مبتدی برنامه ریزی شده است. گذراندن این دوره برای افرادی که سالها از یادگیری زبان فاصله گرفته اند اجباری است. سایر افرادی که قبلا کلاس زبان رفته اند باید تعیین سطح شوند.

    طول دوره عمومی چقدر است؟و پیش نیاز دوره زبان عمومی چیست ؟

دوره عمومی بطور معمول بصورت ۴ سطح (Touchstone 1-4) برگزار می شود. طول این دوره با توجه به فشردگی کلاس ها متغیر می باشد و به صورت گروهی برگزار می شود. هدف اصلی این دوره آشنا کردن زبان آموزان با زبان انگلیسی به صورت پایه ای (General English) و پیشرفته (Academic English) در قالب کلاس های مکالمه محور است.

چنانچه قصد شرکت در آزمون های بین المللی را ندارید نیز، برنامه ی مدون، منابع جذاب مکالمه محور و اساتید مجرب و حرفه ای این دوره برای تمامی زبان آموزان توصیه میشود.

این دوره ویژه افراد مبتدی می باشد و شرکت در این دوره به هیچ پیش زمینه ای نیاز ندارد. شما در هر سطحی از زبان انگلیسی که باشید می توانید در دوره زبان عمومی شرکت کنید. موسسه زبان نگار همراه شما خواهد بود تا سطح زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید و به زبان انگلیسی مسلط شوید.

    دوره زبان عمومی ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

     نحوه برگزاری دوره های تخصصی GRE:

  • فوق فشرده(در۳۰جلسه۹۰دقیقه ای )
  • دوره های خصوصی

 

 دوره تخصصی GRE ویژه چه کسانی است ؟

این دوره ها برای تدریس تکنیک های تخصصی GRE برنامه ریزی شده است. توانایی هایی که در طی پروسه آزمون به آن نیاز است.

  پیش نیاز دوره تخصصی GRE چیست ؟

افراد با سطح  Intermediate وارد دوره تخصصی  Advance می شوند برای هرفرد باتوجه به نمره مورد نیازش دوره عمومی در نظر گرفته می شود.

 

دوره GRE ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد که نیاز به نتیجه آزمون بین المللیGRE  دارند.

 

 

آزمون GRE چیست ؟

 

آزمون GRE که اختصار عبارت Graduate Record Examination می باشد، توسط ETS  ایجاد شده است. آزمون GRE توسط هزاران دانشگاه و مدارس کسب‌ و کار برای تصمیم‌گیری در مورد پذیرش و هزینه تحصیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از فارغ‌التحصیلان نیازمند نمرات آزمون GRE برای تکمیل رزومه خود هستند.

 آزمونGRE ، یک آزمون پذیرش در سطح فارغ‌التحصیلی است که توسط بسیاری از دانشگاه ها و مدارس کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آزمون یک معیار مشترک برای دانشگاه ها فراهم می‌کند تا همه ی متقاضیان را که از سراسر دنیا می‌آیند و قطعا طیف مختلفی از تجربه علمی و حرفه‌ای دارند را به آسانی مقایسه کند.

نمره آزمون GRE بخش مهمی از  اپلای تحصیلات تکمیلی شماست، اما قطعا تنها بخش آن نیست. دانشگاه ها بسیاری از عوامل دیگر از جمله مدرک تحصیلی، کار و سوابق تحقیقاتی، بیانیه شخصی و مصاحبه را در نظر می‌گیرند. برخی نیز نمرات آزمون GRE را مورد توجه قرار دهند.

  • این آزمون از سه قسمت تشکیل شده است :
  • Verbal: بخش Verbal استدلال شفاهی و دامنه لغات را تست می‌کند.
  • Quantitative: در بخش Quantitative مفاهیم پایه در ریاضیات، جبر و هندسه مورد سوال قرار می گیرد.
  • Analytical Writing: بخش Analytical Writing مهارت‌های نوشتاری و تحلیلی شما را به چالش می کشد.
آزمون GRE

آزمون GRE

 

 

 

 

 آیا میخواهید بدانید بهترین راه برای موفقیت در آزمون GRE را بدانید؟ در این راهنما، ما شما را با اصول ابتدایی آماده‌سازی جهت آزمون GRE آشنا خواهیم کرد.

مهم نیست که از چه روشی برای آمادگی آزمون gre استفاده می‌کنید، برخی اصول اساسی برای طراحی و اجرای هر برنامه ای  وجود دارد .در این مطلب به پنج نکته اساسی برای کمک به  شما جهت برنامه‌ریزی و موفقیت در آزمون اشاره خواهیم کرد.

 

۱.برای بهبود نمره آزمون GRE زمان بگذارید.

مهم‌ترین چیزی که برای بهبود نمره آزمون GRE  به آن نیاز دارید چیست؟  وقت!

اگر برای موفقیت در این آزمون وقت نگذارید، به احتمال زیاد پیشرفت چندانی نخواهید کرد. بنابراین حتی زمانی که بهترین روش مطالعه را بدانید، زمانی در نمره شما تغییر ایجاد خواهد شد که برای رسیدن به هدفتان وقت بگذارید.

در اینجا برآورده‌ کارشناسی ما در مورد مدت زمان لازم برای تغییر در نمره آزمون بیان شده است. توجه داشته باشید که زمان های اشاره شده برای تغییر در نمره ی کلی است. بنابراین ۴۰ ساعت مطالعه می‌تواند باعث افزایش ۵ نمره در یک بخش یا ۲ – ۳ نمره در چند بخش شود.

۵ نمره = ۴۰ ساعت

۱۰ نمره = ۸۰ ساعت

۲۰ نمره = ۱۶۰ ساعت

۳۰ نمره = ۲۴۰ ساعت

به خاطر داشته باشید که موارد ذکر شده برآورده‌ کلی هستند و زمان واقعی برای تغییر نمره در هر فردی متفاوت خواهد بود. مواردی مانند سرعت یادگیری، نحوه مرور و … بر مدت زمان لازم برای بهبود نمره آزمون GRE تاثیر گذار است.

 

مرتبط بخوانید: ۳۵ ترفند برای آموزش زبان انگلیسی

 

۲.آزمون GRE را به دقت بررسی کنید.

بهترین راه جهت آمادگی برای آزمون gre این است که بررسی کنید چه موضوعاتی مورد سوال قرار می گیرد. این ترفند ممکن است واضح به نظر برسد، اما برای موفقیت به شما کمک قابل توجهی می کند. ممکن است شنیده باشید که آزمون GRE  یک بخش ریاضی دارد و با خودتان فکر کنید، ” وای ! ریاضی ! من از دبیرستان این درس را نخواندم!  ” و کار بعدی که انجام خواهید داد خواندن کتاب های قدیمی و مطالب پراکنده خواهد بود.

این اشتباهات را انجام ندهید. قبل از اینکه هر گونه محتوایی را مرور کنید، با آنچه که در آزمون GRE مورد سوال قرار می گیرد؛ آشنا شوید. ببینید که چه موضوعاتی در بخش ریاضی وجود دارد و چه موضوعاتی در بخش شفاهی. سپس، مشخص کنید که چه محتوایی باید مطالعه کنید و بر روی آن تمرکز کنید. آماده‌سازی بیشتر زمانی اتفاق خواهد افتاد که مفاهیم درست را مطالعه کنید!

آزمون GRE

آزمون GRE

علاوه بر این ، فرض نکنید که آزمون GRE  مانند دیگر آزمون هایی است که شرکت کرده اید. زمانی که برخی از مهارت‌های تست‌زنی را فرا گرفتید، باید روی استراتژی‌هایی که مختص آزمون GRE  هستند، کار کنید. این به معنی یادگیری انواع مختلف سوال و تکنیک های لازم برای پاسخگویی به سوالات مختلف است. اگر قبلا در آزمون GRE شرکت کرده اید، ممکن است به شما کمک کند. اما به این معنا نیست که شما نیازی به انجام هیچ کاری ندارید!

 

۳.آنچه که باید بر روی آن تمرکز کنید را مشخص کنید.

احتمال این وجود دارد که یکی از بخش‌ها برای فرآیند پذیرش در دانشگاه ها به مراتب مهم‌تر از دیگری باشد. اگر قصد ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با ریاضی را دارید، باید بیشتر بر روی نمره بخش Quantitative تمرکز کنید. اگر قصد ادامه تحصیل در رشته های علوم انسانی را دارید، بیشتر بر روی نمره Verbal خود تمرکز کنید.

توجه داشته باشید که شما نباید به طور کامل یک بخش را نادیده بگیرید. برای موفقیت بیشتر در آزمون GRE تعیین کنید کدام بخش برای شما مهم تر است و انرژی بیشتری صرف این بخش کنید.

 

مرتبط بخوانید: CEFR زبان آلمانی

 

۴.نقاط ضعف خود را هدف قرار دهید.

جهت آماده‌سازی عالی برای آزمون باید ابتدا بر روی بهبود نقاط ضعف تان تمرکز کنید. شما با تمرکز بر روی حوزه‌های موضوعی و انواع سوالات و تکنیک های پاسخگویی به آن ها، شاهد بهترین تغییرات در نمره آزمون خواهید بود.

کار کردن بر روی قسمت هایی که در آن قوی هستید، راهکار مناسبی نخواهد بود و به شما کمک زیادی نخواهد کرد. نقاط قوت نیاز به مرور مختصری دارد تا برای آزمون آماده شوید.

 

۵.تمرین و تکرار باعث بهتر شدن نمره آزمون GRE خواهد شد.

وقتی سعی می‌کنید در مهارتی بهتر شوید، باید تمرین کنید! برای موفقیت در آزمون باید زمانی را به تمرین کردن اختصاص دهید و همچنین باید مهارت‌هایی که برای شما دشوار می باشد را تمرین کنید. اگر نمی توانید تعداد زیادی از سوالات مربوط به هندسه را پاسخ دهید، مطالب مورد نیاز را دوباره مطالعه کنید و تمرین سوالات هندسه را تا زمانی ادامه دهید که برایتان آسان شوند.

بهبود نقاط ضعف بهترین راه مبارزه با آن هاست و مهارت شما را در پاسخگویی به سوالات آزمون افزایش می دهد. اگر شما نقاط ضعف خود را تمرین و تکرار نکنید، موفقیت چندانی به دست نخواهید آورد.

 

محصولات مرتبط: خرید ووچر آزمون معتبر GRE

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آزمون  GRE را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

۱نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت