دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1 | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1

دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1

در موسسه زبان نگار از کتاب هایStarten wir  و Studio d استفاده می شود. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

درباره ی دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1:

دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1 ویژه سفر و مکالمه می باشد. از جمله اهداف دوره های مقدماتی آموزشگاه مرکز تافل زبان نگار استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد علاقه در زبان آموزان سطوح مبتدی و همچنین آموزش اساسی و پیشرفته زبان آلمانی به آن ها می باشد.

دوره زبان آلمانی مقدماتی سطح B1

دوره زبان آلمانی مقدماتی سطح B1

سطح B1 زبان آلمانی :

فشردهنیمه فشردهنیمه فشرده (آخر هفته)
تعداد ترم۴ ترم۴ ترم۴ ترم
جلسات هر ترم۱۲ جلسه۱۲ جلسه۱۲ جلسه
جلسات در هفته۶ جلسه۴ جلسه۴ جلسه
مدت هر جلسه۹۰ دقیقه۹۰ دقیقه۹۰ دقیقه
روزهای برگزاری۳ روز (زوج یا فرد)۲ روز (زوج یا فرد)۲ روز (پنجشنبه و جمعه)
طول هر ترم۲ هفته۳ هفته۳ هفته

 

همین الان ثبت نام کنید !

 

ثبت نام انلاین

 

کتاب تدریسی برای سطح متوسطه زبان آلمانی:

این دوره با بهره گیری از کتاب آموزشی B1  Starten Wir  و Studio D A1 تدریس می شود. انتشارات Hueber یکی از معتبرترین انتشارات های دنیا در زمینه کتاب های آموزش زبان آلمانی است و کتاب  Starten Wir نیز از همین انتشارات می باشد. متد آموزشی اشتارتن ویر، جدید ترین متد آموزشی زبان آلمانی است که به تازگی در ایران در آموزشگاه های زبان آلمانی تدریس شده و مورد تایید سفارت کشور آلمان در ایران است. این کتاب نیز به مانند سایر کتاب های آلمانی از سطح A1 شروع شده و تا سطح C2 ادامه دارد. هر سطح این کتاب از ۱۲ درس تشکیل شده است که ساختار فشرده و کاملی را به زبان آموزان آلمانی ارائه می دهد. متون این کتاب کاملا بروز و متنوع است که شامل وبلاگ های ویدئویی، گفتگو ها، مصاحبه ها و… می شود.

همانطور که اشاره شد در موسسه زبان نگار علاوه بر تدریس کتاب اشتارتن ویر از کتاب Studio d نیز استفاده می شود. استفاده از هر دو روش باعث می شود زبان آموزان مهارت های زبان را به طور کامل آموزش ببینند. کتاب Studio d بر اساس متد ارتباط متقابل و نیاز های روزمره طراحی شده است و تمام انتظاراتی که از یک کتاب مدرن آموزش زبان می رود را برآورده می کند. تدریس زبان آلمانی با استفاده از این کتاب از روش های محبوب زبان آلمانی است و طرفداران زیادی دارد.متدی که مجموعه کتابهای Studio dدنبال می کند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد.

 

طول دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1 :

دوره متوسطه زبان آلمانی به مدت دو ترم آموزشی به طول می انجامد. دوره های آموزشی به صورت عادی، فشرده و یا فوق فشرده ارائه می شوند.  دو روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) و آخر هفته (دو جلسه ۹۰ دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد و هر ترم به مدت ده هفته برگزار می شود.

دوره عادی : جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۹۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 جلسات در آخر هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در یک روز) برگزار می گردد.

درموارد خاص کلاسهای ایام هفته به دو روز تقلیل می یابد.

 بعد از اتمام کتاب در صورت تمایل زبان آموزان کلاس speaking و یا کتاب های انتشارات هوبر کار خواهد شد. در صورت عدم تمایل زبان آموزان سطح بعدی آغاز خواهد شد.

 

پیش نیاز دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1 :

دوره زبان آلمانی مقدماتی سطح A2 ، پیش نیاز این دوره می باشد.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان آلمانی مقدماتی سطح A2

 

رده سنی :

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی خواهید داشت ؟

در صورت استفاده از زبان و لهجه استاندارد در زمینه موضوعات معمول مانند شغل، مدرسه، اوقات فراغت و … اطلاعات مهم را به سادگی متوجه شوید.

در سفرهای خود به کشورهای آلمانی زبان، اکثر نیازهای روزمره خود را برطرف کنید.

بعد از پایان دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1 قادر خواهید بود نظر شخصی خود را به شکل کامل و قابل درک در زمینه موضوعات معمول و شخصی بیان کنید.

در مورد اتفاقات و تجارب خود در گذشته، آرزوها و اهداف خود در آینده به شکل قابل درک بنویسید و صحبت کنید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای ثبت نام دوره زبان آلمانی متوسطه سطح B1 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه