هزینه دوره آیلتس + ثبت نام آنلاین | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

هزینه دوره آیلتس + ثبت نام آنلاین

هزینه دوره آیلتس + ثبت نام آنلاین

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی در سطح جهان برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی است. این آزمون کاربردهای مختلفی دارد که افراد بر اساس اهداف و نیازهایی که دارند در این آزمون باید شرکت کنند. دپارتمان آزمون های بین المللی زبان نگار در برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس واقعا متفاوت عمل می کند.

ثبت نام آنلاین دوره آیلتس :

جهت سهولت در امور مربوط به ثبت نام و جلوگیری از اتلاف وقت ، شما زبان آموز عزیز می توانید با ثبت نام آنلاین رزرو  کلاس آیلتس خود را انجام دهید.

لازم به ذکر است حتما  پس از ثبت نام و واریز وجه برای تعیین ساعت کلاس خود با ما تماس بگیرید:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

ثبت نام + هزینه های دوره های آیلتس برای کلاس های حضوری 

 

سطح زبان آموز نام دوره توضیحات دوره تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
pre intermediate
pre ielts
۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای (۱۲ جلسه ی ۳ ساعته)
۱۲
intermediate
IELTS 1 جهت کسب نمره ۶
۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای (۱۲ جلسه ی ۳ ساعته)
۱۲
upper intermediate
IELTS 2 کسب نمره بالای ۶
۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای (۱۲ جلسه ی ۳ ساعته)
۱۲

ثبت نام + هزینه های دوره های آیلتس برای کلاس های آنلاین 

سطح زبان آموز نام دوره توضیحات دوره تعداد جلسات ثبت نام آنلاین
pre intermediate
pre ielts
۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای (۱۲ جلسه ی ۳ ساعته)
۱۲
intermediate
IELTS 1 جهت کسب نمره ۶
۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای (۱۲ جلسه ی ۳ ساعته)
۱۲
upper intermediate
IELTS 2 کسب نمره بالای ۶
۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای (۱۲ جلسه ی ۳ ساعته)
۱۲

انواع دوره های آیلتس

دوره PRE IELTS:

افراد مبتدی تا سطح pre Intermediate درکلاسهای جنرال مرکز زبان نگار شرکت می کنند. این دوره ها ترمیک و فشرده برگزار میشود افراد کتابهای تاچ استون ۱-۲-۳ رامطالعه می کنند. به همراه کتابهای جانبی oxford word skills که بتوانند در کنار کتابهای اصلی تاچ استون توانایی لغت و لیسینینگ شان را بالا ببرند.سپس وارد دوره های pre IELTS می شوند که تعداد جلسات ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای است.

افرادی که تمایل دارند در مدتی کمتر از یکسال به نمره مورد نظرشان برسند و مبتدی هستند می توانند از کلاسهای فوق فشرده استفاده کنند. برای افرادی که برنامه طولانی مدتی دارند پیشنهاد میشود با ارامش خاطر از کلاسهای ترمیک و فشرده موسسه استفاده کنندبا این کلاسها زبان آموز در یکسال ونیم الی دوسال اماده آزمون میشود.

 

مرتبط بخوانید: چطور بهترین کلاس آیلتس را انتخاب کنیم؟!

 

دوره IELTS1:

افرادی که در سطح Intermediate هستند کلاسهای تخصصی IELTS1 را شروع می کنند . این دوره تخصصی در۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای اموزش داده میشود که با توجه به برگزاری فشرده در دو ماه به اتمام میرسد. افراد پس از دوره در حد نمره ۶ هستند.

 

دوره IELTS2:

افرادی که در سطح UPPER INTERMEDIATE هستند کلاسهای تخصصی IELTS2 را شرکت می کنند .این دوره تخصصی ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای آموزش داده میشود که با توجه به برگزاری فشرده در دو ماه به اتمام می رسد. این گروه برای نمره ۷ونیم اماده میشوند. 

آزمون آیلتس یا سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی شناخته شده ترین سیستم تست مهارت در زبان انگلیسی است. مدرک آزمون آیلتس یا آزمون های مشابه برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی زبان مورد نیاز است. آزمون آیلتس مهارت شرکت کننده را در بخش های لیسنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ ارزیابی می کند. تست های این آزمون به شیوه ای طراحی شده اند تا زندگی فرد در خارج کشور را جهت تحصیل یا اشتغال آسانتر کند. برای آمادگی جهت آزمون آیلتس شرکت در کلاس های آموزش آیلتس بسیار مهم است. در این مطلب قصد داریم در رابطه با هزینه دوره آیلتس صحبت کنیم و هزینه دوره های آموزش در موسسه زبان های خارجی را به همراه ثبت نام آنلاین به شما معرفی کنیم.

هزینه دوره آیلتس در موسسه زبان های خارجی زبان نگار

دپارتمان زبان انگلیسی زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان این آزمون را در کوتاه ترین زمان و با کسب نمره دلخواه آموزش می دهد و بهترین دوره آیلتس جهت موفقیت در آزمون را برگزار می کند. در آموزشگاه زبان نگار دوره های IELTS  از مبتدی به ۳ قسمت۲ Pre-IELTS ,IELTS1 ,  IELTS  تقسیم می شوند.

 

در دوره آیلتس این موسسه معتبر، فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴ می رساند و در دوره های۱ IELTS این نمره از ۴ به ۶ می رسد و در انتها در دوره های ۲ IELTS  نمره زبان آموز از ۶ به ۷.۵ می رسد . مجموعه دوره های IELTS  به دو حالت  فشرده و خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۹ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد.

 

مرتبط بخوانید: ثبت نام کلاس آیلتس در بهترین کلاس زبان تهران

 

یکی از ویژگی های مهم چارت آموزشی IELTS  از ابتدا تا انتها متد آن است. روش آموزش در زبان نگار از مبتدی (Pre-IELTS ) تا  ۲و۱ IELTS  متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه  Cambridge  است. دانشگاهی که برگزار کننده آزمون های آیلتس است. کتاب های Pre-IELTS  از انتشارات دانشگاه کمبریج هستند. تجربه ۲۰ ساله این آموزشگاه روش صحیح و کاربردی IELTS  ما را تضمین می کند. در محیطی مدرن و با کلاس هایی به روز و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در کلاس ها ( ویدئو پروژکتور هوشمند ، ) تجربه آموزشی خود را پویاتر کنید .

دوره آیلتس زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند و همچنین هزینه دوره آیلتس مناسب و به صرفه باشد.

عوامل موثر بر هزینه دوره آیلتس

شیوه تدریس نقش بسیار مهمی در هزینه دوره آیلتس دارد. بر اساس اینکه شما چه نوع کلاسی را انتخاب می کنید هزینه ها متفاوت خواهد بود. کلاس های حضوری به طور معمول هزینه بیشتری نسبت به دوره های آنلاین دارند. علاوه بر این منابع و متد تدریسی نیز در هزینه کلاس موثر است.

استفاده از جدیدترین روش های تدریس باعث می شود کیفیت آموزش بالا باشد و این عاملی در تعیین هزینه دوره آیلتس است.

برخی از دوره های آموزشی تضمینی هستند؛ بنابراین نگرانی از بابت هزینه هایی که می پردازید نخواهید داشت چرا که مطمئن هستید زبان مورد علاقه تان را به خوبی یاد خواهید گرفت و می توانید به اهدافتان که می تواند رسیدن به موقعیت تحصیلی، شغلی و یا مهاجرت باشد برسید.

 

مرتبط بخوانید: کلاس خصوصی آیلتس در تهران

 

همانطور که اشاره کردیم عوامل مختلفی بر تعیین هزینه دوره آیلتس موثر است که به طور خلاصه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

_خصوصی، گروهی یا نیمه گروهی بودن کلاس ها

_آنلاین یا حضوری بودن دوره ها

_روش و متدهای تدریس

_سابقه و تجربه مدرسین

_شهر و منطقه محل تدریس 

 

هزینه دوره آیلتس در جدول ذکر شده است، شما می توانید با لینک ثبت نام به صورت آنلاین هزینه دوره را پرداخت کنید و گامی در جهت موفقیت در آزمون آیلتس بردارید.

 

هزینه دوره آیلتس

هزینه دوره آیلتس

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای اطلاع از شرایط دوره آیلتس را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه