کلاس های آنلاین زبان نگار

درباره زبان نگار بیشتر بدانید!

مرکز تخصصي آموزش زبانهاي خارجي زبان نگار در سال  1381 با اخذ مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و  ارشاداسلامی  تاسيس  شد از همان ابتدا فعالیت تخصصی خود را در خصوص زبانهای خارجی با توجه به نیازمندیهای زبان آموزان و مراکز آموزشی ارتقاء داده است و بیش از یک دهه است که در این زمینه با تدوین برنامه های سنجیده و کارشناسی در رابطه با آزمونهای مختلف سفارت فعالیت می نماید. و  در  رشته هايانگليسي  – آلماني – فرانسه  عربي- روسی- چینی  ایتالیایی  هلندی  اسپانیایی  ترکی استانبولی و سوئدی دانشجويان بسياري را تعليم داده  که  در حال حاضر بسياري ازفارغ التحصیلان  با موفقیتی که کسب کرده اند توانسته اند در رشته تحصیلی شان مشغول به کار شوند ویا اگرتصمیم به ادامه تحصیل داشته اند با بارعلمی بالایی که کسب کرده اند در دانشگاههای معتبر خارج از کشور در حال ادامه تحصیل اند.

دپارتمان آزمون های بین المللی آموزشگاه زبان نگار پس از تلاش های مداوم در سال 1395 موفق به اخذ مجوز برگزاری آزمون های تافل و جی آرای در ایران شد.

برگزاری دوره های مهارت آموزی جهت اخذ دیپلم رسمی از آموزش و پرورش در رشته های گرافیک و طراحی صفحات وب نیز در برنامه آموزشی زبان نگار است .

راز موفقیت زبان نگار همدلی و همراهی توام با کوشش و روحیه ای خستگی ناپذیر است. این مرکز همواره سعی بر آن داشته با خلاقیت و نوآوری روش های نوینی از آموزش را به دانش پژوهان ارائه دهد.در زبان نگار با معنای جدیدی از آموزش روبرو می شوید. زبان نگار جایی است که با روش های جدید به شما زبان را به راحتی آموزش میدهد و در نهایت با اموزش استاندارد و اصولی شما را برای یک موفقیت بزرگ در هر آزمونی که بخواهید آماده می کند.

زبان نگار یک مرکز آزمون های بین المللی است که با یک اعتبار جهانی همواره به فکر پیشرفت و خدمت است.