آمادگی آزمون تولیمو (Tolimo) در بهترین کلاس زبان! | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آمادگی آزمون تولیمو (Tolimo) در بهترین کلاس زبان!

آمادگی آزمون تولیمو (Tolimo) در بهترین کلاس زبان!

شرایط دوره های آمادگی آزمون تولیمو درتافل سنتر زبان نگار:

۱- زبان آموز در سطح Pre Intermediate باشد.

۲-دوره به صورت فشرده طی ۱۲ جلسه ۳ساعته ، دوروز در هفته برگزار میشود.

۳-نمونه سوالات دوره های قبلی با راهکارهای سریع تست زنی در طول دوره آموزشی ارائه می گردد.

برای ثبت نام آنلاین از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

 

پرداخت آنلاین شهریه دوره تعداد جلسات نام دوره
۸۵۰۰۰۰ تومان۸۵۰۰۰۰ (۱۲جلسه ۱۸۰ دقیقه ای ) TOLIMO

 

آزمون تولیمو یا TOLIMO نوعی آزمون استاندارد تعیین سطح دانش زبان انگلیسی است که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی شده و اجرا می شود. این آزمون برای داوطلبان دکتری مناسب است چرا که باید برای قبولی در آزمون دکترا یک نمره زبان ماننده یک نمره زبان تولیمو، تافل، MCHE و … داشته باشند. برای قبولی در این آزمون بهتر است دوره های آموزشی این آزمون را بگذرانید. در ادامه شما را با آزمون تولیمو و دوره آمادگی آن آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

آزمون تولیمو

آزمون تولیمو

 

آشنایی با ساختار آزمون تولیمو

در این آزمون به هر یک از داوطلبان زبان انگلیسی پیشرفته (TOLIMO) دو دفترچه سوال داده می شود که شامل یک دفترچه تشریحی (دفترچه شماره ۱) و یک دفترچه تستی (دفترچه شماره ۲) می باشد. داوطلبان باید پاسخ سوال تشریحی را در همان دفترچه و پاسخ سوالات تستی را در پاسخنامه وارد کنند.

دفترچه تشریحی شامل يك سوال نوشتاری (Writing) می ­باشد كه داوطلبان می ­توانند در مدت ۳۰ دقيقه از طريق رايانه (كامپيوتر) به سوال مربوط پاسخ دهند. داوطلبان در اين قسمت می ‌بايست از مهارت تايپ جملات با كيبورد برخوردار باشند.

دفترچه سوالات تستی، ۱۴۰ سوال چهار گزینه ای دارد. این سوالات شامل ساختار و نوشتار زبانی (Structure and written expression)، خواندن و درک مطلب (Reading comprehension) و درک مطلب شفاهی یا شنیداری (Listening comprehension) است.

ساختار و نوشتار زبانی دارای ۴۰ سوال و ۳۰ دقیقه زمان می باشد. خواندن و درک مطلب ۵۰ سوال و ۵۵ دقیقه زمان دارد. درک مطلب شفاهی ۵۰ سوال دارد و مدت پاسخگویی آن ۳۵ دقیقه است.

 

مرتبط بخوانید: آزمون پی تی ای (PTE) + ثبت نام آنلاین +سریع ترین و بهترین کیفیت آموزشی

 

چند نکته مهم در رابطه با این آزمون

 در جلسه آزمون سوالات بخش شنيداری بصورت مستقل برای هر داوطلب از طریق هدست پخش خواهد شد و داوطلبان بايد با توجه به متن سوال كه از هدست پخش می ‌شود، نسبت به انتخاب يكي از چهار گزينه‌ای كه در رابطه با سوال مربوط به اين بخش (درك مطلب شفاهی) از طريق رايانه (كامپيوتر) اقدام نمايند. داوطلبان بايد توجه داشته باشند متن سوالات شنيداری (درك مطلب شفاهی) فقط يك‌ بار پخش می ‌شود و قابل تكرار نيست و لذا لازم است تمام حواس و دقت خود را برای شنيدن صوت منتشره به كار ببندند تا ضرری متوجه آنان نشود.

داوطلبان بايد گذرنامه، كارت ملي يا اصل شناسنامه عكسدار به همراه داشته باشند. همچنین لازم به ذکر است که دوره ۱۳۹ این آزمون در تاریخ ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸ برگزار می شود. برای ثبت نام در این آزمون شما باید از طریق سایت سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه کنند.

نتایج آزمون معمولا بین ۳۰ تا ۴۰ روز پس از آزمون آماده می شود و از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و ضمنا همزمان با اعلام نتیجه از طریق سایت، نسخه ای از کارنامه به اداره پست تحویل می شود تا به نشانی اعلام شده در پروفایل داوطلبان ارسال شود.

 

آزمون تولیمو

آزمون تولیمو

 

آمادگی آزمون تولیمو در بهترین کلاس زبان!

همانطور که اشاره کردیم آزمون تولیمو یکی از آزمون های سنجش مهارت انگلیسی برای دانشجویان دکترا است. موسسه زبان های خارجی زبان نگار با چندین سال سابقه در امر تدریس زبان های خارجی ، شما را برای این آزمون آماده می کند.

 

با شرکت در دوره های آمادگی آزمون تولیمو شما می توانید مهارت های لازم برای قبولی در این آزمون را فرا بگیرید. این موسسه از اساتید مجرب برای آموزش شما استفاده می کند که تمام مهارت های مورد نیاز این آزمون را تقویت می کند.  شما با یادگیری مهارت های تست زنی و تسلط کامل بر ساختار آزمون می توانید به موفقیت در این آزمون برسید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آزمون تولیمو را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت