قوانین کلاسها | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

قوانین کلاسها

قوانین کلاس گروهی :

کلاس های گروهی به ۳ دسته : عادی – فشرده – فشرده آخر هفته تقسیم می شوند که قوانین آن ها  به شرح زیر است

 1. کلاس های گروهی به هیچ عنوان کنسلی یا تغییر زمان ندارد.
 2. چنانچه در یک جلسه خاص قادر به حضور در کلاس نیستید لطفا تا ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس تیم اجرایی یا آموزشی موسسه را در جریان بگذارید که برای شما غیبت موجه ثبت شودچنانجچه با مجموعه در این مورد هماهنگ نباشد برای شما یک جلسه غیبت غیر موجه محاسبه می شود که در این مورد به ازای هر یک جلسه ۱۰ نمره از نمره حضور در کلاس شما کاسته می شود همچنین هر زبان آموز حداکثر مجاز به انجام ۳ جلسه غیبت غیر موجه است و غیبت بیش از ۳ جلسه خواه موجه و یا غیر موجه باعث حذف زبان آموز می شود.
 3. آموزشگاه هوشمند زبان نگار با برنامه ریزی دقیق و به روز در طول هر ترم جلساتی را جهت دیدن فیلم های آموزشی مرتبط با کتاب برنامه ریزی نموده لطفا مطمئن شوید که این کتاب را دریافت کرده (در بسته های  آموزشی موجود است)
 4. در موسسه زبان نگار دو تیم اجرایی و آموزشی همواره آماده خدمت رسانی به شما هستند. امور هماهنگی با تیم اجرایی و امور درسی به عهده تیم آموزشی هستند لذااز شما زبان آموزگرامی تقاضا می شود هر گونه هماهنگی اجرایی یا آموزشی را فقط و فقط با این دو تیم داشته باشید (نه با استاد) لازم به ذکر است فقط هماهنگی های که با این دو تیم داشسته باشید مقبول آموزشگاه است.
 5. جمعیت کلاس های گروهی زبان نگار از ۴ نفر تا سقف ۱۵ نفر است
 6. نمره زیر ۱۳۰ برابر با  failو نمره زیر ۱۵۰ برابر با conditional است و مطابق قوانین آموزشی زبان نگار با زبان آموزان برخورد خواهد شد.                                                                                                                                                  مشاهده دوره های زبان بزرگسال در زبان نگار
 7. در صورت مشروط شدن در یک ترم، زبان آموز متعهد میشود که در ترم آتی نمره حداقل ۱۶۰ را کسب کند تا قبول شود.
 8. تمامی تصمیمات آموزشی توسط تیم اموزش مجموعه گرفته می شود، این تیم وظیفه دارد تا یادگیری شما به نحو احسن صورت گیرد، زبان اموزان موظف به اعتماد و احترام و به تصمیمات این تیم هستند.
 9. چنانچه زبان آموزی بر حسب هر دلیلی نتوانست در روز آزمون پایان ترم حضور داشته باشد باید حداکثر از یک جلسه قبل موضوع را با اعضاء تیم آموزش در میان بگذارد تا جلسه آزمون فوری برای وی برنامه ریزی شود.
 10. زبان آموزان موظف هستند همگی در آزمون میان ترم و پایان ترم حضور یابند و در انتهای هر ترم قبل از ورود به کلاس بعدی کارنامه دوره قبلی خود را در دست داشته باشند.
 11. غیبت های موجه تنها با هماهنگی با تیم آموزش یا اجرایی زبان نگار صورت میپذیرد و هر گونه هماهنگی با استاد مورد قبول مجموعه نیست.
 12. پشتیبانان آموزشی مجموعه دائما با شما در تماس هستند، لطفا تمامی انتقادات و پیشنهادات خود را به آن ها منتقل کنید تا در اسرع وقت به تمامی آن ها رسیدگی شود.
 13. جلسات ۷-۸ کلاس های عادی و جلسه ۱۰ کلاس فشرده آزمون میان ترم شما است که توسط سوپروایزر مجموعه یا اعضا تیم آموزش گرفته می شود و تمامی زبان آموزان باید در این آزمون شرکت داشته باشند.
 14. در صورت عدم حضور شما به مدت طولانی که از پیش برای آن برنامه ریزی کرده اید میتوانید درخواست مرخصی بین ترم تا سقف زمانی ۹۰ روز را قبل از عدم حضور از طریق تیم اجرایی به ثبت برسانید، افرادی که این درخواست را ثبت می کنند پس از بازگشت، میتوانند با در دست داشتن رسید مرخصی بدون انجام آزمون تعیین سطح وارد کلاس شوند.

قوانین کلاس های کودکان و نوجوانان:

۱.جلسه چهارم هر ترم جلسه لابراتور listening و جلسه سیزدهم هر ترم جلسه لابراتور movie است.

 1. برگه ارتباط با اولیا در جلسه اول به تمامی زبان آموزان داده می شد  که در آن برگه تاریخ های  برگزاری کلاس زمان ورود و زمان خروج ، تاخیر و تکالیف زبان آموزان درج شده، از ولی محترم تقاضا  می شود که پس از هر جلسه نسبت به بررسی و امضا برگه ارتباط با اولیا اقدام نمایید.

۳.در جلسه میان ترم ، حضور یکی از اولیا زبان آموزان در موسسه الزامی است.

 1. هر گونه هماهنگی فقط از طریق امور آموزشی صورت گیرد.

مشاهده دوره های کودک و نوجوان در زبان نگار

قوانین کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی

 

 • کلاسهای خصوصی از ابتدا بصورت ترمیک یعنی ۱۰ جلسه­ای محاسبه و برنامه ریزی می­شود.
 • هر ۱۰ جلسه یکبار شاگرد توسط تیم آموزش ارزیابی عملی می­شود و از زبان آموز هم نظر سنجی می­شود.
 • مبالغ کلاس های خصوصی هر ۵ جلسه یا هر ۱۰ جلسه یکبار پرداخت خواهد شد که در انتهای هر دوره و قبل از شروع جلسات بعدی مبلغ دوره بعدی باید تسویه شود و در صورت عدم تسویه، جلسات بعدی هماهنگ نخواهد شد.
 • در صورت پرداخت ۲۰ جلسه یکجا، یک جلسه بصورت رایگان در نظر گرفته می­شود.
 • در طول دوره فقط یک جلسه حق کنسل و یک جلسه حق جابجایی یا کنسل کردن وجود دارد.
 • در صورت کنسل و یا جابجایی کردن تا ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس باید آموزشگاه را در جریان قرار بگیرد و اگر تا ۳ ساعت قبل از شروع کلاس آموزشگاه را در جریان قرار بگیرد ۵۰ درصد از مبلغ آن جلسه دریافت می­شود و اگر کمتر از ۳ ساعت آموزشگاه در جریان گذاشته شود و یا اصلا در جریان گذاشته نشود کل مبلغ آن جلسه دریافت می­شود.
 • برای کلاسهای نیمه خصوصی یک نفر به نمایندگی از مابقی زبان آموزان جهت در ارتباط بودن آموزشگاه با زبان آموزان انتخاب شود.
 • هرگونه کنسلی باید فقط و فقط از طریق موسسه انجام پذیرد و به هیچ عنوان زبان آموز با استاد و یا بالعکس راساً اقدام نکنند.
 • بر طبق قوانین هرگونه رد و بدل کردن شماره تلفن، ایمیل و … از سوی زبان آموز و استاد تخلف محسوب می­شود و در صورت مشاهده با استاد و زبان آموز برخورد جدی خواهد شد.
 • مدت زمان کلاس به علت تاخیر زبان آموز کم یا زیاد نمی­شود به همین دلیل زبان آموزان محترم در رعایت وقت دقت لازم را داشته باشند.
 • در صورت عدم رضایت از استاد مربوطه، فقط در پایان جلسه اول امکان تغییر آن وجود دارد. (لطفا منتظر تماس پشتیبان جهت نظرسنجی باشید)

در صورت عدم رشد زبان آموز در پایان هر دوره طبق صلاحدید تیم آموزش استاد مربوطه تغییر می­یابد.