دوره‌های زبان انگلیسی General English کودکان و نوجوانان

در دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان زبان نگار چه چیزهایی ارائه می شود؟! همراه زبان نگار باشید تا در این مطلب جامع همه موارد لازم را خدمت شما توضیح بدهیم.

 

دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان : ارائه مدرک تافل کودک و نوجوان از کمپانی ETS

زبان دوم را باید از کودکی آموخت!

 

کودکان و نوجوانان هر دو در سن بسیار مطلوبی از یادگیری هستند اما نکته بسیار مهم در آموزش آنان اساتید آنها است، نقش استاد به قدری پررنگ و مهم است که حتی در اکثر اوقات، اساتید اسوه یا دوست صمیمی کودکان و نوجوانان می شوند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

 

به دلیل این تاثیر مستقیم اساتید می بایست بسیار با تجربه و کارآمد باشند. در زبان نگار همواره سعی بر آن شده تا اساتید نه تنها در زبان و تدریس متجر باشند بلکه متخصص آموزش به کودکان و نوجوانان و آشنا به روحیات و روش های یادگیری منحصر به فرد این رده سنی نیز باشند. کلاس هایی بسیار پرانرژی و لذت بخش و روش های تدریس همراه با سرودها، عکس ها، فیلم ها و بازی های آموزشی همه و همه باعث رشد علاقه و سطح آموزشی زبان آموزان این رده سنی می شوند.

دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان

دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان در زبان نگار

در دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان ، زبان آموزان در ابتدا از سری کتب Mr. Bug’s جهت یادگیری حروف الفبا ترکیب صداها و املاء مقدماتی آشنا می شوند، سپس در سری کتب English Time با جمله سازی مقدماتی تا متوسطه آشنا شده و در سری کتب Family and Friends به قدرت تکلم کامل به زبان انگلیسی می‌رسند. روند یادگیری زبان دوم برای کودکان و نوجوانان به قدری لذت بخش و شیرین است که تجربه خوبی را از یادگیری زبان دوم در ذهن آن ها به جای می گذارد و همین امر موجب ترغیب یادگیری زبان های دیگر در سنین جوانی می شود. در زبان نگار جزوه های کمک آموزشی طراحی شده، که هر یک از آن ها در مقاطع زمانی مختلف به زبان آموزان با هدف پیشرفت در مهارت مکالمه و جمله سازی داده می شود. به طوری کلی آموزش زبان کودکان و نوجوانان چنانچه در نظر عوام امری ساده و پیش پا افتاده است اما در واقع یکی از تخصصی ترین و دشوارترین گروه های آموزشی جهت تدریس است زیرا نیاز به اساتید روانشناس مجرب و آشنا با روحیه کودکان و نوجوانان روش های آموزشی مختص آن هاست.

 

برگزاری دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان با یک امتیاز ویژه : زبان نگار نماینده انحصاری ازمونهای TOEFL PRIMARY درایران

 

 

  • آزمون­های تافل Primary چیست؟

آزمون­های تافل Primary، ارزیابی­ های جدیدی است از سوی مؤسسه ETS برای کمک به شکل­ گیری آموزش زبان انگلیسی دانش ­آموزان به شیوه­ای که قبلاً هرگز انجام نداده­اید. این آزمون­ها برای دانش ­آموزان بالای ۸ سال طراحی شده­اند و مهارت­های انگلیسی زمینه­ ساز برای موفقیت آینده دانش ­آموزان را ارزیابی می­کند.

 

دو آزمون برای این رده سنی درنظرگرفته شده است:

PRIMARY STEP1

PRIMARY STEP2

 

  • نظارت بر پیشرفت دانش ­آموز
  • شناسایی نقاط قوت و ضعف دانش­ آموز
  • تعیین اهداف آموزشی
  • تمرکز بر کار فردی و گروهی با دانش ­آموزان
  • برقراری ارتباط با والدین در خصوص یادگیری دانش آموز
  • اطلاعاتی برای والدین

 

مرتبط بخوانید:  خرید ووچر تافل

 

بازخورد دریافت­ شده در گزارش نمره تافل Primary برای کمک به پیشبرد راه طراحی شده است. به کمکِ اطلاعات ارائه شده در هر گزارش، به درک واضحی از توانایی­های فرزندتان و زمینه­ های نیازمند بهبود دست خواهید یافت.

 

نمرات بخش ریدینگ تافل Primary با سنج های Lexile تطبیق داده می­شود که یافتن کتب و مقالات مناسب سطوح ریدینگ انگلیسی دانش ­آموزان را آسانتر می­کند.

دانش­ آموزانتان روزی در جهان تأثیرگذار می­شوند. شما اکنون می­توانید با استفاده از یک استاندارد جهانی برای حمایت از آموزش و یادگیری، بهترین روش شروع را در اختیار آنها قرار دهید.

چارچوب مرجع مشترک اروپایی (CEFR) یک استاندارد مورد استفاده از سوی مربیان سراسر دنیا است .نمرات تافلPrimary با سطوح CEFR تطبیق داده می­­شوند بنابراین می­توانید از توانایی­های دانش­ آموزانتان برمبنای یک استاندارد بین­المللی قابل قبول مطلع شوید.

 

دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان

دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان در زبان نگار

در حال حاضر آزمون­های تافل Primary در بیش از ۴۷ کشور در دسترس هستند و در مکان­های مختلفی در سراسر جهان ارائه  می­شوند. اولین اجرای آزمون اواخر سال ۲۰۱۳ انجام شد. از در دسترس بودن آزمون در کشور خود اطمینان حاصل کنید. برای اطلاعات بیشتر و هر گونه سؤال لطفا از طریق ایمیل toeflprimary@ets.org در تماس باشید.

 

زبان نگار نماینده انحصاری TOEFL JUNIOR درایران

 

آزمون­های تافل Junior ، ارزیابی مهارت زبان انگلیسی است که برای دانش ­آموزان بالای ۱۱ سال طراحی شده است. این آزمون­ها ارزیابی عینی و قابل اطمینانی از سطوح مهارت زبان انگلیسی دانش ­آموزان ارائه می­دهد که در گرفتن بهترین تصمیمات به شما کمک می­کند.

 آزمون استاندارد تافل Junior– یک آزمون کاغذی برای سنجش درک مطلب خوانداری، درک شنیداری، صورت و معنای زبانی است. آزمون استاندارد تافل  Junior در حال حاضر در بیش از ۵۰ کشور در سراسر دنیا در دسترس است.

 

بخش ارزیابی­ های مجموعۀ تافل

آزمون­های تافل Junior بخشی از ارزیابی­های مجموعۀ تافل است که آزمون تافل (iBT) را شامل می­شود. باتوجه به تاریخچۀ طولانی و قابل اطمینان آزمون تافل، آزمون­های تافل Junior برای آزمون زبان از به روزترین شیوه ­ها استفاده می­کنند که برای رسیدن به اهداف مورد نظر، قابل قبول، قابل اعتماد و معتبر هستند.

علاوه براین، نمرات تافل جونیور با سطوح CEFR تطابق داده می­شوند تا موفقیت را بر اساس استاندارد بین­ المللی بسنجند و درک عمیق­تری از سطوح مهارت انگلیسی دانش­ آموزان ارائه دهند.

 

مرتبط بخوانید: ۱۵ نکته طلایی در یادگیری لغت زبان

 

نمرات تافل Junior با سنجه های MetaMetrics® Lexile® نیز تطابق داده می­شود که به شما کمک می­کند تا کتاب مناسبِ خواندن به منظور بهبود مهارت خواندن انگلیسی دانش ­آموزان را انتخاب کنید.

 

کاربرد آزمون ­های تافل  Junior :

تشخیص اینکه آیا دانش اموزان دارای  مهارت­های کافی ارتباطی زبان انگلیسی در کلاس­های زبان انگلیسی میباشد یا اینکه به کلاس­های تقویتی انگلیسی برای گذراندن کامل  دوره­های محتوایی نیاز دارند.

دانش ­آموزانتان روزی در جهان تأثیرگذار می­شوند. شما اکنون می­توانید با استفاده از یک استاندارد جهانی برای حمایت از آموزش و یادگیری، بهترین روش شروع را در اختیار آنها قرار دهید.

 

مشاهده نمونه مدارک تافل کودکان و نوجوانان 

 

در طی تحصیل در زبان نگار شما علاوه بر شرکت در کلاسها در ازمونهای اصلی تافل کودکان نیز شرکت می کنید. در جدول زیر زمان رسیدن به آزمون ها امده است:

 

Unites  ۱-۱۲Mr. Bug’s 1B1
Unites  ۱-۶Mr. Bug’s  ۲B2
Unites 7-12Mr. Bug’s  ۲B3
Unites 1-6English Time 1PE.1
Unites  ۷-۱۲English Time 1PE.2
Unites 1-6English Time 2PE.3
Unites  ۷-۱۲English Time 2PE.4
Unites 1-6English Time 3PE.5
Unites 7- 12English Time 3PE.6
Diagnostic TOEFL Primary step 1 
Unites 1-6English Time 4E.1
Unites 7- 12English Time 4E.2
TOEFL Primary Step 1
Unites 1-6English Time 5E.3 
Unites 7- 12English Time 5E.4 
Unites 1-3Family and Friends 3PI.1 
Unites 4-6Family and Friends 3PI.2 
Unites 7- 9Family and Friends 3PI.3 
Unites 10- 12Family and Friends 3PI. 4 
Unites 13- 14Family and Friends 3PI. 5 
Diagnostic TOEFL Primary step 2

 

Unites 1-3Family and Friends 4PI. 6
Unites 4-6Family and Friends 4PI. 7
Unites 7-9Family and Friends 4PI. 8
Unites 10-12Family and Friends 4PI. 9
Unites 13-14Family and Friends 4PI. 10
Speaking Advancing Course
TOEFL Primary Step 2
Unites  ۱-۳Family and Friends 5I.1
Unites  ۴-۶Family and Friends 5I.2
Unites 7-9Family and Friends 5I.3
Unites 10-12Family and Friends 5I. 4
Diagnostic TOEFL Junior
Unites 1-3Family and Friends 6I. 5
Unites  ۴-۶Family and Friends 6I. 6
Unites 7-9Family and Friends 6I. 7
Unites 10- 12Family and Friends 6I. 8
TOEFL Junior

 

چارت آموزشی کودکان

Basicسه ترمهر ترم ۱۲ جلسه
Pre- Elementaryشش ترم- هر ترم ۱۲ جلسه
Diagnostic TOEFL Primary step 1
Elementary 1,2چهار ترم- هر ترم ۱۲ جلسه
TOEFL Primary Step 1
Elementary 3دو ترم- هر ترم ۱۲ جلسه
Pre- Intermediate 1-5پنج ترم- هر ترم ۱۲ جلسه
Diagnostic TOEFL Primary step 2
Pre- Intermediate 6- 10پنج ترم- هر ترم ۱۲ جلسه
Speaking Advancing Course
TOEFL Primary Step 2
Intermediate 1- 4چهار ترم- هر ترم ۱۲ جلسه
Diagnostic TOEFL Junior
Intermediate 5- 8چهار ترم- هر ترم ۱۲ جلسه 
TOEFL Junior 

 

همین امروز برای ثبت نام اقدام کنید!

دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان

دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان در زبان نگار