آموزش لهجه آمریکایی (American Accent Courses)

آموزش لهجه آمریکایی

در آموزش لهجه آمریکایی در زبان نگار چه خدماتی برای شما داریم؟ چطور به بهترین شکل از خدمات آموزش لهجه آمریکایی استفاده کنیم؟ همراه زبان نگار باشید!

 

آموزش لهجه آمریکایی در زبان نگار :

 

آموزش لهجه آمریکایی برای شما زبان آموزی که دوره های مبتدی و متوسط مکالمه را به اتمام رسانیده اید و هم اکنون در سطح Advanced  هستید پیشنهاد می شود.

جهت فراگیری لهجه آمریکایی از کلاس هلای ویژه زبان نگار که توسط سوپروایزور مجموعه تدریس می شود استفاده کنید.

کلاس های آموزش لهجه آمریکایی به صورت خصوصی برگزار میشود و جزء دوره های VIP موسسه زبان نگار است.

 

زبان نگاری شوید تا بتوانید درمورد لهجه آمریکایی هر انچه نیاز دارید را فرا بگیرید

 

مرتبط بخوانید: ۱۵ نکته طلایی در یادگیری لغت زبان

 

چگونه لهجه ی امریکایی راتقویت کنیم ؟

در بسیاری از مواقع در فیلم ها و سریال های انگلیسی زبان که امروزه با لهجه ی امریکایی عرضه می شوند، بازیگرانی وجود دارند که زبان مادری شان، لهجه ی امریکایی است.
بسیاری از این افراد ، برای تمرین لهجه ی امریکایی از مربیان خصوصی استفاده کرده اند. اما مربیان خصوصی تنها راه بهبود و تسلط بر لهجه ی امریکایی نیست و نکته هایی کاربردی نیز در این زمینه وجود دارند که در این مطلب به بیان آنها می پردازیم.
در درجه ی اول، در رابطه با داشتن لهجه ای عالی نگران نباشید و لهجه ی هر شخص را در ابتدا به صحبت او شخصیت می بخشد اما تا جایی که قابل فهم و واضح باشد. در مرحله ی بعد، اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، هیچ قانونی وجود ندارد که در شما مجبور به صحبت با لهجه ی آمریکایی نماید.
لهجه ی مختلفی مانند لهجه ی استرالیایی، لهجه ی ایرلندی و طیفی از لهجه ی بریتانیایی نیز می توانند تبدیل به گزینه های شما شوند. اما در صورتی که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی و برنامه های آتی خود با لهجه ی آمریکایی گره خورده و قصد ادامه تحصیل و یا اقامت در کشورهای امریکایی زبان را دارید.یادگیری لهجه اولویت پیدا می کند.

 

یادگیری لهجه آمریکایی

یادگیری لهجه ی آنها گزینه ای منطقی به نظر می رسد. پس در درجه ی اول، هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی و تسلط بر لهجه ی مختلف و تاثیر آن را مشخص سازید. سال گذشته در روزنامه ی نیویورک تایمز یک آزمون منتشر شد که در آن امریکایی ها می توانستند تشخیص دهند که نحوه ی صحبت کردنشان به کدام قسمت کشور تعلق دارد. این بدین دلیل است که خود لهجه ی امریکایی نیز دارای گویش های مختلف است.
اگر با یک زبان به بحث بنشینید درخواهید یافت که هرکدام از این گویش ها نیز می توانند جزئیاتی متفاوت و یا زیر شاخه های مجزا داشته باشند. اما در کنار این موارد، گیج نشوید زیرا زبان انگلیسی با لهجه ی امریکایی زمان و استاندارد، نکات خاص خودش را دارد.
از یک سو، هیچگاه نمی توان به طور قطعی راجع به کیفیت یک لهجه نظر خاصی ارائه کرد زیرا هیچگاه یک لهجه به طور کامل خنثی نخواهد بود. لهجه ی نرمال امریکایی با عنوان GA که مخفف General American است شناخته می شود که هنگامی استفاده می شود که شرایط موجود اسمی بوده و یا صحبت ما می بایست توسط عده ی زیادی از مردم درک شود.

 

راههای تقویت لهجه آمریکایی

یکی از راه های تقویت لهجه ی امریکایی GA، گوش دادن به فایل های صوتی و ویدیویی رسمی امریکایی زبان است. شبکه ی CNN و دیگر شبکه های کاملا رسمی تلویزیونی و رادیویی در این قسمت می تواند گزینه های مفیدی برای تقویت لهجه ی امریکایی نرمال باشند.
یکی دیگر از راه های تقویت لهجه ی امریکایی، گوش کردن به افراد امریکایی زبان و تلاش برای تقلید گفته های آنان است. شاید در نگاه اول این امر، خنده دار به نظر برسد ولی با انجام متداوم این امر، ذهن، زبان و عضلات صورت شما برای لهجه ی امریکایی هماهنگ خواهند شد و این لهجه به امری عادی در هنگام مکالمات انگلیسی روزمره تان بدل خواهدشد.
به طور کلی، بهترین روش تمرین لهجه، شنیدن – فهمیدن و تقلید است. این روش نه تنها برای لهجه ی امریکایی، بلکه برای سایر لهجه های زبان انگلیسی نیز کار آمد و مفید است. موسسه ی زبان انگلیسی زبان نگار با در اختیار داشتن اساتید مجرب و فضای آموزشی مناسب، اقدام به برگزاری دوره های متنوع زبان انگلیسی در قالب کلاس های حضوری برگزار می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مصاحبه ی رایگان، با شماره های تماس موسسه ی زبان نگار تماس حاصل نمایید.

بهترین لهجه انگلیسی

برای آموزش زبان انگلیسی انتخاب بهترین لهجه انگلیسی از دغدغه های امروز بسیاری از زبان آموزان می باشد.
آموزشگاه زبان نگار برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف و برای اهداف گوناگون می باشد.
در اینجا به برخی از نکات در ارتباط با بهترین لهجه انگلیسی اشاره می کنیم.
زبان انگلیسی دارای لهجه انگلیسی متفاوت می باشند
برای مثال لهجه انگلیسی بریتیش و لهجه انگلیسی امریکایی کاملا با هم متفاوت اند.
برای انتخاب بهترین لهجه انگلیسی باید چند نکته را در نظر بگیرید.
در درجه اول می بایست بدانید که کدام لهجه انگلیسی مفید تر است و همچنین باید در نظر داشته باشید که کدام لهجه انگلیسی ساده تر است.
برای انتخاب بهترین لهجه انگلیسی بین بریتیش و امریکن باید بخاطر داشته باشید که هر دوی این دو لهجه بین تمامی انگلیسی زبانان قابل فهم می باشد. بنابراین بهتر است بررسی کنید که در محیطی که در آن به زبان انگلیسی احتیاج دارید به چه لهجه ای صحبت می شود.
اگر قصد سفر به امریکا را دارید و یا دوستانی امریکایی زبان با لهجه امریکن دارید ، البته که بهترین لهجه انگلیسی برای شما امریکن می باشد.

 

تفاوت انگلیسی بریتیش و آمریکایی

اگر تا به‌حال  فیلم‌های انگلیسی و آمریکایی را با دقت مشاهده کرده باشید، احتمالا به تفاوت‌های آشکار تلفظ لغات و لهجه بازیگران انگلیسی و آمریکایی پی برده‌اید. لهجه مردم انگلستان را بریتانیایی و لهجه مردم آمریکا را آمریکایی می‌گویند. این تفاوت لهجه در طی قرن‌ها و به دلیل مسافت طولانی میان دو کشور و ورود اقوام گوناگون به سرزمین‌های آمریکای شمالی ایجاد شده‌است. علاوه بر لهجه و طرز تلفظ لغات، تفاوت‌های گوناگون دیگری نیز میان انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی وجود دارد که این دو زبان ظاهرا نزدیک را از هم متمایز می‌نماید. شبکه مترجمین ایران اعلام می‌کند برای ترجمه کلیه متون و ترجمه همزمان از دو لهجه آمریکایی و بریتانیایی، مترجمین خبره‌ای در اختیار دارد که بنا به درخواست مشتریان، می‌تواند از آن‌ها استفاده نماید.

در ادامه این بحث به دسته‌بندی تفاوت‌های دو لهجه آمریکایی و بریتانیایی می‌پردازیم. البته باید توجه داشت که امروزه ملت‌های انگلستان و آمریکا چندان با این تفاوت مشکلی ندارند. چرا که از قرن بیستم به بعد، با رشدِ رسانه‌های ارتباط جمعی، مردم این کشورها بیشتر با نحوه صحبت‌کردن یکدیگر آگاه شده‌اند. با نفوذ صنعت سینمای هالیوود در انگلستان، واژه‌های آمریکایی در انگلستان هم رواج پیدا کرده و با زبان اصلی تلفیق گشته‌است. هم‌چنین هیچ‌کدام از قواعد ذکر شده در ادامه مطلب را نباید به‌صورت تعمیم‌پذیر فرض کرد.

 

املا و هجی کلمات

در مورد تفاوت‌های املایی دو لهجه آمریکایی و بریتانیایی می‌توان گفت که کلمات متفاوت آمریکایی معمولا کوتاه‌تر از کلمات انگلیسی نوشته می‌شود. در واقع برای نشان‌دادن مصوت‌ها از حروف کمتری استفاده می‌شود. در حروف صامت غیر لازم نیز در برخی موارد حذف می‌گردد.

تلفظ و بیان کلمات

دو زبان انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی در اکثر تلفظ‌ها تقریبا مشابه هستند. اما در بعضی کلمات نحوه ادای حروف صدادار و شدت‌گذاری روی حروف، تفاوت‌هایی وجود دارد. تفاوت‌های ظریفی که با گوش‌کردن فراوان و مراجعه به فونوتیک لغت‌ها در فرهنگ لغت، می‌توان آن‌ها از هم تشخیص داد. به عنوان مثال کلمه vase در بریتانیا بر وزن کلمه cars و در آمریکا بر وزن کلمه face خوانده می‌شود. حرف a کلمه tomato در  لهجه آمریکایی به صورت اِی و در لهجه بریتانیایی به صورت آ خوانده می‌گردد.

اسامی مختلف برای یک مفهوم مشترک

اگر چه تعداد مفاهیم و اشیائی که برای آن‌ها در لهجه‌های آمریکایی و بریتانیایی، اسامی متفاوتی پیشنهاد شده‌است، چندان زیاد نیست، اما یک زبان‌آموز و مترجم لازم است اکثر آن‌ها را فرا بگیرد. چرا که این اسامی معمولا جز کلمات متداول مکالمات روزمره در هر کشور به حساب می‌آید. برای انتخاب بهترین لهجه انگلیسی گاهی انتخاب این لهجه بسیار سلیقه ای است. برخی معیارهایی از جمله پرستیژ ، وجهه اجتماعی و آهنگین بودن آوای آن لهجه برایشان مهم است. گاهی برخی با گوش کردن به لهجه ای بدلیل جذابیت آن لهجه به آن علاقه مند می شوند و انگیزه ای پیدا می کنند تا بتوانند به آن لهجه تسلط کافی پیدا کنند.
برای برخی دیگر از اقشار انتخاب بهترین لهجه انگلیسی به عواملی همچون سادگی آن بستگی دارد که فکر می کنند راحت تر می توانند به آن مسلط شوند.

 

آموزشگاه زبان نگار برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی برای اهداف مختلف می باشد.

تقویت لهجه امریکایی

یادگیری لهجه امریکایی و تقویت لهجه امریکایی یکی از مواردیست که برای بسیاری دارای اهمیت می باشد. بسیاری از زبان آموزان برای داشتن لهجه ای خوب و صحیح تمام تلاش و هزینه خود را صرف می کنند. در این مطلب تمام تلاش خود را می کنیم که شما را در این روند راهنمایی کنیم.

راههای تقویت لهجه امریکایی

داشتن لهجه ای خوب و روان در به هدف رسیدن شما از یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر است. داشتن لهجه ای خوب می تواند در زمینه های زیر به شما کمک کند:

۱- ارتقای سطح اعتماد به نفس

۲- داشتن وجه رسمی تر و بالاتر در زبان انگلیسی

۳- یافتن شغلی بهتر

۴- دریافت حقوق بهتر

۵- امکان استفاده از زبان انگلیسی در تمامی شرایط

اینها تنها برخی دلایلی ست که می تواند موجب پیشرفت شما به واسطه دانش تلفظ امریکایی زبان انگلیسی شود.

در این بخش به برخی روش ها جهت تقویت لهجه امریکایی می پردازیم:

– به طرز تلفظ کلمات توسط امریکایی ها دقت نمایید. سعی کنید نوع تلفظ و استفاده آنها از کلمات را بیاموزید.
– ریتم تلفظ امریکایی را گوش دهید. در هنگام رانندگی می توانید فقط به مکالمات زبان انگلیسی گوش دهید تا کاملا با آن آشنا شوید و به آن عادت کنید.
– به شکل شمرده صحبت کنید تا قابل درک باشید. بعد از یادگیری کامل می توانید سرعت مکالمه خود را ارتقا دهید.
– تمرین نقش موثری دارد. روزانه حداقل ۳۰ دقیقه به گفتار زبان انگلیسی بپردازید.
– اگر موقعیت آنرا دارید خود را در معرض Native های زبان قرار دهید.

آموزش لهجه امریکایی

آموزشگاه زبان نگار با استفاده از متد آموزشی خاص به آموزش زبان انگلیسی می پردازد. تاکید این متد آموزشی برروی لهجه و تلفظ امریکایی می باشد. شما عزیزان می توانید برای تقویت لهجه امریکایی در این کلاس ها شرکت نمایید و یا همچنین می توانید در دوره های Free Discussion زبان نگار شرکت نمایید.

شهریه خصوصی هر ۹۰ دقیقه ۱۲۰.۰۰۰ هزار تومان است.