آموزش مجازی زبان انگلیسی + مدرک معتبر | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزش مجازی زبان انگلیسی + مدرک معتبر

آموزش مجازی زبان انگلیسی + مدرک معتبر

آموزش مجازی زبان انگلیسی  : پیشرفت تکنولوژی به ما این امکان را داده است که بتوانیم محدودیت ها را از بین ببریم. با کمک اینترنت می توان محدودیت در امور آموزشی را به طرز قابل توجهی از بین برد.

زبان انگلیسی از جمله موارد آموزشی است که بسیاری از افراد در گروه های مختلف با آن نیاز دارند اما مشغله های شغلی، کاری، خانوادگی و … باعث می شوند نتوانند این زبان را یاد بگیرند.

با آموزش مجازی زبان انگلیسی می توان در هر جا و در هر شرایطی این زبان را یاد گرفت. شما با این روش می توانید از وقت خود به صورت بهینه استفاده کنید.

 

مزایای آموزش مجازی زبان انگلیسی چیست ؟

آموزش مجازی به آموزشی گفته می شود که با کمک اینترنت و یک دستگاه الکترونیکی مانند موبایل، تبلت، لپ و تاپ و … انجام می شود. این روش از نوین ترین روش های آموزشی می باشد که در دنیای مدرن امروزی بسیار کاربردی است.

مشغله های زیاد مانع از حضور افراد در کلاس های حضوری می شود. همچنین ترافیک نیز می تواند باعث اتلاف وقت برای رسیدن به آموزشگاه باشد. این ها از جمله مواردی است که باعث می شود تا زبان آموز انگیزه خود را از دست بدهد و یادگیری زبان انگلیسی را نیمه کاره رها کند.

 

 آموزش مجازی زبان انگلیسی

آموزش مجازی زبان انگلیسی

 

با آموزش مجازی زبان انگلیسی افراد علاقه مند می توانند در منزل به یادگیری زبان بپردازند. این باعث صرفه جویی در وقت می شود. همچنین شما می توانید جلسات کلاس های مجازی را برای خود ذخیره کنید و در هر زمانی که نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

در این شرایط که بیماری کرونا نیز باعث خانه نشین شدن مردم شده است آموزش مجازی زبان انگلیسی راهکاری فوق العاده برای استفاده بهیه از زمان است.

شما می توانید با ثبت نام در دوره های آموزشی آنلاین زبان انگلیسی از یک معلم زبان آنلاین استفاده کنید که شما را راهنمایی می کند. همچنین می توانید مدرک معتبر نیز در انتهای دوره دریافت کنید. اما در کجا می توانید ثبت نام کنید ؟

 

مرتبط بخوانید : آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

 

دوره آموزش مجازی زبان انگلیسی با مدرک معتبر در موسسه زبان های خارجی زبان نگار

موسسه زبان های خارجی زبان نگار از بهترین موسسه های آموزش زبان در تهران می باشد که همواره در جهت عدالت آموزشی تلاش کرده است. به همین دلیل زبان نگار در جهت حفظ رسالت موسسه مبنی بر آموزش زبان به هموطنان عزیز در سراسر کشور تصمیم گرفته است تا همه عزیزان در کشور امکان استفاده از آموزش را داشته باشند و افراد پایتخت نشین هم با توجه به مشغله کاری شان بتوانند دوره های آموزشی خود را به اتمام برسانند.

 

 آموزش مجازی زبان انگلیسی

آموزش مجازی زبان انگلیسی

 

دوره های آموزش آنلاین کلیه زبانها، با تلاش گروه کارشناسان زبان  و متخصصان IT زبان نگار شکل گرفته است.

سامانه آموزش مجازی زبان انگلیسی زبان نگار از کامل ‌ترین و پیشرفته ‌ترین نرم افزارهای موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

 

کلاس آنلاین زبان

 

شرایط دوره مجازی زبان انگلیسی

دوره هایی که به صورت آنلاین تدریس می ‌شوند، ویژه بزرگسالان می باشد.

دوره های کلاس مکالمه انگلیسی با سری کتابهای  TOUCHSTONE-VIEW POINT آموزش داده می شود.

تعداد نفرات در کلاس های گروهی ترمیک آنلاین ۶الی ۱۴ نفره تعیین شده است.

تعداد جلسات دوره های ترمیک آنلاین بزرگسالان ۱۲ جلسه ۱۲۰ دقیقه ای می باشد.

کلاس های آنلاین ترمیک بزرگسالان سه جلسه در هفته برگزار خواهد شد.

در این دوره تعیین سطح نیز انجام می شود. برای تعیین سطح در دوره های آنلاین زبان انگلیسی، کافی است با گیرید تا تعیین سطح رایگان شما با تعیین وقت انجام شود.

همچنین شما می توانید جهت دریافت گواهی شرکت در دوره ، مدرک و کارنامه خود به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید. برای افراد شهرستانی ارسال مدارک از طریق پست صورت می گیرد.

 در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش مجازی زبان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه