آموزش زبان سوئدی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران
 

آموزش زبان سوئدی

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای RIVSTARTA1+A2 ،Form i focus ،Bra början1 ،MȧL1,2,3 ،+۴۶ در ۱۵ سطح برگزار میگردد. دوره های آموزش زبان سوئدی به ۳ دوره مبتدی ، متوسط و پیشرفته تقسیم می شود. پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان در ۵ ترم اول وباگذراندن کتاب های RIVSTARTA1+A2،Form i focus ، Bra början1 دوره های مکالمه عامیانه و آمادگی آزمون SFI رامی گذرانند.سپس زبان آموزان دوره های ترمیک تا ترم۱۰ را با کتاب MȧL2می گذرانند تا به سطح متوسط برسند و آمادگی لازم جهت ازمون C1 را بدست آورند. با گذراندن کتاب MȧL3 زبان آموزان با ادبیات ادبی آشنا شده وطوری آماده می شوند که می توانند وارد دانشگاه در رشته های فنی شوند. دراین دوره زبان اموز از نظر هر چار مهارت به سطح Advance رسیده است. درنهایت در جهت امادگی برای ازمون Tisus به همراه کتاب MȧL3 اصطلاحات پزشکی با متقاضی کار می شود تا زبان اموز جهت رشته های پزشکی آماده ورود به دانشگاه شود. درپايان هردوره آزموني استاندارد براي سنجش آموخته هاي زبان آموزان گرامی برگزار مي شود.

 

دوره های زیر به دو صورت نیمه خصوصی ۴ الی ۸ نفره و خصوصی برگزار می شود.

 

دوره های ترمیک عادی ۳روزدرهفته یا اخرهفته

دوره فشرده ویژه صبح ها یا آخرهفته

دوره ویژه ازمونهای سفارت

 

برگزاری کلاسهای خصوصی درموسسه ومحل شما

 

نوع برگزاری دوره شهریه
گروهی  هر جلسه ۲/۶۰۰/۰۰۰ ریال
خصوصی  هر جلسه  ۸۰۰/۰۰۰ ریال
منزل  هر جلسه ۱۲۰۰/۰۰۰ ریال

 

 

دوره ویژه آمادگی آزمون سفارت SFI

این دوره فشره مخصوص شرکت کنندگان امتحان SFI می باشد . کسانیکه در این امتحان شرکت می کنند متقاضی رفتن به کشور سوئد جهت مهاجرت یا پیوستن به اعضای خانواده می باشند .

 

دوره ویژه آمادگی آزمون سفارت C1

این دوره فشره مخصوص افرادی می باشد که علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاه می باشند. متقاضیان می توانند در رشته های فنی در دانشگاه شرکت کنند.

 

دوره ویژه آمادگی آزمون سفارت Tisus

این دوره فشره مخصوص افرادی می باشد که علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاه دررشته های پزشکی می باشند.