کلاس زبان برای کودکان | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

کلاس زبان برای کودکان

کلاس زبان برای کودکان

در دنیای امروز، آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسیار مهم و ضروری است. چرا که با یادگیری این زبان فرصت های بی شماری برای آن ها در آینده ایجاد می شود. همچنین به علت این که آن ها در سنی هستند که قدرت یادگیری بالایی دارند برای آموزش زبان جدید آمادگی بیشتری داشته و سریع تر یاد می گیرند. اما باید توجه داشت که از روش ها و اصول صحیح برای آموزش کودکان استفاده کرد. اساتید نقش ویژه ای در این میان دارند چرا که آن ها انگیزه کودکان را افزایش می دهند. در این مطلب به معرفی کلاس زبان برای کودکان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

کلاس زبان برای کودکان

کلاس زبان برای کودکان

 

بهترین کلاس زبان برای کودکان در تهران کجاست ؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار برگزار کننده دوره های ویژه کودکان می باشد که به صورت اصولی و با استفاده از روش های جذاب و نوین زبان را به کودکان شما یاد می دهد. دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار، آموزش زبان کودکان را به دور از روش های خشک و سنتی و بدون ایجاد زبان زدگی و تخریب های انگیزشی فراهم کرده است. موسسه زبان نگار با استفاده از روش های آموزشی سرگرم کننده و مطابق با علایق این رده سنی، باعث رشد چشمگیر و پایدار مهارت های زبان انگلیسی به خصوص شنیداری و گفتاری می شود. به همین علت آن ها می توانند ارتباط موثری برقرار کرده و به راحتی منظور خود را به زبان انگلیسی بیان کنند.

 

مرتبط بخوانید: اصطلاحات کودکانه انگلیسی : ۱۰ اصطلاح که باید بدانید!

 

مزایای آموزش در بهترین کلاس زبان برای کودکان چیست؟

در این کلاس ها از بهترین و مجرب ترین اساتید استفاده می شود. برای آموزش به کودکان باید از روانشناسی آن ها مطلع بود و در برقراری ارتباط با آن ها ماهر بود. بنابراین اساتید آموزش زبان به کودکان باید بر این مهارت ها تسلط داشته باشند تا بتوانند به کودکان انگیزه دهند و آن ها را برای یادگیری تشویق کنند.

از دیگر موارد مهم در امر آموزش به کودکان منابع آموزشی می باشد. در انتخاب منابع آموزشی کودکان باید بسیار دقت نمود چرا که کودکان اغلب از طریق فعالیت هایی مانند شعر، فیلم و بازی یاد می گیرند. باید از روش های استفاده نمود که آن ها را سرگرم کرده و باعث دلزدگی نشود.

موسسه زبان های خارجی زبان نگار در برگزاری کلاس زبان برای کودکان از بهترین و مجرب ترین اساتید استفاده کرده و از طریق فعالیت های سرگرم کننده زبان انگلیسی را به آن ها آموزش می دهد. همین امر باعث ترغیب کودکان به یادگیری زبان جدید می شود.

 

کلاس زبان برای کودکان

کلاس زبان برای کودکان

 

شرایط و ویژگی های کلاس زبان برای کودکان در زبان نگار چگونه است؟

موسسه زبان نگار دوره های  آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می کند. این دوره ها به نحوی برگزار می شوند که کودکان بتوانند به راحتی بر این زبان تسلط داشته باشند. متد استفاده شده در کلاس زبان برای کودکان در زبان نگار به صورت مکالمه محور و غیر مستقیم می باشد. منابع آموزشی استفاده شده نیز بر اساس همین روش می باشد و اساتید به تدریس مکالمه محور به کودکان مسلط هستند. زبان آموزان میبایست در کلاس های درس به مکالمه توجه بیشتری داشته باشند.

 در زبان نگار همواره سعی بر آن شده تا اساتید نه تنها در زبان و تدریس مهارت داشته باشند، بلکه تخصص لازم برای آموزش به کودکان و نوجوانان را داشته باشند و به روحیات و روش های یادگیری منحصر به فرد این رده سنی آشنا باشند. کلاس هایی بسیار پرانرژی و لذت بخش و روش های تدریس همراه با سرودها، عکس ها، فیلم ها و بازی های آموزشی همه و همه باعث رشد علاقه و سطح آموزشی زبان آموزان این رده سنی می شوند. 

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس زبان کودکان در تهران : زبان نگار

 

منابع تدریسی کلاس زبان برای کودکان چیست؟

در دوره های آموزش زبان انگلیسی به کودکان زبان نگار، زبان آموزان در ابتدا از سری کتب Mr. Bug’sجهت یادگیری حروف الفبا، ترکیب صداها و املاء مقدماتی استفاده می شود. کتاب های Mr Bug  در دو سطح ۱ و ۲ مطابق با سيستم آمريکايي با روشي شاد و سرگرم کننده به آموزشِ مهارت خواندن در زبان انگليسي در دوره مقدماتي مي پردازد. در هر درس، بچه ها از طريق داستان هاي جالب با واژه هايي جديدی در زبان انگليسي آشنا شده و به تمرين phonics و واژگان از طريق خواندن شعر، آهنگ، فعاليت های شنيداری و نوشتاری می پردازند.

سپس در سری کتب English Time  با جمله سازی مقدماتی تا متوسطه آشنا می شوند. این کتاب ها باعث تقویت مکالمه انگلیسی، تقویت مهارت خواندن انگلیسی، تقویت قدرت شنیداری در انگلیسی، گرامرزبان انگلیسی و … می شوند. این مجموعه بصورت گام به گام والبته پیوسته ویکنواخت، فرصت های زیادی را برای تمرین هر موضوع از زبان جدید را برای کودکان فراهم می کند. 

 

کلاس زبان برای کودکان

کلاس زبان برای کودکان

 

همچنین در سطوح پیشرفته کودکان با استفاده از سری کتب Family and Friends به قدرت تکلم کامل به زبان انگلیسی می ‌رسند. لذت بخش بودن روند یادگیری زبان دوم برای کودکان و نوجوانان باعث می شود که تجربه خوبی از یادگیری زبان دوم در ذهن آن ها باقی بماند و همین امر موجب ترغیب یادگیری زبان های دیگر در سنین جوانی می شود.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی کودکان

 

در زبان نگار جزوه های کمک آموزشی طراحی شده، که هر یک از آن ها در مقاطع زمانی مختلف به زبان آموزان با هدف پیشرفت در مهارت مکالمه و جمله سازی داده می شود. به طوری کلی آموزش زبان کودکان و نوجوانان چنانچه در نظر عوام امری ساده و پیش پا افتاده است اما در واقع یکی از تخصصی ترین و دشوارترین گروه های آموزشی جهت تدریس است زیرا نیاز به اساتید روانشناس مجرب و آشنا با روحیه کودکان و نوجوانان روش های آموزشی مختص آن هاست.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در کلاس زبان برای کودکان را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه