کلاس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

زبان انگلیسی مهم ترین زبان در سطح جهان است و کاربردهای بسیاری دارد. هر یک نفر از پنج نفر در دنیا می‌تواند انگلیسی حرف بزند و یا حداقل انگلیسی را درک کند. بیش از ۴۰۰ میلیون سخنران بومی وجود دارند و انگلیسی یکی از زبان‌های رسمی یا اصلی در بیش از ۵۰ کشور است. در حالی که مردم زیادی در جهان به زبان های چینی‌، اسپانیایی، فرانسوی و حتی روسی و آلمانی صحبت می کنند و اهمیت آن‌ها در چند دهه گذشته رشد کرده‌است، اما زبان مشترک برای مردم و کار کردن با یکدیگر در سراسر جهان هنوز انگلیسی است. روش های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد که شرکت در کلاس خصوصی زبان انگلیسی یکی از این روش هاست که مزایای مختلفی دارد. در ادامه به معرفی بهترین کلاس خصوصی زبان انگلیسی و نکات مهم در این مورد اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

چرا زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

قبل از انتخاب کلاس خصوصی زبان انگلیسی و شروع فرآیند یادگیری بهتر است دلایل و مزایای آموزش این زبان را بدانید تا بتوانید با قدرت و انگیزه بیشتری به یادگیری این زبان مهم و کاربردی بپردازید.

همانطور که اشاره کردیم مردم زیادی از زبان انگلیسی استفاده می کنند و این باعث می شود امکان برقراری ارتباط و فرصت های مختلف فراهم شود. از دیگر مزایای زبان انگلیسی، افزایش شانس شما برای یافتن شغل خوب در یک شرکت چندملیتی و یا کار در خارج از کشور است. به عنوان زبان کسب‌وکار، برای کارمندان مهم است که در هنگام تعامل با همکاران در کشورهای دیگر و مشتریان بین‌المللی، انگلیسی صحبت کنند. این روش را امتحان کنید، صحبت کردن به زبان انگلیسی می‌تواند باعث شود که شغل شما تغییر کند، بنابراین شروع به یادگیری کنید!

 

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

 

علاوه بر فرصت های شغلی، فرصت های تحصیلی زیادی با یادگیری زبان انگلیسی برای شما فراهم می شود. در کجا می‌خواهید ادامه تحصیل دهید؟ آیا تا به حال برای دانشگاه هاروارد، ییل، پرینستون و استنفورد اپلای کرده‌اید؟ یا یکی از دانشگاه‌های معتبر انگلیسی کمبریج یا آکسفورد؟ حتی اگر علاقه‌ای به پیوستن به یکی از دانشگاه‌های بزرگ نداشته باشید؛ چون انگلیسی در بسیاری از کشورهای جهان صحبت می‌شود، هزاران دانشگاه در سراسر جهان وجود دارند که برنامه‌هایی را به زبان انگلیسی ارائه می‌کنند. اگر به انگلیسی صحبت کنید فرصت‌های زیادی برای شما وجود دارد.

یکی از مزایای جالب آموزش زبان انگلیسی این واقعیت است که اکثر مطالب موجود در اینترنت به زبان انگلیسی هستند. بسیاری از سایت‌ها به انگلیسی نوشته می‌شوند و به زبان‌های دیگر ترجمه می‌شوند، اما بسیاری از کسب و کارها برای ترجمه متن انگیسی به زبان های دیگر به خود زحمت نمی دهند چرا که بسیاری از مردم انگلیسی صحبت می‌کنند. بنابراین یکی دیگر از مزایای زبان انگلیسی این است که به شما این امکان را می‌دهد که به اطلاعاتی که ممکن است  به زبان شما در دسترس شما نباشد، دسترسی داشته باشید.

با حضور در کلاس خصوصی زبان انگلیسی شما می توانید زبان انگلیسی را به بهترین شکل ممکن فرا بگیرید و بر تمام مهارت های زبان انگلیسی شامل خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن مسلط شوید. در ادامه به ویژگی های یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی خوب اشاره خواهیم کرد.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران

 

ویژگی های یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی خوب چیست؟

یک کلاس خوب باید برای هر جلسه اهداف مشخصی داشته باشد. مدرس زبان انگلیسی باید در ابتدای هر کلاس برای شما مشخص می کند که چه هدفی دارد و در طول کلاس چه چیزی آموزش خواهید دارد . اگر کلاس شما بر روی اهداف متمرکز نباشد، شما ممکن است نتوانید به خوبی تمرکز کنید و سرفصل ها را به خوبی یاد بگیرید.

در یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی خوب، حدود ۸۰ درصد زمان صحبت در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد. معلم باید فقط ۲۰ %  از زمان و یا حتی کم‌تر از آن صحبت کند. مدرس شما باید صحبت‌های شما را طوری تنظیم کند که  از  شما اطلاعات بگیرد و شما را وادار به صحبت کردن کند. شما باید در پایان هر کلاس خسته شوید!

درس های شما باید بر روی موقعیت‌های روزمره در محل کار و در جامعه متمرکز باشد. مدرس شما باید از نقش‌های سفارشی استفاده کند تا زبان را زنده کند و مطابق نیازهای شما آموزش دهد. باید یک دلیل روشن از نحوه و زمانی که می‌توانید از مهارت‌های جدید خود خارج از کلاس استفاده کنید، وجود داشته باشد. این به شما کمک می‌کند که با انگیزه بمانید و در مورد یادگیری هیجان‌زده باشید.

 

بهترین موسسه برگزار کننده کلاس خصوصی زبان انگلیسی در تهران کجاست؟

دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و روش های نوین تجربه بی نظیری برای زبان آموزان رقم می زند. دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و برگزار کننده کلاس خصوصی زبان انگلیسی است که مأموریت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبانهای زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه تعریف می نماید.

 

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

 

این موسسه در جهت رفع نیازهای تمام اقشار جامعه برای یادگیری زبان های مختلف تلاش می کند و همواره در جهت برقراری عدالت آموزشی گام برداشته است. موسسه زبان نگار دوره های آموزشی ویژه ای را از جمله آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، بزرگسالان، دوره آموزش لهجه آمریکایی، دوره بحث آزاد، آموزش تافل و … برگزار می کند. آموزشگاه زبان نگار دارای ویژگی های خاصی در سیستم آموزشی خود می باشد كه به ندرت در آموزشگاه‎های دیگر تجربه خواهید نمود.

سیستم حمایت دانشجو: بیشتر از هزینه، زمان صرف شده دانشجو برای یك ترم اهمیت بالایی دارد. دانشجویان زبان نگار در صورت عدم قبولی در یك ترم می توانند از بسته حمایت دانشجو استفاده نموده و با آنالیز مشكلات و رفع آنها اقدام به امتحان مجدد نمایند.

سیستم آنالیز راهبردی: دانشجویان زبان نگار طی مدت فراگیری زبان انگلیسی مورد رصد كامل می باشند و تمام عیوب درسی آنها توسط مدرس یادداشت و برای هر دانشجو یك پروفایل اختصاصی قرار داده می شود و پس از آنالیز در صورت وجود موردقابل توجه یا دانشجو در میان گذاشته خواهد شد.

 

مرتبط بخوانید: آموزشگاه زبان کودکان در تهران

 

دوره های تضمینی: برگزاری دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی نشان دهنده اطمینان مدیران این مجموعه از سطح علمی مدرسان و درستی متدهای ارائه شده می باشد. همچنین برای دانشجویانی كه زمان اهمیت بالایی برایشان دارد خاطری آسوده را فراهم خواهد آورد.

در زبان‌نگار سعی بر آن شده با اساتید با تجربه و خبره و متد های نوین تدریس انجام شود و زبان‌آموزان تمامی مهارت‌ها و جزئیات زبان انگلیسی را به همراه مکالمه بیاموزند. این ویژگی باعث پیشرفت مکالمه زبان‌آموزان Speaking, Listening)) در مراحل اولیه می‌شود به این منظور زبان‌آموزان بسیار با انگیزه‌تر مراحل بعدی را طی می‌کنند و در زبان انگلیسی متبحر می‌شوند. کلاس خصوصی زبان انگلیسی موسسه زبان نگار با استفاده از به روز ترین کتاب ها و منابع آموزشی برگزار می شود و به بهترین نحو تمام مهارت ها را به زبان آموزان آموزش می دهد. موسسه زبان نگار همراه زبان آموزان خواهد بود تا آن ها را به مهارت و سطح بالاتری برای برقراری ارتباط موثر و تعامل گسترده با دیگران ارتقا دهد.

 

معرفی انواع کلاس خصوصی زبان انگلیسی

دوره آیلتس یکی از انواع دوره های زبان انگلیسی در زبان نگار :

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. دوره آیلتس زبان نگار شامل سه سطح Pre-IELTS ,IELTS , Post – IELTSمی باشد. فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴ می رساند و در دوره های IELTS این نمره از ۴ به ۶.۵ می رسد و در انتها در دوره های POST IELTS  نمره زبان آموز از ۶.۵ به ۷.۵ می رسد .

مجموعه دوره های IELTS  به ۳ حالت عادی، فشرده و خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۱ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد.

 

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

 

روش آموزش در زبان نگار از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه Cambridge  است. کمبریج دانشگاهی است که برگزار کننده آزمون های آیلتس می باشد. کتاب های Pre- IELTS   از انتشارات دانشگاه کمبریج هستند. در این دوره از انواع کلاس خصوصی زبان انگلیسی روش صحیح و کاربردی قبولی شما را در آزمون تضمین می کند. شما با شرکت در این دوره در محیطی مدرن و می نیمال با کلاس هایی به روز و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در کلاس ها ( ویدئو پروژکتور هوشمند ، اسمارت برد ) تجربه یادگیری بی نظیری خواهید داشت.

  

دوره تافل یکی از انواع دوره های زبان انگلیسی زبان نگار:

دوره های آمادگی آزمون تافل iBT زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیک های معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.

دوره آمادگی برای آزمون تافل iBT در سطح های TOEFL ROOKIE ، TOEFL PRO، TOEFL MASTER، TOEFL EXPERT و کارگاههای TOEFL EXPERT تشکیل می شود.

افراد مبتدی از دوره های TOEFL ROOKIE شروع می کنند .

افرادی که متقاضی نمره تافل تاصد هستند می بایستی دوره های TOEFL ROOKIE و TOEFL PRO را بگذرانند.سپس وارد دوره های TOEFL MASTER شوند.

افرادی که درسطح INTERMEDIATE هستند و نمره بالای ۱۰۰ می خواهند می بایستی دوره های TOEFL EXPERT را حتما بگذرانند.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس تافل در تهران کجاست؟

 

دوره آموزش لهجه آمریکایی از انواع کلاس خصوصی زبان انگلیسی زبان نگار:

برای زبان آموزانی که دوره های مبتدی و متوسط مکالمه را به اتمام رسانیده اند و هم اکنون در سطح Advanced  هستند، این دوره پیشنهاد می شود.

جهت فراگیری لهجه آمریکایی از کلاس هلای ویژه زبان نگار که توسط سوپروایزور مجموعه تدریس می شود استفاده کنید.

کلاس ها به صورت خصوصی برگزار میشود و جزء دوره های VIP موسسه زبان نگار است.

 

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

 

دوره بحث آزاد (Free Discussion) از انواع کلاس خصوصی زبان انگلیسی در زبان نگار:

دوره ها ی بحث آزاد دو رویکرد در زبان نگار دارد.

رویکرد اول :  بعد از اتمام هر دوره شاگرد حتما در کلاس F.D مربوط به سطح خود از کلاس بحث آزاد استفاده می کند.

رویکرد دوم : افرادی که دوره های ترمیک یا فشرده زبان نگار را شرکت نکرده اند شرکت در کلاس های مکالمه باعث میشود شخص دانش زبانی اش حفظ شود.

از آنجا که زبان فرار است در خیلی از موارد شخص بعد از  آزمون IELTS , TOEFL تمایل دارد سطح زبان اش حفظ شود چرا که مجددا رسیدن به سطح آمادگی هزینه و وقت زیادی می طلبد.

بنابراین نیاز زبان آموزان پیش بینی شده و افرادی که تمایل به شرکت در کلاس های ترمیک و فشرده را ندارند صرفا با شرکت در کلاس های مکالمه Speaking , Listening   خود را همچنان حفظ و صد البته که هر ترم موارد جدیدی نیز می آموزند. از موزیک نیز در کلاس ها استفاده می شود.

 

مرتبط بخوانید: راهنمای جامع انتخاب بهترین کلاس مکالمه

 

دوره‌های General English کودکان و نوجوانان:

دوره های آموزش زبان به کودکان و نوجوانان یکی دیگر از انواع کلاس خصوصی زبان انگلیسی می باشد که در موسسه زبان نگار برگزار می شود. همانطور که می دانید کودکان و نوجوانان در سن مناسب یادگیری هستند اما نحوه تدریس به آن ها بسیار مهم است.

در زبان نگار همواره سعی بر آن شده تا اساتید نه تنها در زبان و تدریس متجر باشند بلکه متخصص آموزش به کودکان و نوجوانان و آشنا به روحیات و روش های یادگیری منحصر به فرد این رده سنی نیز باشند. کلاس هایی بسیار پرانرژی و لذت بخش و روش های تدریس همراه با سرودها، عکس ها، فیلم ها و بازی های آموزشی همه و همه باعث رشد علاقه و سطح آموزشی زبان آموزان این رده سنی می شوند.

زبان آموزان در ابتدا از سری کتب Mr. Bug’s جهت یادگیری حروف الفبا ترکیب صداها و املاء مقدماتی آشنا می شوند، سپس در سری کتب English Time با جمله سازی مقدماتی تا متوسطه آشنا شده و در سری کتب Family and Friends به قدرت تکلم کامل به زبان انگلیسی می‌رسند.

همچنین زبان نگار تنها نماینده انحصاری ازمونهای TOEFL PRIMARY و TOEFL JUNIOR درایران می باشد که کودکان و نوجوانان را به خوبی برای این آزمون ها آماده می کند.

 

دوره‌های General English بزرگسالان:

این دوره نیز یکی از انواع کلاس خصوصی زبان انگلیسی است که مخصوص بزرگسالان می باشد. در این دوره‌ها فرد به ۴ مهارت زبان انگلیسی (writing, listening, Reading, Speaking)  به طور همزمان مسلط می‌شود. پس از سپری کردن این دوره‌ها فرد می‌تواند در آزمون‌هایی مانند  IELTS،TOFEL  و … شرکت کند. در آموزشگاه زبان‌نگار از سری کتب Touchstone جهت تدریس دوره‌های انگلیسی عمومی استفاده می‌شود. هرکتاب Touch stoneدر دوترم تدریس میشود.

هرترم درموسسه زبان نگار  ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای می باشد. کل کتاب مجموعا در ۴۸ جلسه ۹۰ دقیقه ای به اتمام می رسد.

کتابهای جانبی و تکمیلی  Oxford Word Skills – Short Story – Video book درنظر گرفته شده است که در سیلابس آموزشی قرارداده شده است.

 

کلاس های زبان انگلیسی در زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس خصوصی زبان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه