کلاس خصوصی ترکی استانبولی : سریع ترین راه یادگیری ترکی

کلاس خصوصی ترکی استانبولی : سریع ترین راه یادگیری ترکی

زبان ترکی استانبولی یکی از زبان های کاربردی می باشد چرا که امروزه روابط بین ایران و ترکیه افزایش پیدا کرده است و فرصت های شغلی و تحصیلی بسیاری در این کشور وجود دارد. یادگیری ترکی استانبولی به شما کمک می کند تا فرصت های جدیدی برای خود ایجاد کنید. روش های مختلفی برای آموزش این زبان جدید وجود دارد، اما سریع ترین راه آموزش ترکی شرکت در کلاس خصوصی ترکی استانبولی می باشد. در این مطلب قصد داریم بهترین کلاس خصوصی ترکی استانبولی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.

 

کلاس خصوصی ترکی استانبولی

کلاس خصوصی ترکی استانبولی

 

چرا در کلاس خصوصی ترکی استانبولی شرکت کنیم ؟

آموزش زبان ترکی مزایای مختلفی را برای شما فراهم می کند. یکی از این مزایا ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای شما می باشد. فرصت‌های شغلی متعددی در بخش‌هایی از قبیل فن‌آوری، امنیت سایبری، انرژی، هتلداری، امور مالی، قانون، تجارت و دولتی در این کشور وجود دارد. از دیگر موارد می توان به مهاجرت به کشور ترکیه، سفر و تفریح در این کشور، تقویت حافظه و …. اشاره کرد.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان ترکی : چرا ترکی یاد می گیریم؟!

 

اما مزیت اصلی کلاس خصوصی ترکی استانبولی نسبت به سایر روش های آموزشی این است که در این حالت تمام توجه و تمرکز مدرس بر روی شما است و می تواند به خوبی شما را در آموزش این زبان راهنمایی کند. با این روش مدرس می تواند به راحتی نقاط ضعف و قوت شما را شناسایی کرده و راهکارهایی کاربردی و موثر برای بهبود نقاط ضعف شما ارائه کند.

همچنین از دیگر مزایای کلاس خصوصی ترکی استانبولی این است که بر اساس شرایط شما و مطابق میل شما در زمان و مکان مورد نظرتان برگزار می شود و این باعث می شود به یادگیری این زبان علاقه مند شوید و کارایی بهتری داشته باشید.

 

کلاس خصوصی ترکی استانبولی

کلاس خصوصی ترکی استانبولی

 

ویژگی های یک کلاس خصوصی ترکی استانبولی خوب چیست ؟

یک کلاس خوب کیفیت آموزشی بالا را تضمین می کند و شما را در آموزش گام به گام ترکی استانبولی همراهی می کند.

این کلاس شما را از سطح مبتدی آموزش خواهد داد و تمام مهارت های شما شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت می کند.

اساتید کلاس خصوصی ترکی استانبولی مجرب و مسلط هستند و نه تنها دانش و تجربه کافی دارند بلکه در توانایی برقراری ارتباط با زبان آموزان نیز ماهر هستند. این اساتید تجربه یادگیری زبان جدید را هیجان انگیز و سرگرم کننده می کنند و باعث اشتیاق و علاقه زبان آموزان می شوند.

 

مرتبط بخوانید: چند نکته و ترفند برای یادگیری ترکی استانبولی

 

بهترین برگزار کننده کلاس خصوصی ترکی استانبولی کدام موسسه است؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با بهره مندی از اساتید مجرب ایرانی و ترک زبان خدمات متنوعی را ارائه می دهد. در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های Serbest Konuşma، آزمون  VIP ، آزمونYös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

آموزشگاه زبان نگار مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. با توجه به این برنامه آموزشی تمامی شرایط لازم برای یادگیری ترکی استانبولی را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار داده ایم. هدف آموزشگاه زبان نگار برای آموزش زبان ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه آشنا می کنیم.

اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید و یا برای ادامه تحصیل قرار است چند سالی را در دانشگاه های ترکیه درس بخوانید و مدت زمان کمی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم از کلاس خصوصی ترکی استانبولی استفاده کنید.

 

کلاس خصوصی ترکی استانبولی

کلاس خصوصی ترکی استانبولی

 

در کلاس های خصوصی این موسسه تمام مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن، گوش کردن، درک مطلب و مهارت های مربوط به قابلیت ترجمه را آموزش می دهد و به شما کمک می کند در زبان ترکی تسلط کامل داشته باشید.

کلاس خصوصی ترکی استانبولی زبان نگار برای برگزاری دوره های خود از جدیدترین متدها و ابزارها استفاده می کند. این مجموعه با کمک کتاب درسی زبان ترکی هفت اقلیم مهارت های لازم را به زبان آموزان آموزش می دهد.

کتاب Yedi iklim  به روزترین و معتبرترین متد تدریس مکالمه ترکی استانبولی است. از ویژگی های بارز این کتاب تاکید بر مکالمات روزمره و کاربردی، اصطلاحات مفید، بیان گرامر به زبان ساده و وجود فایل های صوتی متنوع است.

کتاب Yedi iklim در مقایسه با کتاب Hitit که دارای مطالب گرامری زیاد، لغات سخت و مکالمات شنیداری کمی ست، گزینه بسیار مناسب تری جهت یادگیری زبان ترکی استانبولی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان است.در این کلاس ها مدرسان ما با متدی ویژه که توسط کادر مجرب طراحی گردیده است سعی در آن دارند تا زبان آموزان عزیز را به سطح A1 زبان ترکی استانبولی برای انجام مکالمات روزمره برسانند. علاوه بر این، کلاس های بحث آزاد با موضوعیت تجارت و درک مطلب جهت تماشای برنامه های تلویزیونی در این آموزشگاه دایر می گردد.

مشاهده همه دوره های زبان ترکی 

 تعداد جلسات کلاس خصوصی ترکی استانبولی در هفته و نحوه برگزاری آن ها بر اساس توافق دو جانبه آموزشگاه زبان نگار و زبان آموز صورت می پذیرد.

علاقه مندان با  فراگیری و تسلط به کتاب اول YEDİ İKLİM قادر خواهند بود به راحتی مکالمه روان، حتی با افراد ترک زبان داشته باشند. لازم به ذکر است که کتاب YEDİ İKLİM برای آموزش به افراد خارجی که در ترکیه زندگی می کنند و درآن محیط حضور دارند طراحی و تنظیم گردیده است. لذا آموزش این کتب می بایست با برنامه ریزی خاصی انجام پذیرد.

آموزشگاه زبان نگار همگام و همسو با بخش فرهنگی سفارت ترکیه، از مجموعه کتاب های Yedi  iklim جهت تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می کند. این مجموعه در سه سطح A، Bو C طراحی شده است و هر سطح شامل آموزش دو جلد کتاب میباشد. 

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در کلاس خصوصی ترکی استانبولی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه