کلاس خصوصی آیلتس در تهران

کلاس خصوصی آیلتس در تهران

سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی یا آزمون آیلتس (IELTS) شناخته شده ترین سیستم تست مهارت در زبان انگلیسی است. هنگامی که شخصی قصد دارد برای تحصیلات عالی به کشوری با زبان انگلیسی مهاجرت کند، لازم است که آزمون IELTS یا TOEFL یا آزمون های مشابه را با موفقیت بگذراند. آزمون آیلتس مهارت دانشجو را در نوشتن، خواندن، صحبت کردن و گوش دادن ارزیابی می کند. تست های این آزمون به شیوه ای طراحی شده اند تا  زندگی فرد در خارج کشور را جهت تحصیل یا اشتغال آسانتر کند. این آزمون از مقبولیت عالی در سراسر جهان برخوردار است و گواهی ارائه شده در بیش از ۹۰۰۰ سازمان در سراسر جهان دارای اعتبار است. با توجه به اهمیت آزمون، موفقیت در آزمون آیلتس با نمره ی خوب بسیار مهم است. برای موفقیت بیشتر در آزمون آیلتس شما نیاز به گذراندن دوره آیلتس دارید. کلاس خصوصی آیلتس یکی از روش های آموزش آیلتس است که مزایای مختلفی دارد. در ادامه به این مزایا اشاره خواهیم کرد و بهترین کلاس خصوصی آیلتس در تهران را به شما معرفی میکنیم.

کلاس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس

مزایای شرکت در بهترین کلاس خصوصی آیلتس

از مزایای کلاس خصوصی آیلتس تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی است. در قسمت لیسنینگ آزمون آیلتس، شما باید پاسخ ۴۰ سوال را در ۴ رکورد ارائه کنید. ضبط تنها یک‌بار انجام خواهد شد و لازم است که به آن سوالات به یک باره پاسخ دهید. سوالات معمولا شامل تکمیل جمله، تکمیل خلاصه، تکمیل فرم و سوالات چند گزینه ای هستند. کلاس خصوصی به شما کمک می کند که سرعت، دقت و تمرکز لازم را در زمان انجام چند کار در زبان انگلیسی تقویت کنید و عملکرد خوبی در این بخش داشته باشید.

علاوه بر این در کلاس خصوصی آیلتس مهارت های ریدینگ شما نیز تقویت می شود. بخش خواندنی شامل ۴۰ سوال (هم آزمون آکادمیک و هم عمومی) در سه بخش است. هدف از این قسمت، تست گستره وسیعی از مهارت‌های خواندن مانند خواندن برای خلاصه، خواندن برای ایده‌های اصلی، خواندن برای جزییات، درک استدلال منطقی و به تشخیص نظرات، نگرش‌ها و اهداف نویسندگان است. شرکت کنندگان در آزمون باید پاسخ‌های کوتاه، تطبیق اطلاعات، تکمیل جملات ، تطبیق عنوان ها و یا تکمیل برچسب‌های نمودار را انجام دهند. در این کلاس ها شما با این نوع سوالات آشنا می شوید میتوانید امتیاز بالاتری در این بخش کسب کنید.

 

مرتبط بخوانید: ۲۰ نکته واقعا کاربردی در آموزش رایتینگ آیلتس

 

کلاس خصوصی آیلتس برای تقویت مهارت رایتینگ نیز ضروری است. بخش نوشتاری قسمتی است که بیشتر افراد با آن مشکل دارند. این بخش دو وظیفه دارد: در اولین قسمت (در نوع آکادمیک)، از شما خواسته می‌شود که داده‌ها را توضیح داده، مراحل یک فرآیند را توصیف کرده و چگونگی نحوه کار یک شی یا رویداد را توصیف کنید. شما باید این کار را با ۱۵۰ کلمه انجام دهید.

در قسمت دوم، از شما خواسته می‌شود تا یک متن ۲۵۰ کلمه ای را در پاسخ به یک نقطه‌نظر، بحث یا مشکل بنویسید. هر دو وظیفه در نوع آکادمیک باید به سبک رسمی نوشته شوند.

کلاس خصوصی آیلتس باعث می شود با این نوع سوالات و نحوه پاسخگویی به آن ها آشنا شوید.  علاوه بر این، شما انواع مختلفی از مقالات را یاد خواهید گرفت که معمولا در آزمون آیلتس مورد سوال قرار می گیرند مانند: موافقت یا عدم موافقت، بحث در مورد دو نقطه نظر متضاد، مزایا و معایب، مشکلات و راه‌حل‌ها، علل و راه‌حل‌ها، علل و اثرات. اما آخرین فایده شرکت در کلاس خصوصی آیلتس این است که یک مدرس اشتباهات شما را تصحیح کرده و به شما نشان خواهد داد که چطور نوشتن خود را بهبود بخشید.

 

کلاس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس

 

کلاس آیلتس مهارت های اسپیکینگ شما را نیز تقویت می کند. قسمت چهارم و نهایی این است که مهارت‌های گفتاری خود را ارزیابی کنید. این قسمت از  تست کم‌تر از ۱۵ دقیقه طول می‌کشد و به سه بخش تقسیم می‌شود. ۵ دقیقه اول برای معرفی و موضوعات کلی بین شرکت کننده و آزمون گیرنده صرف می شود. بخش دوم توانایی فرد شرکت کننده برای صحبت در مورد یک موضوع تصادفی را ارزیابی می‌کند. بخش آخر پیچیده تر از قسمت دوم است. در این مرحله آزمون گیرنده به تلفظ، منابع واژگانی و شیوایی کلمات توجه می‌کند. اگر شما توانایی ارتباط مستقیم روان و منسجم را ندارید، به کمی تمرین نیاز دارید. موفقیت در این قسمت تنها با یک روش ممکن است: تکرار، تکرار، تکرار!

در کلاس خصوصی آیلتس، تلفظ شما با کمک مدرس بهبود خواهد یافت. شما تحت شرایط آزمون تمرین خواهید کرد و با فرایند آزمون آشنا خواهید شد. شما یاد می‌گیرید چطور یادداشت برداری کنید که به شما کمک می‌کند بتوانید در بخش دوم امتحان به مدت دو دقیقه صحبت کنید.

شما تمرین خواهید کرد که زمانی که واقعا پاسخ را نمی‌دانید، به سوالات پاسخ دهید. به یاد داشته باشید که دانش شما ارزیابی نمی‌شود بلکه مهارت زبان انگلیسی شما ارزیابی می‌شود.

 

مرتبط بخوانید: همه نکات شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس

 

بهترین کلاس خصوصی آیلتس در تهران کجاست ؟

دپارتمان زبان انگلیسی زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان این آزمون را در کوتاه ترین زمان و با کسب نمره دلخواه آموزش می دهد و بهترین دوره آیلتس جهت موفقیت در آزمون را برگزار می کند. در آموزشگاه زبان نگار دوره های IELTS  از مبتدی به ۳ قسمت Pre-IELTS ,IELTS , Post – IELTS  تقسیم می شوند.

در دوره آیلتس این موسسه معتبر، فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴ می رساند و در دوره های IELTS این نمره از ۴ به ۶.۵ می رسد و در انتها در دوره های POST IELTS  نمره زبان آموز از ۶.۵ به ۷.۵ می رسد . مجموعه دوره های IELTS  به ۳ حالت عادی ، فشرده و خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۱ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد .

 

کلاس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس

 

یکی از ویژگی های مهم چارت آموزشی IELTS  از ابتدا تا انتها متد آن است. روش آموزش در زبان نگار از مبتدی (Pre-IELTS ) تا POST – IELTS  متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه Cambridge  است. دانشگاهی که برگزار کننده آزمون های آیلتس است. کتاب های Pre-IELTS  از انتشارات دانشگاه کمبریج هستند. تجربه ۲۰ ساله این آموزشگاه روش صحیح و کاربردی IELTS  ما را تضمین می کند. در محیطی مدرن و می نیمال با کلاس هایی به روز و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در کلاس ها ( ویدئو پروژکتور هوشمند ، اسمارت برد ) تجربه آموزشی خود را پویاتر کنید .

دوره آیلتس زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.

 

مشاهده دوره های آیلتس در زبان نگار

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس خصوصی آیلتس را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه