هزینه کلاس زبان انگلیسی + ثبت نام آنلاین | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

هزینه کلاس زبان انگلیسی + ثبت نام آنلاین

هزینه کلاس زبان انگلیسی + ثبت نام آنلاین

انواع دوره های انگلیسی:

۱- حضوری

۲-مجازی آنلاین( جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.)

ثبت نام آنلاین زبان انگلیسی :(حضوری)

جهت سهولت در امور مربوط به ثبت نام و جلوگیری از اتلاف وقت، شما زبان آموز عزیز می توانید با ثبت نام آنلاین رزرو خود را انجام دهید.

لازم به ذکر است حتما پس از ثبت نام و واریز وجه برای تعیین ساعت کلاس تان با ما تماس بگیرید:

 

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

چنانچه برای پرداخت از گوشی موبایل استفاده می کنید ،آن را در حالت landscape قراردهید.

 

ردیفنام کتابعنوان دورهسطح دورههزینه (تومان)بابت دوره های انگلیسیلینک ثبت نام آنلاین دوره های انگلیسی زبان نگار
۱TOUCH STONE.1B.1  unite(1-3)BEGINNER۳۲۰,۰۰۰با اتمام این دوره زبان آموز پیشرفت ۲۰ درصدی در مکالمه خواهد داشت و میتواند در اولین دوره کلاسهای بحث آزاد FD شرکت نمایدثبت نام آنلاین
۲TOUCH STONE.1B.2  unite(4-6)BEGINNER۳۲۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۳TOUCH STONE.1B.3  unite(7-9)BEGINNER۳۲۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۴TOUCH STONE.1B.4  unite(10-12)BEGINNER۳۲۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۵TOUCH STONE.2E.1  unite(1-3)ELEMENTRY۳۳۰,۰۰۰با اتمام این دوره زبان آموز پیشرفت ۴۰ درصدی در مکالمه خواهد داشت و میتواند در دومین دوره کلاسهای بحث آزاد FD شرکت نمایدثبت نام آنلاین
۶TOUCH STONE.2E.2  unite(4-6)ELEMENTRY۳۳۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۷TOUCH STONE.2E.3  unite(7-9)ELEMENTRY۳۳۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۸TOUCH STONE.2E.4  unite(10-12)ELEMENTRY۳۳۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۹TOUCH STONE.3PI.1  unite(1-3)PRE INTERMEDIATE۳۴۰,۰۰۰با اتمام این دوره زبان آموز پیشرفت ۶۰ درصدی در مکالمه خواهد داشت و میتواند در سومین دوره کلاسهای بحث آزاد FD شرکت نمایدثبت نام آنلاین
۱۰TOUCH STONE.3PI.2  unite(4-6)PRE INTERMEDIATE۳۴۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۱TOUCH STONE.3PI.3  unite(7-9)PRE INTERMEDIATE۳۴۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۲TOUCH STONE.3PI.4  unite(10-12)PRE INTERMEDIATE۳۴۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۳TOUCH STONE.4I.1  unite(1-3)INTERMEDIATE۳۵۰,۰۰۰با اتمام این دوره زبان آموز شرایط حضور در کلاسهای آمادگی آزمون ایلتس و تافل را داردثبت نام آنلاین
۱۴TOUCH STONE.4I.2  unite(4-6)INTERMEDIATE۳۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۵TOUCH STONE.4I.3  unite(7-9)INTERMEDIATE۳۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۶TOUCH STONE.4I.4  unite(10-12)INTERMEDIATE۳۵۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۷VIEWPOINT.1UI.1  unite(1-3)UPER INTERMEDIATE۳۶۰,۰۰۰با اتمام این دوره زبان آموز میتواند نمرات بالای ۷و ۹۰را در آزمونهای ایلتس و تافل  بدست آوردثبت نام آنلاین
۱۸VIEWPOINT.1UI.2  unite(4-6)UPER INTERMEDIATE۳۶۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۱۹VIEWPOINT.1UI.3  unite(7-9)UPER INTERMEDIATE۳۶۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۲۰VIEWPOINT.1UI.4  unite(10-12)UPER INTERMEDIATE۳۶۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۲۱VIEWPOINT.2A.1  unite(1-3)ADVANCED۳۷۰,۰۰۰با اتمام این دوره زبان آموزمیتواند نمرات بالای ۷ونیم و ۱۰۰ رادرآزمونهای ایلتس وتافل بدست اورد و موفق به دریافت دیپلم زبان میگردد.ثبت نام آنلاین
۲۲VIEWPOINT.2A.2  unite(4-6)ADVANCED۳۷۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۲۳VIEWPOINT.2A.3  unite(7-9)ADVANCED۳۷۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین
۲۴VIEWPOINT.2A.4  unite(10-12)ADVANCED۳۷۰,۰۰۰ثبت نام آنلاین

 

 

برای آشنایی با شرایط  کلاسهای آنلاین انگلیسی از تمام نقاط ایران کلیک کنید 

 

 

 

 

اهمیت آموزش زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست و بسیاری از افراد به دنبال پادگیری این زبان هستند. دوره های آموزش زبان انگلیسی مختلفی در تهران برگزار می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. هزینه کلاس زبان انگلیسی عامل موثری در انتخاب دوره های آموزشی است. در این مطلب قصد داریم بهترین آموزشگاه کلاس زبان انگلیسی در تهران را به شما معرفی کنیم و هزینه آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

هزینه کلاس زبان انگلیسی

هزینه کلاس زبان انگلیسی

 

هزینه کلاس زبان انگلیسی 

دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و روش های نوین تجربه بی نظیری برای زبان آموزان رقم می زند. دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران است که مأموریت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبانهای زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه تعریف می نماید.  همچنین موسسه زبان نگار تلاش می کند هزینه کلاس زبان انگلیسی مناسب باشد تا زبان آموزان بتوانند از مزایای این دوره ها بهره مند شوند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش آسان انگلیسی : بهترین موسسه تهران

 

این موسسه در جهت رفع نیازهای تمام اقشار جامعه برای یادگیری زبان های مختلف تلاش می کند و همواره در جهت برقراری عدالت آموزشی گام برداشته است. موسسه زبان نگار دوره های آموزشی ویژه ای را از جمله آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، بزرگسالان، دوره آموزش لهجه آمریکایی، دوره بحث آزاد، آموزش تافل، آموزش آیلتس و … برگزار می کند. آموزشگاه زبان نگار دارای ویژگی های خاصی در سیستم آموزشی خود می باشد كه به ندرت در آموزشگاه‎های دیگر تجربه خواهید نمود.

سیستم حمایت دانشجو: بیشتر از هزینه، زمان صرف شده دانشجو برای یك ترم اهمیت بالایی دارد. دانشجویان زبان نگار در صورت عدم قبولی در یك ترم می توانند از بسته حمایت دانشجو استفاده نموده و با آنالیز مشكلات و رفع آنها اقدام به امتحان مجدد نمایند.

 

هزینه کلاس زبان انگلیسی

هزینه کلاس زبان انگلیسی

سیستم آنالیز راهبردی: دانشجویان زبان نگار طی مدت فراگیری زبان انگلیسی مورد رصد كامل می باشند و تمام عیوب درسی آنها توسط مدرس یادداشت و برای هر دانشجو یك پروفایل اختصاصی قرار داده می شود و پس از آنالیز در صورت وجود موردقابل توجه یا دانشجو در میان گذاشته خواهد شد.

 

 

در زبان‌نگار سعی بر آن شده با اساتید با تجربه و خبره و متد های نوین تدریس انجام شود و زبان‌آموزان تمامی مهارت‌ها و جزئیات زبان انگلیسی را به همراه مکالمه بیاموزند. این ویژگی باعث پیشرفت مکالمه زبان‌آموزان Speaking, Listening)) در مراحل اولیه می‌شود به این منظور زبان‌آموزان بسیار با انگیزه‌تر مراحل بعدی را طی می‌کنند و در زبان انگلیسی متبحر می‌شوند. دوره های زبان نگار با استفاده از به روز ترین کتاب ها و منابع آموزشی برگزار می شود و به بهترین نحو تمام مهارت ها را به زبان آموزان آموزش می دهد. موسسه زبان نگار همراه زبان آموزان خواهد بود تا آن ها را به مهارت و سطح بالاتری برای برقراری ارتباط موثر و تعامل گسترده با دیگران ارتقا دهد.

 

هزینه کلاس زبان انگلیسی

هزینه کلاس زبان انگلیسی

 

جدول شهریه:

 

مرتبط بخوانید: مهاجرت با زبان انگلیسی ضعیف: راه و چاه موفقیت!

 

علاوه بر این موسسه زبان نگار دوره های ویژه ای را برای آموزش زبان انگلیسی برگزار می کند که به ۳ نوع متفاوت تشکیل می شود: ترمیک، فشرده، آخر هفته. دوره مقدماتی زبان انگلیسی در حالت ترمیک ۴ ماه و در حالت فشرده دو ماه به طول می انجامد. این دوره ها با استفاده از کتاب های Touch Stone برای سطوح مبتدی و کتاب های Viewpoint برای سطوح پیشرفته تر برگزار می شود.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای اطلاع از هزینه کلاس زبان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه