معرفی دوره تخصصی آیلتس روکی IELTS ROOKIE

معرفی دوره تخصصی آیلتس روکی IELTS ROOKIE

دوره تخصصی IELTS ROOKIE در موسسه زبان نگار

موسسه زبان نگار برگزار کننده کلاس های آمادگی آیلتس می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون آیلتس آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند.  زبان نگار برای هرفرد با توجه به  سطح فعلی اش مشاوره و برنامه ریزی انجام می دهد. دوره تخصصی IELTS ROOKIE یکی از دوره های آموزش تخصصی آیلتس می باشد که در این مطلب شرایط این دوره را شرح خواهیم داد.

 

مشاهده همه دوره های آیلتس

 

دوره تخصصی IELTS ROOKIE ویژه چه کسانی است ؟

این دوره از دوره های تخصصی آیلتس برای افراد مبتدی برنامه ریزی شده است. گذراندن این دوره برای افرادی که سالها از یادگیری زبان فاصله گرفته اند اجباری است. سایر افرادی که قبلا کلاس زبان رفته اند باید تعیین سطح شوند.

 

 IELTS ROOKIE

 

طول دوره IELTS ROOKIE چیست؟

دوره تخصصی IELTS ROOKIE طی ۹۶ جلسه تشکیل می شود. طول این دوره دو ماه می باشد و به صورت گروهی برگزار می شود و مختص افراد مبتدی است.

هزینه دوره ی تخصصی IELTS ROOKIE چقدر می باشد؟

هزینه این دوره از آموزش تخصصی آیلتس ۱۹۲۰۰۰۰ می باشد.

 

پیش نیاز دوره تخصصی IELTS ROOKIE چیست ؟

این دوره ویژه افراد مبتدی می باشد و شرکت در این دوره به هیچ پیش زمینه ای نیاز ندارد. شما در هر سطحی از زبان انگلیسی که باشید می توانید در دوره تخصصی IELTS ROOKIE شرکت کنید. موسسه زبان نگار همراه شما خواهد بود تا سطح زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید و به زبان انگلیسی مسلط شوید.

 

مرتبط بخوانید: همه نکات شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس

 

دوره IELTS ROOKIE ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره تخصصی IELTS ROOKIE را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه