مرکز زبان فرانسه : بهترین آموزشگاه تهران

مرکز زبان فرانسه : بهترین آموزشگاه تهران

زبان فرانسه از جمله زبان های پر کاربرد می باشد که فرصت های مختلفی برای شما ایجاد می کند. مرکز زبان فرانسه در تهران به شما امکان یادگیری این زبان را می دهد و باعث می شود بتوانید بر تمام مهارت های زبانی مسلط شوید. قصد داریم شما را با بهترین آموزشگاه زبان فرانسه آشنا کنیم و مزایای آن را توضیح دهیم؛ با ما همراه باشید.

 

مرکز زبان فرانسه

مرکز زبان فرانسه

 

مرکز زبان فرانسه : معرفی بهترین آموزشگاه

دوره های زبان فرانسه آموزشگاه زبان نگار که بهترین مرکز زبان فرانسه می باشد، به گونه ای برنامه ریزی شده اند تا شما در سریع ترین زمان ممکن به زبان فرانسه مکالمه کنید و این یعنی توانایی شما در استفاده از آموخته هایتان، یعنی خواهید توانست آنچه فرا گرفته اید را بکار گرفته و زندگی خود را متحول کنید.

این موسسه آموزش ساده فرانسه را از سطح مبتدی برای شما فراهم خواهد کرد و از بهترین منابع جهت تدریس استفاده می کند. این موسسه همچنین آزمون های بین المللی فرانسه را برگزار می کند و تا زمان دریافت این مدارک معتبر شما را همراهی خواهد کرد.

 

خدمات مرتبط: هزینه کلاس فرانسه+ ثبت نام آنلاین

 

منابع تدریسی در بهترین مرکز زبان فرانسه :

زبان نگار در انتخاب منابع آموزشی در زبان فرانسه دقت بسیاری نموده است. کتاب Taxi از جدید ترین متد و کتاب می باشد که به زبان آموزان این اجازه را می دهند در کمترین زمان به زبان فرانسوی صحبت کنند و از مطالب و موضوعات بروز و جالب نیز بهره مند شوند. می توان زبان نگار را در زبان فرانسه به داشتن خاص ترین متد یاد کرد.

 در متد تدریس شده زبان‌آموزان قادر خواهند بود به سرعت به زبان فرانسه تکلم کنند و تاثیر چشم‌گیری در طی مدت زمان کوتاهی داشته باشند که این خود یک بحث انگیزشی بسیار خوبی است. کتاب فوق در دو سطح A1 و A2 همراه زبان‌آموزان است  وشخص را برای مکالمه کاملا آماده می کند. و پس از آن در دو سطح B1 و B2 که سطوحی هستند که اکثر افراد نیاز به DELF یا DALF آن سطح دارند از کتاب Taxi جلد سوم و چهارم استفاده میشود.

 

مرکز زبان فرانسه

مرکز زبان فرانسه

 

شرایط برگزاری دوره ها در مرکز زبان فرانسه زبان نگار:

  • برگزاری دوره از مبتدی تا پیشرفته طی ۱۲ ترم
  • طول هر ترم آموزشی ۱.۵ ماه
  • تعداد جلسات هر ترم آموزشی ۱۲ جلسه
  • مدت زمان هر جلسه آموزشی ۹۰ دقیقه
  • بکارگیری از اساتید با تجربه و تحصیل کرده
  • استفاده از بروزترین متد آموزش زبان فرانسه.
  • همکاری با مدرسین بسیار مجرب و با دانش آکادمیک آموزش زبان.
  • تعیین اساتیدی که دارای بیش از ۶ سال سابقه تدریس موفق میباشند.
  • برگزاری کلاس ها به شکل بسیار هدفمند و زودبازده خواهد بود.

این دوره ها بصورت کاملا متنوع و با کیفیتی مثال زدنی برگزار میکند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش ساده فرانسه : چند راه حل واقعا کاربردی

 

مزایای کلاس های مرکز زبان فرانسه در زبان نگار

زبان نگار با بهره گیری از اساتید دانشگاهی کلاس زبان فرانسه برگزار میکند. این دوره ها در زمینه آموزش زبان فرانسه این امکان را برای زبان آموزان فراهم می آورد تا بطور کامل فرانسه را فرا بگیرند.

همچنین دوره های آمادگی آزمون های آموزش زبان فرانسه مختص مهاجرت و یا اخذ ویزای دانشجویی میباشد. جالب است بدانید که مدارک آزمون های DELF , DALF دیپلم زبان فرانسه میباشند که نشان دهنده شناخت عمیق دارنده این مدرک از زبان فرانسه است که مدرکی دایمی محسوب میشود .

در عوض آزمون های دیگر فرانسه همچون TCF , TEF دارای اعتبار یکساله میباشند. در صورت گذشتن تاریخ مدرک افراد میبایست دوباره در آزمون شرکت کنند. مدارک TEF q , TCF q عموما برای داوطلبان مهاجرت به کانادا مورد نیاز است. موسسه زبان نگار با ارایه مشاوره و آموزش های لازم حداکثر خدمت گذاری را به زبان آموزانش ارایه می دهد.

 

مرکز زبان فرانسه

مرکز زبان فرانسه

 

دلایل یادگیری زبان فرانسه :

به هنگام انتخاب زبان دوم جهت کار یا رشته دانشگاهی، انتخاب زبان فرانسه راه ها و گزینه های بسیار وسیعی در آینده در مسیر کار یا درس به روی شما گشوده خواهد شد. در کنار زبان انگلیسی، زبان فرانسه تنها زبانی است که در تمامی کشورهای جهان با ۱۰۰ میلیون نفر دانشجو و دو میلیون نفر معلم که ۲۰% آنها خارج از محدوده کشورهای فرانسوی زبان هستند، تدریس میشود.

درکشور فرانسه حدود ۶۷ میلیون نفر به این زبان سخن میگویند ، ۲۹کشور از جمله سوئیس ، بلژیک ، کانادا ، لوکزامبورک ……. و همچنین زبان مشترک فرهنگی ۲۳کشورآفریقایی و ۳کشور درجنوب شرقی آسیاست .کینشاسا پس از پاریس دومین کلان شهر فرانسوی زبان دنیاست و پس از آن مونترال و بروکسل در رده های بعدی قرار میگیرند. بین ۶ الی ۱۱ میلیون نفر از امریکاییها به زبان فرانسه صحبت میکنند؛ نیمی از جمعیت الجزایر و ۱۵% از مردم اسرائیل.

از مزایای زبان فرانسه پیدا کردن شغل است. توانایی صحبت کردن به هر دو زبان فرانسوی و انگلیسی مزیتی است که در پیدا کردن شغل با بسیاری از شرکت‌های چند ملیتی که از زبان فرانسوی به عنوان زبان کاری خود استفاده می‌کنند، کاربرد فراوانی دارد. فرانسه، به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان، کارآفرینان، پژوهشگران و محققان خارجی را جذب می‌کند. با آموزش در مرکز زبان فرانسه امکان ایجاد فرصت های شغلی را فراهم  می کند.

 

مرتبط بخوانید:بهترین کلاس زبان فرانسه در تهران کجاست؟!

 

علاوه بر مواردی که اشاره شد آموزش زبان فرانسه، فرصت‌هایی برای آموزش عالی در برخی از بهترین دانشگاه‌های فرانسه (دانشگاه سوربن، پیر ماری کوری و غیره) و اغلب براساس شرایط مالی بسیار مناسب فراهم می‌کند. دانشجویان با سطح خوبی از زبان فرانسه ممکن است واجد شرایط درخواست یک کمک‌ هزینه دولتی فرانسوی برای ثبت‌نام در یک دوره کارشناسی‌ارشد در دانشگاه های فرانسه باشند که منجر به اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد در سطح بین‌المللی می شود.

داشتن مدرسین مجرب به شما کمک می کند که بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را تشخیص داده و تمرین های اختصاصی برای تقویت نقاط ضعف خود دریافت کنید. در آموزش در مرکز زبان فرانسه تمام توجه مدرس بر روی شما خواهد بود و این باعث می شود شما قادر باشید تمام مهارت های زبان فرانسه شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را تقویت کنید و به طور کامل بر این زمان مسلط شوید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار جهت دوره های مرکز زبان فرانسه را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه