مرکز زبان‌های خارجی زبان نگار | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران

مرکز زبان‌های خارجی زبان نگار

مرکز زبان‌های خارجی زبان نگار

مرکز زبان های خارجی زبان نگار : (مجری رسمی برگزاری آزمون TOEFL IBT- GRE مورد تایید سازمان سنجش)

 

ایجاد فرصت برابر شعار نیست؛ آموزش آنلاین تافل برای مبتدی ها در هر نقطه از ایران

یکی از دغدغه های زبان آموزان، همواره دسترسی به آموزش دوره های تافل بوده است. این سنجش که تعیین کننده سطح علمی زبان آموزان است، بعلت محدودیتهای موجود، تبدیل به موفقیتی دست نیافتنی شده است.

اما موسسه زبان نگار، به همت مدیران و دست اندرکاران خود توانسته با ارائه دوره های تخصصی آموزش، سنجش و آزمون تافل، این رویا را تبدیل به واقعیت نماید.یکی از دستاوردهای این الگوی آموزشی، امکان دریافت همه این خدمات بصورت آنلاین، و دسترسی زبان آموزان به این فرصت در دورترین نقاط کشور است.

همین حالا محصول جدید ETS را سفارش دهید!

از ویژگی های منحصر به فرد آموزش آنلاین تافل این است که مطالعه مستقل بدون معلم برای دوره های تافل را برای دواطلبان ممکن می‌سازد. این دوره ها داوطلب را برای آزمونهای بین المللی مخصوصا TOEFL آماده می‌کند و با توجه به روشهای ویژه ای که برای تدریس دارد می تواند به عنوان یک شیوه یادگیری تلفیقی باشد. تمرین ها و نمونه سوالات توسط e-rater تصحیح می گردد. همچنین داوطلبان مطابق با سرعت دلخواه خود مطالعه را پیش می‌برند و می‌توانند دروس و تمرین‌ها را مجدداً دوره کنند.

 

آزمون تافل

آزمون تافل

دوره آموزش آنلاین تافل در پلت فرم Myelt ارائه می‌شود. این مدل به داوطلب امکان ردیابی و پیگیری کلیه دروس و تمرین‌ها، از ابتدا تا انتها را می‌دهد و نقطه قوت آن این است که  از سیستم نمره‌دهی اتوماتیک بدون دخالت انسان و فناوری تشخیص صدا برخوردار است. دوره آموزش آنلاین امکان خودآزمایی را به زبان آموزان می‌دهد. این دوره دارای تاریخچه نمره‌دهی پویا می‌باشد. به طوری که کلیه نمرات ذخیره و قابل بازیابی هستند.

آموزش آنلاین تافل شامل هر ۴ مهارت خواندن، که شامل ۲۰ تا ۲۴ ساعت محتوای آموزشی، یک امتحان تشخیصی، شامل ۸ درس و یک امتحان نهایی برای ارزیابی روند پیشرفت داوطلب میباشد. همچنین در قسمت مهارت شنیداری،۱۴-۱۸ساعت محتوای آموزشی، یک امتحان تشخیصی، شامل ۶ درس، یک آزمون نهایی برای ارزیابی روند پیشرفت داوطلب است. قسمت گفتاری نیز شامل ۲۰-۲۲ساعت محتوای آموزشی، یک آزمون تشخیصی، شامل۱۰ درس (دارای یک بخش تلفظ گسترده و جامع) و یک آزمون نهایی برای ارزیابی روند پیشرفت داوطلب است. بخش نوشتن که عمدتا داوطلبان در آن نقطه ضعف دارند شامل۱۲-۱۶ساعت محتوای آموزشی، یک آزمون تشخیصی، شامل ۸ درس و یک آزمون نهایی برای ارزیابی روند پیشرفت داوطلب است.

محصولات آموزش ETS، با خرید یک کد از مرکزتافل زبان نگار بصورت یک کلاس آنلاین در اختیار زبان آموز قرار میگیرد و این امکان را فراهم می آورد که در هر زبان آموز در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه ای که باشد بتواند به کلاس تافل خود دسترسی داشته باشد.

ین دوره ها و آزمونهای پیشنهادیETS  که شرط لازم برای موفقیت در آزمون تافل است شامل:

  • آزمون آزمایشی اصلی تافل: باخرید ووچر آزمون آزمایشی در سایت ETS به صورت انلاین آزمون داوطلب صورت می گیرد. برای مشابه آزمون اصلی نیاز به ساخت اکانت در ETS است .
  • آموزش مجازی و انلاین تافل: باخرید کد T.O.P.C آنلاین آموزش تخصصی تافل در اختیار داوطلب قرار میگیرد
  • آموزش مجازی و آنلاین رایتینگ: باخرید کد، آنلاین آموزش تخصصی رایتینگ در اختیار داوطلب قرار میگیرد.

شما میتوانید با مراجعه به سایت تافل زبان نگار و ثبت نام در دوره ها، همین حالا موفقیت خود را در آزمون تافل تجربه کنید.

بدون نظر

ارسال یک نظر