زبان فرانسه

دپارتمان زبان فرانسه

چرا زبان فرانسه ؟

به هنگام انتخاب زبان دوم جهت کار یا رشته دانشگاهی ، انتخاب زبان فرانسه راه ها و گزینه های بسیار وسیعی در آینده در مسیر کار یا درس به روی شما گشوده خواهد شد.

 

در کنار زبان انگلیسی، زبان فرانسه تنها زبانی است که در تمامی کشورهای جهان با ۱۰۰ میلیون نفر دانشجو و دو میلیون نفر معلم که ۲۰% آنها خارج از محدوده کشورهای فرانسوی زبان هستند، تدریس میشود.

بیشتر

چارت زبان فرانسه

برای مشاهده ی چارت زبان فرانسه بر روی دکمه ی “بیشتر” که در زیر آمده است کلیک کنید.

بیشتر

دوره‌های عمومی زبان فرانسه

در زبان‌نگار از ترکیب دو متد Alterego+ و Edito جهت آموزش زبان فرانسه استفاده شده است. در متد Alterego+ زبان‌آموزان قادر خواهند بود به سرعت به زبان فرانسه تکلم کنند و تاثیر چشم‌گیری در طی مدت زمان کوتاهی داشته باشند که این خود یک بحث انگیزشی بسیار خوبی است. کتاب Alterego+ در دو سطح A1 و A2 همراه زبان‌آموزان است و پس از آن در دو سطح B1 و B2 که سطوحی هستند که اکثر افراد نیاز به DELF یا DALF آن سطح دارند از کتاب Edite استفاده می‌شود. این کتاب کتابی بسیار جدید و قدرتمند است لغات و متون استفاده شده و دستور زبان به کار برده شده همگی به طرز چشمگیری پیشرفته، به روز و کاربردی هستند به طور کلی کتب بسیار آزمون‌محور شده نسبت به سری کتاب Alterego+ می‌باشند. در زبان‌نگار کلاس‌های زبان فرانسه به ۴ صورت فشرده و عادی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شوند در دوره‌های خصوصی زبان‌آموزان هر کتاب را در ۶ ترم و در دوره‌های فشرده هر کتاب در ۳ ترم پایان می‌پذیرد.

بیشتر