زبان ایتالیایی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار - برگزار کننده رسمی آزمونهای تافل در ایران
 

زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی

تحصیل در ایتالیا

چه بسیارند افرادی که با هدف مهاجرت و تحصیل در ایتالیا زمان بسیاری را صرف یادگیری زبان ایتالیایی می کنند ولی زمانی که در کلاس دانشگاه حضور می یابند، نمی توانند دانسته هاشان را به کارگیرند و مجبور به ترک تحصیل می شوند.

ما در زبان نگــــار با اطلاع کامل از خواسته های زبان آموزانمان در طی سالیان متمادی آموزش زبان ایتالیایی سعی بر آن داشته ایم تا با ارائه ی یک آموزش کامل و موثر، همه ی نیازهای زبان آموزانمان را برآورده سازیم. برای یادگیری زبان ایتالیایی ما همواره در کنار شما و پشتیبانتان خواهیم بود.

بیشتر

آشنایی با متد و روش زبان ایتالیایی

دوره های زبان ایتالیایی در زبان نگـــار شامل ۳ سطح ، ازمبتدی تا پیشرفته میباشد . مرجع تدریس دراین دوره ها مجموعه کتابهای Espresso است که درحال حاضر ازمنابع اصلی تدریس مکالمه زبان ایتالیایی محسوب میشود . درطول این دوره ها تلاش می شود زبان آموزان را با مهارت های گفتاری ،شنیداری و نوشتاری آشنا نماییم.

بیشتر

آموزش زبان ایتالیایی

مرکز تخصصی زبانهای خارجی زبان نگار مفتخر است با برگزاری دوره های مختلف آموزشی زبان ایتالیایی توسط اساتید مجرب و تحصیل کرده در ایتالیا،پاسخگوی تمامی نیازهای آموزشی زبان آموزان و علاقمندان به این زبان باشد.

 

تمامی منابع آموزشی در این مرکز مورد تایید سفارت ایتالیا می باشد.

کلاسهای زبان عمومی ترمیک بصورت نیمه خصوصی و خصوصی با استفاده از سری کتابهای Espresso 1,2,3 در ۱۲سطح برگزار میگردد.پس از اتمام دوره های فوق زبان آموزان ازنظرهرچهار مهارت در سطح Advance هستند. درپايان هردوره آزموني استاندارد براي سنجش زبان آموزان گرامی برگزار مي شود .

بیشتر