راهنمای جامع انتخاب بهترین کلاس تافل ! | زبان نگار مرکز موفق برگزاری دوره تافل

راهنمای جامع انتخاب بهترین کلاس تافل !

راهنمای جامع انتخاب بهترین کلاس تافل !

آیا قصد شرکت در کلاس تافل را دارید؟ در این مطلب از سایت زبان نگار راهنمایی برای انتخاب بهترین کلاس تافل به شما ارائه خواهیم کرد تا بر اساس آن بتوانید کلاس مناسب برای موفقیت در آزمون تافل را انتخاب کنید.

 

شما برای موفقیت در آزمون تافل نیاز به راهنما دارید. دلایل مختلفی برای شرکت در کلاس تافل و دورهای آمادگی این آزمون وجود دارد. شاید شما به اندازه کافی منضبط نباشید که در خانه مطالعه کنید ( اکثر ما نیسیتم!). شاید شما در تعامل با یک گروه یادگیری بهتری داشته باشید و همراهی دوستان شما را تشویق به یادگیری کند.

شاید شما دریافت بازخود از یک مربی را بخواهید و تعامل چهره به چهره را دوست داشته باشید. یا نیاز به کلاس تافل برای آمادگی سریع در آزمون داشته باشید.

مهم نیست به چه علت قصد شرکت در کلاس تافل را دارید، گزینه های زیادی به صورت آفلاین و آنلاین برای موفقیت در آزمون تافل وجود دارد. همراه ما باشید تا همه ی آن ها را بررسی کنیم.

 

دپارتمان تافل درمرکز تافل زبان نگار دوره های زیر را برگزار می کند:

  • PRE TOEFL1
  • PRE TOEFL 2
  • TOEFL ROOKIE
  • TOEFL PRO
  • TOEFL EXPERT

 

دوره تخصصی۱ PRE TOEFL:

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل در ایران می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش(۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ )  و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می دهد. دوره تخصصی۱ PRE TOEFL یکی از دوره های آموزش تخصصی تافل می باشد که در این مطلب شرایط این دوره را شرح خواهیم داد

 

دوره تخصصی۱ PRE TOEFL ویژه چه کسانی است ؟

این دوره از دوره های تخصصی تافل برای افراد مبتدی برنامه ریزی شده است. گذراندن این دوره برای افرادی که سالها از یادگیری زبان فاصله گرفته اند اجباری است. سایر افرادی که قبلا کلاس زبان رفته اند باید تعیین سطح شوند

طول دوره۱PRE TOEFLچیست؟

دوره تخصصی۱ PRE TOEFL طی ۹۶ جلسه تشکیل می شود. طول این دوره چهار ماه می باشد و به صورت گروهی برگزار می شود و مختص افراد مبتدی است.کلاسها ۳ روز در هفته و هرجلسه ۱۸۰ دقیقه می باشد

 

هزینه دوره ی تخصصی۱ PRE TOEFL چقدر می باشد؟

هزینه این دوره از آموزش تخصصی تافل ۱۹۶۰۰۰۰ می باشد

 

پیش نیاز دوره تخصصی۱ PRE TOEFL  چیست ؟

این دوره ویژه افراد مبتدی می باشد و شرکت در این دوره به هیچ پیش زمینه ای نیاز ندارد. شما در هر سطحی از زبان انگلیسی که باشید می توانید در دوره تخصصی۱ PRE TOEFL شرکت کنید. موسسه زبان نگار همراه شما خواهد بود تا سطح زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید و به زبان انگلیسی مسلط شوید

 

دوره۱ PRE TOEFL  ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

دوره تخصصی۲ PRE TOEFL :

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل در ایران می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش (۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ ) و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می شود. دوره تخصصی۲ PRE TOEFL یکی از دوره های آموزش تخصصی تافل می باشد که در این مطلب شرایط این دوره را شرح خواهیم داد.

دوره تخصصی۲  PRE TOEFL ویژه چه کسانی است ؟

این دوره ، دوره متوسطه آموزش تافل می باشد. افرادی که مبتدی نیستند برای شروع در زبان نگار دوره ی PRE TOEFL را می گذرانند و برای دوره های تخصصی اماده میشوند

 

طول دوره تخصصی۲ PRE TOEFL چیست؟

این دوره طی ۴۸ جلسه تشکیل می شود. طول این دوره ۲ ماه است و به صورت نیمه گروهی برگزار می شود.

 

هزینه دوره ی تخصصی PRE TOEFL2 چقدر می باشد؟

هزینه این دوره از آموزش تخصصی تافل ۱۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

 

پیش نیاز دوره تخصصی PRE TOEFL2 چیست ؟

این دوره بعد از دوره تخصصی PRE TOEFL برگزار می شود. اگر شما دوره مبتدی آموزش تافل را گذرانده باشید، می توانید در این دوره شرکت کنید. موسسه زبان نگار همراه شما خواهد بود تا سطح زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید و برای تمام مهارت های مورد نیاز در آزمون تافل آماده باشید

 

دوره تخصصی PRE TOEFL ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

دوره تخصصی TOEFL ROOKIE

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل در ایران می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش (۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ )  و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می شود. دوره تخصصی TOEFL ROOKIE یکی از دوره های آموزش تخصصی تافل می باشد که در این مطلب شرایط این دوره را شرح خواهیم داد

دوره تخصصی TOEFL ROOKIE ویژه چه کسانی است ؟

اگر هدف شما در شرکت در آزمون تافل کسب نمره ۵۰تا ۸۰ می باشد، شرکت در این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم

طول دوره دوره تخصصی   TOEFL ROOKIE  چیست؟

این دوره طی ۳۶ جلسه تشکیل می شود. طول این دوره ۶ هفته می باشد و به صورت نیمه گروهی ۶الی ۱۰ برگزار می شود

هزینه دوره تخصصی TOEFL ROOKIE  چقدر می باشد؟

هزینه این دوره از آموزش تخصصی تافل  ۱۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

 

پیش نیاز دوره تخصصی TOEFL ROOKIE چیست ؟

گذراندن دوره PRE TOEFL2 برای افرادی که در سطح Pre Intermediate قرار ندارند

 

 

دوره TOEFL ROOKIE ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد

دوره تخصصی TOEFL PRO:

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل در ایران می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش (۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ )  و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می شود. دوره تخصصی TOEFL PROیکی از دوره های آموزش تخصصی تافل می باشد که در این مطلب شرایط این دوره را شرح خواهیم داد.

 

دوره TOEFL PROویژه چه کسانی است ؟

افرادی که خواهان نمره تافل ۸۰ تا ۱۰۰ می باشند با سطح Intermediate وارد این دوره تخصصی می شوند

 

طول دوره تخصصی TOEFL PROچیست؟

این دوره طی ۳۶جلسه تشکیل می شود و به صورت نیمه گروهی ۶ الی ۱۰ نفره برگزار می شود. مدت زمان دوره ۶ هفته می باشد

هزینه دوره ی  TOEFL PRO چقدر می باشد؟

هزینه  دوره ۱۶۰۰۰۰۰ تومان می باشد   

 

پیش نیاز دوره  TOEFL PROچیست ؟

افرادی که در سطح Intermediate  هستند وارد این دوره می شوند

 

دورهTOEFL PRO ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد

دوره تخصصی TOEFL EXPERT :

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل در ایران می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش (۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ )  و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می شود. دوره تخصصیTOEFL EXPERT یکی از دوره های آموزش تخصصی تافل می باشد که در این مطلب شرایط این دوره را شرح خواهیم داد

دورهTOEFL EXPERT  ویژه چه کسانی است ؟

افرادی که خواهان نمره بالای ۱۰۰ تافل هستند

طول دوره TOEFL EXPERTچیست؟

این دوره طی ۳۶ جلسه تشکیل می شود و به صورت نیمه گروهی ۶الی ۱۰ نفر برگزار می شود. طول دوره ۶هفته می باشد

هزینه دوره تخصصی TOEFL EXPERTچقدر می باشد؟

هزینه این دوره از آموزش تخصصی تافل   ۱۹۵۰۰۰۰ تومان می باشد

 

پیش نیاز دوره تخصصی  TOEFL EXPERTچیست ؟

افرادی که در سطح Upper Intermediate هستند وارد دوره می شوند

 

دورهTOEFL EXPERT  ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد

 

 

کلاس تافل

کلاس تافل

 

کلاس تافل به صورت آفلاین

دوره های آفلاین برای کسانی که علاقه مند به یادگیری در یک گروه هستند و از ارتباط فردی با مدرس و سایر زبان آموزان لذت می برند، بسیار مناسب است. این دوره ها پرهزینه هستند اما ارزش زیادی دارند. به انواع مختلف کلاس تافل به صورت آفلاین  اشاره می کنیم. شما باید با توجه به ویژگی های شخصیتی و شرایط خود روش یادگیری مناسب را انتخاب کنید.

 

۱. کلاس تافل گروهی در موسسات زبان

اولین باری که آموزش زبان انگلیسی را تجربه کرده اید، به احتمال زیاد در کلاس گروهی بوده است! خوب بهتر نیست از همان استراتژی برای آزمون تافل هم استفاده کرد؟

اکثرا موسسات زبان دوره های آمادگی تافل به مدت ۳-۴ ماه که باعث آمادگی شما جهت شرکت در آزمون می شوند را فراهم می کنند. مزیت عمده این روش در دسترس بودن مدرس خبره در طول دوره می باشد. این ویژگی موفقیت شما در آزمون تافل را تضمین می کند.
این روش یک گزینه عالی برای کسانی است که روابط اجتماعی قوی دارند و کسانی که می خواهند مهارت گفتاری را تمرین کنند.
معمولا سطح انگلیسی مورد نیاز برای این دوره ها متوسط تا پیشرفته است. هدف این دوره ها تسلط بر ساختار آزمون تافل و عالی کردن مهارت های نوشتاری، گفتاری و شنیداری شماست.

تنها مشکل این نوع کلاس تافل گران بودن آن می تواند باشد. همچنین اگر شما در یک شهر کوچک و یا روستا زندگی می کنید ممکن است پیدا کردن کلاس تافل مشکل باشد.

 

مرتبط بخوانید: آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

۲. کلاس تافل خصوصی در موسسات زبان

اگر شما می خواهید تمام توجه یک مدرس را داشته باشید شرکت در کلاس تافل خصوصی برایتان مناسب است. اما طبیعتا شما باید هزینه زیادی بپردازید. شرکت در کلاس خصوصی می تواند یک روش عالی برای موفقیت در آزمون تافل باشد.

با درس‌های خصوصی، کمک زیادی به بهبود مهارت‌های نوشتاری شما می شود و دریافت بازخورد فردی بر بهبود مهارت گفتاری و دستور زبان تاثیر خوبی خواهد داشت. مربی شما تنها بر روی کارها و مهارت‌های زبانی شما تمرکز خواهد کرد. به همین دلیل کلاس یک ساعته خصوصی می‌تواند اندازه ی یک کلاس گروهی سه ساعته مفید باشد. کلاس‌ تافل خصوصی برای دوره‌های آماده‌سازی بسیار کوتاه و فشرده عالی هستند.

 

پیدا کردن یک معلم خصوصی در موسسه زبان ممکن است به سادگی یافتن موسسه زبان با دوره آموزشی تافل باشد: تقریبا هر موسسه ای که دوره های آمادگی تافل ارائه می‌دهد، کلاس های خصوصی نیز ارائه می دهند. اگر می‌خواهید کاملا از یادگیری و موفقیت در آزمون تافل مطمئن باشید، باید به دنبال یک معلم خصوصی در یک موسسه زبان باشید. اگر این کار را انجام دهید، می‌توانید از امکانات موسسه (فضا و منابع) نیز استفاده کنید.

 

۴. استفاده از کتاب‌های خودآموز و سی دی های آموزشی

این روش از نوع خودآموزی می باشد، کتاب های آموزشی انتخابی کاملا معتبر برای آموزش آفلاین است. اگر دسترسی به یک موسسه یا معلم زبان ندارید، یا اگر ارتباط اینترنتی برای شرکت در دوره های آنلاین نداشته باشید، این روش می تواند به شما بسیار کمک کند.

 

اگر می خواهید برای مدتی  به تعطیلات بروید ولی آمادگی برای تافل را ادامه دهید، دنبال کردن دوره آموزشی مبتنی بر کتاب، بسیار عالی است.

 

مرتبط بخوانید: ثبت نام آزمون تافل در موسسه زبان نگار

 

کلاس تافل آنلاین

دوره های آنلاین تافل می تواند برای شما بهتر باشد. شما به راحتی در خانه آموزش خواهید دید و از مزایای فرآیند یادگیری ساختار یافته بهره‌مند خواهید شد. علاوه بر این، شما می‌توانید در دوره‌های آنلاین با هزینه کمتری شرکت کنید.

مهم نیست که کجا زندگی می‌کنید، اگر اتصال اینترنتی پرسرعت داشته باشید، می‌توانید از مدرسین آنلاین استفاده کنید و تحت راهنمایی‌های آن‌ها مطالعه کنید.

 

۵. کلاس تافل آنلاین ارائه شده توسط ETS

 اگر تمایل به شرکت در کلاس آنلاین دارید این مورد باید به عنوان اولین گزینه در نظر گرفته شود. این دوره آمادگی تافل، توسط سازمانی که آزمون تافل را مدیریت و برگزار می‌کند ایجاد شده است. این دوره آماده‌سازی شامل به روز ترین تمرینات و محتوا می‌باشد.

 

این یک دوره خود آموز است که به مهارت‌های زبان نیاز دارد، زیرا به طور کامل به زبان انگلیسی نوشته شده‌است. بنابراین اگر سطح شما متوسط یا پایین‌تر باشد، ممکن است نیاز به استفاده از دیگر منابع داشته باشید.

 

به طور کلی مهم نیست که چه نوع از کلاس تافل را انتخاب می‌کنید، مهم این است که شما باید روش مناسب خودتان را برای آمادگی آزمون تافل انتخاب کنید. هنگامی که شرایط خود را درنظر گرفتید با توجه به مزایا و معایب روش های مختلف تصمیم درست را بگیرید.

دوره های آمادگی تافل دارای هزینه هستند و شما باید بهترین روش یادگیری را انتخاب کنید. بنابراین بسیار مهم است که شما مسیر صحیح را پیدا کنید. یافتن مسیر درست به معنی برداشتن اولین قدم به سمت امتیاز عالی در آزمون تافل است!

 

کلاس تافل

کلاس تافل

 

کلاس تافل در موسسه زبان نگار

دوره های آمادگی آزمون تافل iBT زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند ، پیشنهاد موسسه به زبان آموزانی که قصد دادن ازمون تافل را دارند این است که با دادن آزمون آزمايشي اصلی زبان نگار با امادگی بیشتری در کلاسها شرکت کنند و باتوجه به کارنامه تحلیلی شان روی نقاط ضعف شان کار کنند.

ازمونهای میان ترم به صورت شفاهی توسط مدیر یا اعضا تیم اموزش و ازمونهای نهایی به صورت کتبی (تستی- تشریحی- تحلیلی) هستند.

درصورت عدم کسب حداقل نمره قبولی درازمونها از طرف تیم اموزش کلاسهای کمکی – تقویتی هدفمند با برنامه ریزی دقیق برگزار میشود.

 

مرتبط بخوانید: کلاسهای تافل زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در کلاس تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه