دوره زبان فرانسوی متوسطه سطح B1

دوره زبان فرانسوی متوسطه سطح B1

درباره ی دوره زبان فرانسوی متوسطه سطح B1

شرایط ایده آل یادگیری زبان فرانسوی در موسسه زبان نگار، این موسسه را همواره در صدر لیست بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران معرفی نموده است. سرفصل های آموزشی دوره زبان فرانسوی متوسطه سطح B1 مطابق یک استاندارد جهانی مطابق سطوح CEFR تنظیم شده است. در واقع سطوح مختلف زبان فرانسه که توسط سازمان CEFR تعریف شده است مشخص کننده این است که در زبان فرانسه تا چه حد مسلط هستید. همچنین آزمون های استاندارد زبان فرانسوی از قبیل : آزمون  TFI، آزمون DALF ، آزمون TEF، آزمون TCF ، آزمون DELF در این موسسه برگزار می شود. آزمون های زبان فرانسه همچون اغلب آزمون های کشور های اروپایی از ۶ سطح برخوردار است.

 

کتاب تدریسی برای دوره متوسطه فرانسه

یکی از جدید ترین و بهترین متدهای آموزش زبان فرانسه، متد آموزشی Le Nouveau Taxi متعلق به انتشارات Hachette فرانسه می باشد که برای رده سنی نوجوانان و بزرگسالان تولید شده است. از مزیت های کتاب های Le Nouveau Taxi  که آن را از سایر متدها متمایز کرده و محبوبیت خاصی نزد علاقمندان به یادگیری زبان فرانسه ایجاد کرده است می توان به سادگی و روان بودن آموزش ها و به کارگیری موضوعات رایج زندگی روزمره، کیفیت بالای کتابها و فایل های صوتی، استفاده از اصطلاحات و عبارات جدید و به روز رایج در فرانسه اشاره نمود. همچنین در آموزش این متد، نقش اصلی را زبان آموز ایفا می کند و اكثر فعاليت‌های كلاسی، گروهی خواهد بود در نتيجه مكالمه ی زبان آموزان روز به روز تقويت می شود.

 

دوره زبان فرانسوی متوسطه سطح B1

دوره زبان فرانسوی متوسطه سطح B1

 

طول دوره زبان فرانسوی متوسطه سطح B1

دوره های آموزش زبان فرانسه در زبان نگار با ویژگی های زیر در حال برگزاری میباشند:

 دوره زبان فرانسوی از مبتدی تا پیشرفته طی ۱۲ ترم برگزار می شود.  طول هر ترم آموزشی ۱.۵ ماه است و  تعداد جلسات هر ترم آموزشی ۱۲ جلسه می باشد. این دوره ها با بکارگیری از  بهترین اساتید با تجربه و تحصیل کرده برگزار می شوند. برای متقاضیان برگزاری دوره های خصوصی بهترین استاد خصوصی فرانسه را در نظر گرفته می شود.

این دوره بصورت ترمیک،سه روز در هفته (یک جلسه. ۹۰ دقیقه ای در هر روز)، دوره فشرده سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز)، و آخر هفته (هر جلسه ۱۸۰ دقیقه ای ) برگزار می گردد.

هر کتاب ۲ دوره و  هر دوره ۲۴ جلسه می باشد. طول دوره ترمیک ۴ ماه، طول دوره فشرده ۲ ماه، طول دوره نیمه فشرده ۳ ماه است.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A1

 

پیش نیاز دوره متوسطه زبان فرانسوی:

دوره زبان فرانسوی مقدماتی سطح A2  پیش نیاز این دوره می باشد.

 

رده سنی :

شرکت در دوره زبان فرانسوی متوسطه سطح B1 محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

بعد از اتمام دوره زبان فرانسوی متوسطه سطح B1 چه توانایی خواهید داشت؟

متقاضی این سطح می تواند بعد از این دوره آموزشی در صورت به کارگیری زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا ، نکات اصلی را فهمیده و در اکثر موضوعاتی که در سفر به کشور فرانسه با آن برخورد می نماید ، از پس مشکلات خود برآمده و همینطور توانایی آن را خواهد داشت تا با استفاده از جملات ساده و پیوسته در رابطه با موارد آشنا و مورد علاقه خود ، صحبت نماید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای ثبت نام دوره زبان فرانسوی متوسطه سطح B1 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه