دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2

دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2

مرکز تافل زبان نگار مجری رسمی برگزاری آزمون TOEFL -GRE

دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 در زبان نگار

دپارتمان انگلیسی مرکز تافل زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبانهای زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف،برگزاری آزمون های بين المللی تافل و جی آرای، طراحی و اجرای دوره های تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنيا و متناسب با نيازهای جامعه تعريف می نمايد.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی

 

دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 ویژه چه کسانی است؟

اگر علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید، این دوره ویژه شما است. شما برای شرکت در این دوره باید دوره مقدماتی سطح C1  را گذرانده باشید.  زبان‌نگار با فراهم کردن اساتید با تجربه و روش نوین شما از یادگیری سنتی زبان انگلیسی که در اکثر ما در دوران دبیرستان تجربه آن را داشتیم رها می‌کند، روش‌های قدیمی و خسته‌کننده که دستور زبان انگلیسی را به  صورت فرمول‌وار آموزش می دادند  تحت هیچ  شرایطی کاربردی نبوده و تنها باعث زبان‌زدگی افراد می‌شد. اما در زبان‌نگار روش‌های آموزش قبلی را برای همیشه فراموش کنید زیرا در متد آموزشی نوین این آموزشگاه شما قادر خواهید بود به راحتی  تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی علی‌الخصوص مکالمه را فرا بگیرید

 

برای ثبت نام آنلاین روی لینک زیر کلیک کنید:

 

ثبت نام آنلاین دوره های انگلیسی 

 

 

مشاهده چارت زبان انگلیسی زبان نگار 

 

. دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 یکی از دوره های این موسسه برای آموزش تخصصی مکالمه زبان انگلیسی می باشد که جزئیات آن را بیان خواهیم کرد.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی

 

اگر علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید، این دوره ویژه شما است. شما برای شرکت در این دوره باید دوره پیشرفته سطح C1 را گذرانده باشید. زبان‌نگار با فراهم کردن اساتید با تجربه و روش نوین شما از یادگیری سنتی زبان انگلیسی که در اکثر ما در دوران دبیرستان تجربه آن را داشتیم رها می‌کند، روش‌های قدیمی و خسته‌کننده که دستور زبان انگلیسی را به  صورت فرمول‌وار آموزش می دادند  تحت هیچ شرایطی کاربردی نبوده و تنها باعث زبان‌زدگی افراد می‌شد. اما در زبان‌نگار روش‌های آموزش قبلی را برای همیشه فراموش کنید زیرا در متد آموزشی نوین این آموزشگاه شما قادر خواهید بود به راحتی  تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی علی‌الخصوص گرامر را فرا بگیرید

 

دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2

دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2

 

طول دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 چیست ؟

دوره های آموزشی به ۳ نوع متفاوت تشکیل می شود: ترمیک، فشرده ، آخر هفته. دوره متوسطه زبان انگلیسی در حالت ترمیک چهار ماه و در حالت فشرده دو ماه به طول می انجامد.

دوره ترمیک : جلسات به صورت سه روز در هفته (هر جلسه ۹۰ دقیقه ای در روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت سه روز در هفته (هرجلسه ۱۸۰ دقیقه ای در روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت دو روز در هفته (هر جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در روز) برگزار می شود.

 جلسات در آخر هفته  پنج شنبه و جمعه (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در روز) برگزار می گردد.

درموارد خاص با هماهنگی زبان آموزان امکان تغییر کلاسها به دو روز در هفته نیز امکان پذیر است.

 

کتاب تدریسی برای دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 چیست؟

این دوره با استفاده از کتاب Viewpoint 2 تدریس می شود. کتاب Viewpoint  یک دوره نوآورانه و جدید است که براساس تحقیقات گسترده ای در زمینه Cambridge English Corpus  به رشته تحریر درامده است. این کتاب زبان آموزان را به مهارت و سطح بالاتری برای برقراری ارتباط موثر و تعامل گسترده با دیگران ارتقا می دهد. هر یک از ۱۲ درس این کتاب، به اموزش و تدریس چارچوب زبان، مهارت ها و استراتژی هایی می پردازد که زبان آموزان برای فراتر رفتن از سطح متوسط نیاز دارند. همچنین، این کتاب زبان آموزان را قادر می سازد تا به صورت طبیعی، موثر و تعامل گرا به زبان انگلیسی صحبت کرده و به سطح نوشتاری قابل قبولی دست یابند. همچنین در دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 از کتاب کمکی oxford word skills استفاده می شود.

 

دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2

دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2

 

پیش نیاز دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 چیست ؟

شما قبل از شرکت در این دوره باید دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C1 را بگذرانید.

 

دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 ویژه چه رده سنی می باشد؟

این دوره ویژه افراد بالای ۱۵ سال می باشد.

 

مرتبط بخوانید:۳۰ اصطلاح کاربردی انگلیسی که باید بدانید!

 

بعد از اتمام دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 چه توانایی خواهید داشت ؟

بعد از اتمام دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 زبان آموز عملا آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی متوجه می شود. همچنین می تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع مختلف را جمع بندی کرده و در این مورد دلایل یا توضیحات مربوطه را به گونه ای پیوسته بیان نماید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره زبان انگلیسی پیشرفته سطح C2 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه