دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2

دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2

دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 در زبان نگار

دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبانهای زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بين المللی، طراحی و اجرای دوره های تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنيا و متناسب با نيازهای جامعه تعريف می نمايد. دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 یکی از دوره های این موسسه برای آموزش تخصصی زبان انگلیسی می باشد که جزئیات آن را بیان خواهیم کرد.

 

مشاهده همه دوره های زبان انگلیسی

 

دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 ویژه چه کسانی است؟

اگر علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید، این دوره ویژه شما است. شما برای شرکت در این دوره باید دوره متوسطه سطح B1 را گذرانده باشید. زبان‌نگار با فراهم کردن اساتید با تجربه و روش نوین شما از یادگیری سنتی زبان انگلیسی که در اکثر ما در دوران دبیرستان تجربه آن را داشتیم رها می‌کند، روش‌های قدیمی و خسته‌کننده که دستور زبان انگلیسی را به  صورت فرمول‌وار آموزش می دادند  تحت هیچ شرایطی کاربردی نبوده و تنها باعث زبان‌زدگی افراد می‌شد. اما در زبان‌نگار روش‌های آموزش قبلی را برای همیشه فراموش کنید زیرا در متد آموزشی نوین این آموزشگاه شما قادر خواهید بود به راحتی  تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی علی‌الخصوص گرامر را فرا بگیرید

 

دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2

دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2

 

طول دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 چیست ؟

دوره های آموزشی به ۳ نوع متفاوت تشکیل می شود: ترمیک، فشرده ، آخر هفته. دوره متوسطه زبان انگلیسی در حالت ترمیک چهار ماه و در حالت فشرده دو ماه به طول می انجامد.

دوره ترمیک : جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۹۰ دقیقه ای در روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در روز) برگزار می شود.

 جلسات در آخر هفته  پنج شنبه و جمعه (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در روز) برگزار می گردد.

درموارد خاص با هماهنگی زبان آموزان امکان تغییر کلاسها به دو روز در هفته نیز امکان پذیر است.

 

کتاب تدریسی برای دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 چیست؟

این دوره با استفاده از کتاب  Touch Stone 4 تدریس می شود. متد نوین دانشگاه کمبریج که در کتاب‌های Touchstone به کار برده شده باعث می شود تا زبان‌آموزان تمامی مهارت‌ها و جزئیات زبان انگلیسی را به همراه مکالمه بیاموزند. این ویژگی باعث پیشرفت مکالمه زبان‌آموزان  (Speaking, Listening) در مراحل اولیه می‌شود به این منظور زبان‌آموزان بسیار با انگیزه‌تر مراحل بعدی را طی می‌کنند و در زبان انگلیسی متبحر می‌شوند. کتب Touchstone تنها سری آموزشی کتب که مکالمه محور بوده و با درگیر کردن زیاد زبان‌آموزان در مباحث کلاسی باعث پیشرفت ویژه آن‌ها می‌شود. همچنین در دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 از کتاب کمکی oxford word skills استفاده می شود.

 

دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2

دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2

 

پیش نیاز دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 چیست ؟

شما قبل از شرکت در این دوره باید دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B1 را بگذرانید.

 

دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 ویژه چه رده سنی می باشد؟

این دوره ویژه افراد بالای ۱۵ سال می باشد.

 

مرتبط بخوانید:۱۰ ویژگی یک کلاس زبان انگلیسی خوب

 

هزینه دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 چقدر است؟

شهریه هر ترم که شامل ۱۲ جلسه ۹۰ دقیقه ایی ۲۷۰.۰۰۰ تومان می باشد.

 

بعد از اتمام دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 چه توانایی خواهید داشت ؟

محتوای موضوعات مهم همراه با جزئیات به عنوان مثال در یک گفت و گوی رادیویی یا تلویزیونی را متوجه شوید و اطلاعات مهم را درک کنید.

محتوای متن های پیچیده و تخصصی, چه کوچک ( مانند یک آگهی ) چه بزرگ و طولانی را متوجه شوید و در مورد آن نظر ارائه کنید و یا خلاصه نویسی کنید.

بعد از اتمام دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 می توانید در مورد موضوعات تخصصی و پیچیده با رعایت کامل قوائد دستوری پیشرفته بنویسید.

متن های دارای اشکال دیگران را تصحیح کنید.

در مورد موضوعات تخصصی و پیچیده با رعایت کامل قوائد دستوری صحبت کنید و نظرات شخصی خود را نیز بیان کنید.

در گفت و گوهایی با موضوعات پیچیده به صورت فعال حضور داشته باشید و نقطه نظرات خود را به خوبی بیان کنید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره زبان انگلیسی متوسطه سطح B2 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه