دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2

دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2

دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2

دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2

در موسسه زبان نگار از کتاب های Menschen و Studio d استفاده می شود. این کتاب از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

درباره ی دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2:

دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2 ویژه سفر و مکالمه می باشد. از جمله اهداف دوره ی پیشرفته آموزشگاه مرکز تافل زبان نگار استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان  و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان آلمانی به آن ها می باشد.

 

همین الان ثبت نام کنید !

 

ثبت نام انلاین

 

کتاب تدریسی برای سطح پیشرفته زبان آلمانی:

این دوره با بهره گیری از کتاب آموزشی Menschen B1.2 و Studio D تدریس می شود. انتشارات Hueber یکی از معتبرترین انتشارات های دنیا در زمینه کتاب های آموزش زبان آلمانی است و کتاب Menschen  نیز از همین انتشارات می باشد. کتاب Menschen از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علادق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

همانطور که اشاره شد در موسسه زبان نگار علاوه بر تدریس کتاب Menschen از کتاب Studio d نیز استفاده می شود. استفاده از هر دو روش باعث می شود زبان آموزان مهارت های زبان را به طور کامل آموزش ببینند. کتاب Studio d بر اساس متد ارتباط متقابل و نیاز های روزمره طراحی شده است و تمام انتظاراتی که از یک کتاب مدرن آموزش زبان می رود را برآورده می کند. تدریس زبان آلمانی با استفاده از این کتاب از روش های محبوب زبان آلمانی است و طرفداران زیادی دارد.متدی که مجموعه کتابهای Studio dدنبال می کند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد.

 

دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2

دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2

 

طول دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2 :

دوره پیشرفته زبان آلمانی به مدت دو ترم آموزشی به طول می انجامد. دوره های آموزشی به صورت عادی، فشرده و یا فوق فشرده ارائه می شوند.  دو روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) و آخر هفته (دو جلسه ۹۰ دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد و هر ترم به مدت ده هفته برگزار می شود.

دوره عادی : جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۹۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 دوره فشرده: جلسات به صورت سه روز در هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در هر روز) برگزار می شود.

 جلسات در آخر هفته (یک جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در یک روز) برگزار می گردد.

درموارد خاص کلاسهای ایام هفته به دو روز تقلیل می یابد.

 بعد از اتمام کتاب در صورت تمایل زبان آموزان کلاس speaking و یا کتاب های انتشارات هوبر کار خواهد شد.

 

پیش نیاز دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2 :

دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C1 ، پیش نیاز این دوره می باشد.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C1

 

رده سنی :

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی خواهید داشت ؟

بعد از اتمام دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2 زبان آموز عملا آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی متوجه می شود. همچنین می تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع مختلف را جمع بندی کرده و در این مورد دلایل یا توضیحات مربوطه را به گونه ای پیوسته بیان نماید.

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2 را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.