ثبت نام کلاس آیلتس در بهترین کلاس زبان تهران

ثبت نام کلاس آیلتس در بهترین کلاس زبان تهران

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی در سطح جهان برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی است. این آزمون کاربردهای مختلفی دارد که افراد بر اساس اهداف و نیازهایی که دارند در این آزمون باید شرکت کنند. شما برای اینکه بتوانید از کاربرد مدرک آیلتس بهره مند شوید باید برای این آزمون آمادگی های لازم را به دست آورید. ثبت نام کلاس آیلتس یکی از روش های کسب آمادگی برای شرکت در این آزمون است. در این مطلب قصد داریم بهترین کلاس آیلتس را به شما معرفی کنیم.

 

اطلاعات کلی در مورد آزمون و ثبت نام کلاس آیلتس

احتمالا می دانید که آزمون آیلتس دارای دو نوع آکادمیک و جنرال می باشد. هر یک از این آزمون ها کاربرد های خاصی دارند که شما باید بر اساس هدفی که دارید یکی از آن ها را انتخاب کنید. نوع آکادمیک برای پذیرش در دانشگاه و کالج مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که نوع جنرال برای اهداف مهاجرت و کاری مناسب است. شما قبل از ثبت نام کلاس آیلتس باید مشخص کنید که در چه نوع آزمونی شرکت خواهید کرد.

قبل از گذراندن دوره آیلتس باید به این نکته توجه داشته باشید که داشتن نمره آیلتس خوب یک روش برای اثبات این است که شما مهارت های زبان انگلیسی لازم برای ورود به یک دانشگاه عالی را دارید. همچنین نمره آیلتس توسط دولت و سازمان های حرفه ای برای پذیرش درخواست مهاجرت و اشتغال استفاده می شود. بنابراین گذراندن دوره آیلتس به شما کمک می کند تا به اهداف خود نزدیک تر شوید.

همانطور که می دانید آزمون آیلتس دارای ۴ بخش رایتینگ، ریدینگ، اسپیکینگ، لیسینینگ می باشند. هر یک از این بخش ها دارای تعدادی سوال می باشد که نحوه پاسخگویی و استراتژی های خاصی دارد. با ثبت نام کلاس آیلتس شما می توانید مهارت ها و استراتژی های لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس را کسب کنید.

 

ثبت نام کلاس آیلتس

ثبت نام کلاس آیلتس

 

مزایای ثبت نام کلاس آیلتس

یکی از بخش های آزمون آیلتس لیسنینگ می باشد که باید به ۴۰ سوال پاسخ بدهید. قبل از ضبط هر سوال، زمانی برای خواندن سوالات خواهید داشت. شما باید از قبل بدانید که باید به این سوال چه نوع اطلاعاتی تحویل دهید. یک عدد، یک اسم و یا یک آدرس؟ شما این مهارت را در کلاس آیلتس یاد می‌گیرید.

همچنین تعجب‌آور نیست که در طی یک مکالمه متوجه قسمت هایی از آن نشوید، اما یا شما باید سریعا مکالمه را از سر بگیرید و یا تمام سوالات مربوط به آن مکالمه از دست خواهید داد. این یک فاجعه خواهد بود! با ثبت نام کلاس آیلتس شما یاد خواهید گرفت که چطور یک مکالمه را دنبال کنید حتی اگر قسمتی را از دست بدهید و اینکه چطور می‌توانید به پرسش‌های بعدی ادامه دهید.

 

مرتبط بخوانید: آموزش سریع آیلتس

 

 همچنین در بخش ریدینگ ۴۰ سوال مطرح می شود که شما باید در مدت محدودی به آن ها پاسخ دهید. شما باید عملکرد سریعی داشته باشید تا بتوانید به تمام این سوالات پاسخ دهید.

شما زمان کافی ندارید تا متن را چندین بار بخوانید. استراتژی‌هایی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا از این وضعیت اجتناب کنید. برای مثال یاد می‌گیرید چطور متن را به طور سطحی بخوانید و نیاز دارید تا بر روی چه نوع اطلاعاتی تمرکز کنید. علاوه بر این، با ثبت نام کلاس آیلتس انواع مختلف سوالات را تمرین خواهید کرد و به آن‌ها عادت خواهید کرد. این کار باعث می شود تا زمان زیادی را در آزمون حفظ کنید.

در بخش اسپیکینگ مهارت های گفتاری شما ارزیابی می شود. در این قسمت نیز زمان محدودی دارید تا به پرسش های این بخش پاسخ بدهید. با ثبت نام کلاس آیلتس، تلفظ شما با کمک مدرس بهبود خواهد یافت. شما تحت شرایط آزمون تمرین خواهید کرد و با فرایند آزمون آشنا خواهید شد. شما یاد می‌گیرید چطور یادداشت برداری کنید که به شما کمک می‌کند بتوانید در بخش دوم امتحان به مدت دو دقیقه صحبت کنید. شما تمرین خواهید کرد که زمانی که واقعا پاسخ را نمی‌دانید، به سوالات پاسخ دهید. به یاد داشته باشید که در بخش اسپیکینگ آیلتس دانش شما ارزیابی نمی‌شود بلکه مهارت زبان انگلیسی شما ارزیابی می‌شود.

 

مرتبط بخوانید: کلاس خصوصی آیلتس در تهران

 

بخش رایتینگ آیلتس از بخش های دشوار این آزمون می باشد که دارای دو تسک می باشد. شما به مهارت قوی نیاز دارید تا بتوانید این دو تسک را به خوبی انجام دهید. با ثبت نام کلاس آیلتس ، شما یاد خواهید گرفت که ساختار یک مقاله چگونه است، چگونه آن را توسعه دهید، معرفی و نتیجه‌گیری را چگونه بنویسد، و غیره. همچنین یاد می‌گیرید چطور ایده‌های خود را با استفاده از انگلیسی بیان کنید. علاوه بر این، در مورد موضوعاتی که در آزمون آیلتس رایج هستند، تمرین خواهید کرد. بنابراین با آن‌ها آشنا می‌شوید.

 

مرتبط بخوانید: ۲۰ نکته واقعا کاربردی در آموزش رایتینگ آیلتس

 

علاوه بر این، شما انواع مختلفی از مقالات را یاد خواهید گرفت که معمولا در آزمون آیلتس مورد سوال قرار می گیرند مانند: موافقت یا عدم موافقت، بحث در مورد دو نقطه نظر متضاد، مزایا و معایب، مشکلات و راه‌حل‌ها، علل و راه‌حل‌ها، علل و اثرات.

 

ثبت نام کلاس آیلتس

ثبت نام کلاس آیلتس

 

بهترین کلاس آیلتس در تهران

دپارتمان زبان انگلیسی زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان این آزمون را در کوتاه ترین زمان و با کسب نمره دلخواه آموزش می دهد و بهترین دوره آیلتس جهت موفقیت در آزمون را برگزار می کند. در آموزشگاه زبان نگار دوره های IELTS  از مبتدی به ۳ قسمت Pre-IELTS ,IELTS , Post – IELTS  تقسیم می شوند.

 

مرتبط بخوانید: چطور بهترین کلاس آیلتس را انتخاب کنیم؟!

 

ثبت نام کلاس آیلتس در موسسه زبان نگار

در دوره آیلتس این موسسه معتبر، فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴ می رساند و در دوره های IELTS این نمره از ۴ به ۶.۵ می رسد و در انتها در دوره های POST IELTS  نمره زبان آموز از ۶.۵ به ۷.۵ می رسد . مجموعه دوره های IELTS  به ۳ حالت عادی ، فشرده و خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۱ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد .

 

ثبت نام کلاس آیلتس

ثبت نام کلاس آیلتس

 

یکی از ویژگی های مهم چارت آموزشی IELTS  از ابتدا تا انتها متد آن است. روش آموزش در زبان نگار از مبتدی (Pre-IELTS ) تا POST – IELTS  متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه Cambridge  است. دانشگاهی که برگزار کننده آزمون های آیلتس است. کتاب های Pre-IELTS  از انتشارات دانشگاه کمبریج هستند. تجربه ۲۰ ساله این آموزشگاه روش صحیح و کاربردی IELTS  ما را تضمین می کند. در محیطی مدرن و می نیمال با کلاس هایی به روز و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در کلاس ها ( ویدئو پروژکتور هوشمند ، اسمارت برد ) تجربه آموزشی خود را پویاتر کنید .

دوره آیلتس زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.

 

مشاهده دوره های آیلتس در زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای ثبت نام کلاس آیلتس را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه