ثبت نام کلاس آیلتس در بهترین کلاس زبان تهران

ثبت نام کلاس آیلتس در بهترین کلاس زبان تهران

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی در سطح جهان برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی است. این آزمون کاربردهای مختلفی دارد که افراد بر اساس اهداف و نیازهایی که دارند در این آزمون باید شرکت کنند. شما برای اینکه بتوانید از کاربرد مدرک آیلتس بهره مند شوید باید برای این آزمون آمادگی های لازم را به دست آورید. ثبت نام کلاس آیلتس یکی از روش های کسب آمادگی برای شرکت در این آزمون است. در این مطلب قصد داریم بهترین کلاس آیلتس را به شما معرفی کنیم.

 

اطلاعات کلی در مورد آزمون و ثبت نام کلاس آیلتس

احتمالا می دانید که آزمون آیلتس دارای دو نوع آکادمیک و جنرال می باشد. هر یک از این آزمون ها کاربرد های خاصی دارند که شما باید بر اساس هدفی که دارید یکی از آن ها را انتخاب کنید. نوع آکادمیک برای پذیرش در دانشگاه و کالج مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که نوع جنرال برای اهداف مهاجرت و کاری مناسب است. شما قبل از ثبت نام کلاس آیلتس باید مشخص کنید که در چه نوع آزمونی شرکت خواهید کرد.

قبل از گذراندن دوره آیلتس باید به این نکته توجه داشته باشید که داشتن نمره آیلتس خوب یک روش برای اثبات این است که شما مهارت های زبان انگلیسی لازم برای ورود به یک دانشگاه عالی را دارید. همچنین نمره آیلتس توسط دولت و سازمان های حرفه ای برای پذیرش درخواست مهاجرت و اشتغال استفاده می شود. بنابراین گذراندن دوره آیلتس به شما کمک می کند تا به اهداف خود نزدیک تر شوید.

همانطور که می دانید آزمون آیلتس دارای ۴ بخش رایتینگ، ریدینگ، اسپیکینگ، لیسینینگ می باشند. هر یک از این بخش ها دارای تعدادی سوال می باشد که نحوه پاسخگویی و استراتژی های خاصی دارد. با ثبت نام کلاس آیلتس شما می توانید مهارت ها و استراتژی های لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس را کسب کنید.

 

ثبت نام کلاس آیلتس

ثبت نام کلاس آیلتس

 

آموزش دوره آیلتس تخصصی

جدیدترین روش آموزش آیلتس در مرکز زبان نگار

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی در سطح جهان برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی است. این آزمون کاربردهای مختلفی دارد که افراد بر اساس اهداف و نیازهایی که دارند در این آزمون باید شرکت کنند. دپارتمان زبان انگلیسی زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان این آزمون را در کوتاه ترین زمان و با کسب نمره دلخواه آموزش می دهد. این موسسه از جدیدترین متدها برای آموزش دوره آیلتس استفاده می کند و تا زمان رسیدن زبان آموز به نمره دلخواه همراه اوست. در آموزشگاه زبان نگار، دوره های IELTS به ۲ بخشPre-IELTS (General English)  و IELTS (Academic English) تقسیم میشوند.

 

آموزش دوره آیلتس

آموزش دوره آیلتس

 

شرایط دوره های تخصصی ایلتس درمرکز تافل زبان نگار

 

دوره های تخصصی در سه مرحله تشکیل میشود که هر زبان آموز بسته به سطح و نمره مدنظر از دوره ها استفاده می کند این دوره به شرح زیر است:

  pre IELTS -IELTS 1 – IELTS 2 

 

 

پرداخت آنلایننام دورهشهریه تومانتوضیحات دورهسطح زبان آموز
پرداخت انلاینPRE IELTS

(سپس وارد دوره IELTS 1,2 میشود)

۷۵۰۰۰۰۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای

در۱۲ جلسه ۳ ساعته برگزار میشود

 

Pre Intermediate
پرداخت آنلاین 

IELTS 1

کسب نمره ۶ آیلتس

۹۰۰۰۰۰۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای

در۱۲ جلسه ۳ ساعته برگزار میشود

 

Intermediate
پرداخت آنلاین 

IELTS 2

کسب نمره ۷ونیم آیلتس

۱۱۰۰۰۰۰۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای

در۱۲ جلسه ۳ ساعته برگزار میشود

 

Upper Intermediate

 

آموزش  دوره های تخصصی IELTS در زبان نگار:

فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴.۵ می رساند و در دوره های۲و۱ IELTS این نمره از ۴.۵ به ۷.۵+ میرسد. نحوه تشکیل دوره های IELTS  به ۲ حالت فشرده و خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۱ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد .

یکی از ویژگی های مهم چارت آموزشی IELTS  از ابتدا تا انتها متد و منابع آموزشی آن است . روش آموزش در زبان نگار از مبتدی (Pre-IELTS ) تا IELTS  متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه Cambridge  است. کتاب های Pre-IELTSبر اساس ارزیابی آموزشی دقیق، بعنوان منابع پیش نیاز آزمون IELTS انتخاب شده اند . تجربه ۲۰ ساله این آموزشگاه روش صحیح و کاربردی IELTS  ما را تضمین می کند . در محیطی مدرن و مینیمال، بهمراه اساتیدی مجرب و حرفه ای، کتب آموزشی و منابع کمک آموزشی حرفه ای و کاربردی، تجربه آموزشی خود را پویاتر کنید .

مرتبط بخوانید: آزمون مکالمه آیلتس : ۵ نکته مهم برای آزمون مکالمه آیلتس!

برنامه افراد درسطح مبتدی (Beginner – Elementary):

افراد مبتدی قبل از شروع دوره PRE IELTS بایستی با کتابهای تاچ استون ۱و۲و۳ خود را به سطح PRE INTERMEDIATE برسانند.

افرادی که تمایل دارند در مدتی کمتر از یکسال به نمره مورد نظرشان برسند و مبتدی هستند می توانند از کلاسهای فوق فشرده استفاده کنند. برای افرادی که برنامه طولانی مدتی دارند پیشنهاد میشود با ارامش خاطر از کلاسهای ترمیک و فشرده موسسه استفاده کنند. با این کلاسها زبان آموز در یکسال ونیم الی دوسال اماده آزمون میشود.

برنامه افراد در سطح متوسط (Pre-Intermediate – Intermediate):

 افراد در سطح Pre- Intermediate  با کلاسهای Pre-IELTS وارد دوره های امادگی آزمون می شوند. چنانچه افراد خواستار نمره حداکثر ۶.۵ هستند، پس از دوره ی Pre-IELTS، وارد دوره ی تخصصی IELTS 1 میشوند.

افراد در سطح Intermediate، مستقیما وارد دوره ی تخصصی IELTS 1 میشوند و پس از این دوره  توانایی کسب نمره ۶.۵ را دارند. چنانچه افراد خواستار نمره بالاتر از ۶.۵ هستند، پس از دوره ی IELTS 1، وارد دوره ی تخصصی IELTS 2 میشوند.

برنامه افراد در سطح پیشرفته (Upper-Intermediate – Advance):

این افراد فقط  دوره های تخصصی IELTS 2 را می گذرانند.

 

آموزش دوره آیلتس

آموزش دوره آیلتس

 

نحوه برگزاری دوره ها و تعداد جلسات :

شرایط کلاسها PRE IELTS  در کلاسهای فشرده و خصوصی به شرح زیر است:

  • کلاسها در ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای برگزار میشود.
  • کلاسهای PRE IELTS در دوره های فشرده در بازه زمانی یک ماه و نیم برگزار میگیرد.
  •  کلاسهای PRE IELTS در دوره های خصوصی در بازه زمانی یک ماهه برگزار میگیرد.

 

مرتبط بخوانید: ۲۰ نکته واقعا کاربردی در آموزش رایتینگ آیلتس

شرایط کلاسها IELTS 1  در کلاسهای فشرده و خصوصی به شرح زیر است:

  • کلاسها در ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای برگزار میشود.
  • اتمام کلاسهای IELTS 1 در دوره های فشرده در بازه زمانی یک ماه و نیم صورت میگیرد.
  • اتمام کلاسهای IELTS 1 در دوره های خصوصی در بازه زمانی یک ماهه صورت میگیرد.

شرایط کلاسها IELTS 2  در کلاسهای فشرده و خصوصی به شرح زیر است:

  • کلاسها در ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای برگزار میشود.
  •  کلاسهای IELTS 2 در دوره های فشرده در بازه زمانی یک ماه و نیم صورت میگیرد.
  • کلاسهای IELTS 2 در دوره های خصوصی در بازه زمانی یک ماهه صورت میگیرد.

مرتبط بخوانید: آموزش سریع آیلتس

 همچنین در بخش ریدینگ ۴۰ سوال مطرح می شود که شما باید در مدت محدودی به آن ها پاسخ دهید. شما باید عملکرد سریعی داشته باشید تا بتوانید به تمام این سوالات پاسخ دهید.

شما زمان کافی ندارید تا متن را چندین بار بخوانید. استراتژی‌هایی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا از این وضعیت اجتناب کنید. برای مثال یاد می‌گیرید چطور متن را به طور سطحی بخوانید و نیاز دارید تا بر روی چه نوع اطلاعاتی تمرکز کنید. علاوه بر این، با ثبت نام کلاس آیلتس انواع مختلف سوالات را تمرین خواهید کرد و به آن‌ها عادت خواهید کرد. این کار باعث می شود تا زمان زیادی را در آزمون حفظ کنید.

در بخش اسپیکینگ مهارت های گفتاری شما ارزیابی می شود. در این قسمت نیز زمان محدودی دارید تا به پرسش های این بخش پاسخ بدهید. با ثبت نام کلاس آیلتس، تلفظ شما با کمک مدرس بهبود خواهد یافت. شما تحت شرایط آزمون تمرین خواهید کرد و با فرایند آزمون آشنا خواهید شد. شما یاد می‌گیرید چطور یادداشت برداری کنید که به شما کمک می‌کند بتوانید در بخش دوم امتحان به مدت دو دقیقه صحبت کنید. شما تمرین خواهید کرد که زمانی که واقعا پاسخ را نمی‌دانید، به سوالات پاسخ دهید. به یاد داشته باشید که در بخش اسپیکینگ آیلتس دانش شما ارزیابی نمی‌شود بلکه مهارت زبان انگلیسی شما ارزیابی می‌شود.

 

مرتبط بخوانید: کلاس خصوصی آیلتس در تهران

 

بخش رایتینگ آیلتس از بخش های دشوار این آزمون می باشد که دارای دو تسک می باشد. شما به مهارت قوی نیاز دارید تا بتوانید این دو تسک را به خوبی انجام دهید. با ثبت نام کلاس آیلتس ، شما یاد خواهید گرفت که ساختار یک مقاله چگونه است، چگونه آن را توسعه دهید، معرفی و نتیجه‌گیری را چگونه بنویسد، و غیره. همچنین یاد می‌گیرید چطور ایده‌های خود را با استفاده از انگلیسی بیان کنید. علاوه بر این، در مورد موضوعاتی که در آزمون آیلتس رایج هستند، تمرین خواهید کرد. بنابراین با آن‌ها آشنا می‌شوید.

 

مرتبط بخوانید: ۲۰ نکته واقعا کاربردی در آموزش رایتینگ آیلتس

 

علاوه بر این، شما انواع مختلفی از مقالات را یاد خواهید گرفت که معمولا در آزمون آیلتس مورد سوال قرار می گیرند مانند: موافقت یا عدم موافقت، بحث در مورد دو نقطه نظر متضاد، مزایا و معایب، مشکلات و راه‌حل‌ها، علل و راه‌حل‌ها، علل و اثرات.

 

ثبت نام کلاس آیلتس

ثبت نام کلاس آیلتس

 

بهترین کلاس آیلتس در تهران

دپارتمان زبان انگلیسی زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان این آزمون را در کوتاه ترین زمان و با کسب نمره دلخواه آموزش می دهد و بهترین دوره آیلتس جهت موفقیت در آزمون را برگزار می کند. در آموزشگاه زبان نگار دوره های IELTS  از مبتدی به ۳ قسمت Pre-IELTS ,IELTS , Post – IELTS  تقسیم می شوند.

 

مرتبط بخوانید: چطور بهترین کلاس آیلتس را انتخاب کنیم؟!

 

 

ثبت نام کلاس آیلتس

ثبت نام کلاس آیلتس

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای ثبت نام کلاس آیلتس را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه