بهترین کلاس زبان روسی در تهران کجاست ؟ | این موسسه واقعا به شما کمک می کند!

بهترین کلاس زبان روسی در تهران کجاست ؟

بهترین کلاس زبان روسی در تهران کجاست ؟

اگر قصد آموزش زبان روسی را داشته باشید، شاید از اولین سوال هایی که به ذهن شما خطور می کند این است که بهترین کلاس زبان روسی در کجا برگزار می شود و چه مزیت هایی برای شما دارد. در این مطلب به معرفی بهترین کلاس زبان روسی و همچنین مزایای شرکت در این کلاس ها را به شما توضیح خواهیم داد. همراه ما باشید.

ممکن است شما به دلیل یک سفر تفریحی یا تجاری به روسیه نیازمند آموزش زبان روسی باشید. روسیه کشوری است که تاریخ، فرهنگ و سنت های غنی دارد. روسیه به اندازه یک سوم ایتالیا و اسپانیا و یک دوم فرانسه توریست دارد. راه آهن Trans-Siberian، میدان سرخ و کلیسای سنت باسیل مسکو از جاذبه های گردشگری این کشور هستند.

زبان روسی ممکن است پیچیده به نظر برسد؛ اما منابع بسیاری برای آموزش زبان روسی در دسترس است. زبان روسی از الفبای سیریلیک (Cyrillic) استفاده می کند. الفبای زبان روسی شامل ۳۳ حرف است. بعضی از حروف همانند الفبای انگلیسی هستند، اما بعضی دیگر کمی متفاوت هستند. برای مثال حرف R  به صورت я نوشته می شود و [ja] تلفظ می شود.

 

بهترین کلاس زبان روسی

بهترین کلاس زبان روسی

 

مزایای آموزش زبان روسی

زبان روسی یکی از زبان هایی است که توسط مردم زیادی در جهان استفاده می شود.  بیش از ۲۶۰ میلیون نفر در سراسر جهان به این زبان صحبت می کنند. یادگیری زبان روسی فرصت زیادی برای اشتغال شما ایجاد می کند. علاوه بر این، روسیه فرهنگ غنی دارد و دانستن زبان روسی باعث می شود شما ارتباط بیشتری با فرهنگ این کشور برقرار کنید. همچنین می توانید با مردم روسیه ارتباط برقرار کنید و راهی برای پیشرفت و گسترش خود ایجاد کنید.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان روسی مقدماتی سطح A1

 

مزیت های شرکت در بهترین کلاس زبان روسی

از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین کلاس زبان روسی باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

شرکت در بهترین کلاس زبان روسی موجب می شود شما در تعامل با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان روسی متوسطه سطح B1

 

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آموزش زبان روسی را کسب خواهید کرد.

با شرکت در بهترین کلاس زبان روسی نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

بهترین کلاس زبان روسی تمام مهارت های زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید. همچنین با شرکت در کلاس، این زبان را به صورت کاربردی و موثر یاد خواهید گرفت به نحوی که قادر باشید هنگام سفر و یا مهاجرت به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار کنید و سفر بدون مشکلی داشته باشید.

 

بهترین کلاس زبان روسی

 

زبان نگار برگزار کننده بهترین کلاس زبان روسی در تهران

موسسه ی زبان نگار به عنوان یکی از قوی ترین قطب های آموزش زبان روسی در تهران است که با برگزاری کلاس های گروهی ترمیک و خصوصی به همراه کادر مجرب خود توانسته است در زمینه ی آموزش زبان روسی به شیوه ای نوین، آسان و البته طی مدت زمان کوتاه گام بزرگی بردارد.

از جمله ویژگی های خاص این موسسه عبارت اند از:

– برگزاری کلاس های تخصصی آزمون پادفکت برای دانشجویان متقاضی برای ادامه ی تحصیل در کشور روسیه

– برگزاری کلاس های آمادگی آزمون بین المللی روسی  TORFl

– برگزاری کلاس های مکالمه محور بدون نیاز به دستور زبان

– برگزاری کلاس های بحث آزاد

– ارائه ی مدرک پایان دوره پس از هر ترم

– آموزش بر اساس متد کتاب “آموزش زبان روسی از پایه تا پیشرفته” توسط خود مولف

– برگزاری کلاس های آمادگی آزمون مترجمی وزارت دادگستری

– برگزاری کلاس در روز جمعه و دیگر ایام هفته

 

بهترین کلاس زبان روسی

 

شرایط بهترین کلاس زبان روسی در زبان نگار

زبان نگار بهترین کلاس زبان روسی را از سطوح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می کند. شما می توانید در هر سطحی که هستید در این کلاس ها شرکت کنید و تجربه بی نظیری از آموزش یک زبان جدید داشته باشید.

دوره های آموزش زبان روسی در موسسه زبان نگار با کمک کتاب های مختلفی برگزار می شود. کتاب هایی نظیر آموزش زبان روسی از پایه تا پیشرفته ، راه روسیه، ژیلی-بیلی، دستور کاربردی زبان روسی (پادفکت)، استارت و زبان روسی برای همه از جمله کتاب هایی هستند که در سطوح مختلف آموزش زبان روسی استفاده می شوند.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان روسی پیشرفته سطح C1

 

دوره های آموزشی در زبان نگار به صورت عادی، فشرده و یا فوق فشرده ارائه می شوند. بهترین کلاس زبان روسی به صورت دو روز در هفته (یک جلسه ۱۲۰ دقیقه ای در هر روز) و آخر هفته (دو جلسه ۹۰ دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد. شما می توانید کلاس هایی مطابق با شرایط خود استفاده کنید و از مزایای شرکت در کلاس زبان روسی بهره مند شوید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت بهترین کلاس زبان روسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه