بهترین کلاس آلمانی در تهران کجاست ؟

بهترین کلاس آلمانی در تهران کجاست ؟

آموزش زبان آلمانی در مرکز زبان نگار

بابیش از ۱۸ سال سابقه تدریس آلمانی در تهران

نحوه برگزاری کلاسها:

درمرکز زبان نگار کلاسها به صورت فشرده سه روز در هفته سه ساعته – فشرده دو روز در هفته سه ساعته – ترمیک سه روز در هفته  – آخر هفته ها برگزارمیشود. 

با توجه به اهمیت شرکت در آزمون گوته و کمبود زمان زبان آکوزان گرامی و اینکه موفقیت شما زبان آموزان هدف اصلی مرکز میباشد ، ماادامه ترم های دوره های آلمانی را بدون وقفه جلو میبریم .

سطوح زبان المانی:

سطوح زبان المانی A1-A2-B1-B2  می باشد.

در مرکز زبان نگار هر سطح از زبان آلمانی شامل ۴ترم است.

انتخاب کلاس ها براساس زمان بندی زبان آموز برای آمادگی آزمون گوته:

فشرده ۳روز در هفته -هر سطح در دو ماه به اتمام میرسد

فشرده ۲روز در هفته- هر سطح در ۳ماه به اتمام میرسد.

ترمیک ۳روز در هفته- هر سطح در ۴ماه به اتمام مبرسد.

آخرهفته ۵شنبه و جمعه – هر سطح در ۳ماه به اتمام میرسد.

آخر هفته جمعه یا ۵شنبه- هر سطح در ۴ماه به اتمام میرسد.

ثبت نام انلاین :

ثبت نام انلاین زبان آلمانی

با توجه به اینکه زبان آموزان باهدف شرکت در آزمون گوته ثبت نام کلاس هایشان را می کنند مرکز زبان نگار برنامه منسجم و هدفمندی دارد تا علاوه بر اموزش آکادمیک زبان آلمانی ، آمادگی آزمون سفارت نیز انجام شود.

 

آشنایی مختصر با زبان آلمانی:

 

زبان آلمانی درست مثل زبان انگلیسی ۲۶ حرف دارد. چند حرف با تلفظ متفاوت وجود دارد که در زبان انگلیسی وجود ندارد. ä,ö,ü و β حروفی از زبان آلمانی هستند که در زبان انگلیسی وجود ندارد. قبل از اینکه بخواهید در مورد روش یادگیری آلمانی یا شرکت در بهترین کلاس آلمانی فکر کنید، شما باید دلیل خود برای آموزش زبان آلمانی را درک کنید. این نکته به موفقیت شما کمک خواهد کرد. در اینجا به چند دلیل برای آموزش زبان آلمانی اشاره می کنیم.

برای پیدا کردن کار در یک شرکت آلمانی (آلمان یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است)

برای صحبت با بومیان در هنگام سفر به اروپا

برای خواندن ادبیات کلاسیک آلمان

برای آشنایی با  فرهنگ آلمانی

هدف خود را تعیین کنید تا آموزش زبان آلمانی تبدیل به چالشی شود که آن را دوست دارید.

بهترین کلاس آلمانی

بهترین کلاس آلمانی

سعی کنید همه اصول زبان آلمانی را بیاموزید. انگیزه خود را با یاد گرفتن اصطلاحات عامیانه، کلمات خنده‌دار و جالب حفظ کنید. هر روز تمرین کنید و در صورت امکان با افراد آلمانی صحبت کنید. همچنین شرکت در بهترین کلاس آلمانی به شما کمک خواهد کرد تا به صورت مداوم آموزش این زبان را پیگیری کنید.

مزایای شرکت در بهترین کلاس آلمانی چیست ؟

انتخاب اساتید اکادمیک و دارای رشته تخصصی زبان آلمانی ،بهترینها را برای شما در فراگیری زبان آلمانی به ارمغان می آورد. 

 اساتید بهترین کلاس آلمانی در تدریس باتجربه هستند و می‌توانند با ارائه نکات مربوط به آزمون گوته شما را کمک  کنند تا به نتیجه دلخواه خود زودتر برسید.

شرکت در بهترین کلاس آلمانی موجب می شود شما در تعامل با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آزمون را کسب خواهید کرد.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان نگار

 

با شرکت در بهترین کلاس آلمانی نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

بهترین کلاس آلمانی تمام این مهارت های زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید. همچنین با شرکت در کلاس، زبان آلمانی را به صورت کاربردی و موثر یاد خواهید گرفت به نحوی که قادر باشید هنگام سفر و یا مهاجرت به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار کنید و سفر بدون مشکلی داشته باشید.

 

بهترین کلاس آلمانی

بهترین کلاس آلمانی

 

زبان نگار، بهترین کلاس آلمانی در تهران

گذراندن هر سطح در چهار ترم با جدیدترین روش های آموزش

برای کارهای روزمره ، علاقه شخصی ، پیشرفت شغلی ، مهاجرت ، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید ، آموزشگاه زبان نگار همراه خوبی برای شما خواهد بود . سابقه ای درخشان و تعامل موثر با آکادمی های بین المللی ، تجربه ای ۲۰ ساله و اساتید متخصص تنها بخشی از توانمندی های آموزشگاه زبان نگار در عرصه زبان آلمانی است .

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید . آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد . شما در زبان نگار می توانید  هر سطحی را در چهار ترم بخوانید.

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2

 

چرا زبان نگار بهترین کلاس آلمانی در تهران است؟

دوره های زبان آلمانی در موسسه زبان نگار با استفاده از کتابهای هایStudio  و Menschen برگزار می شود. انتشارات Hueber یکی از معتبرترین انتشارات های دنیا در زمینه کتاب های آموزش زبان آلمانی است  که درمرکز زبان نگار کتابهای جانبی تقویت مهارتها هم در کنار کتاب اصلی با زبان آموزان کار میشود. کتابها از جدید ترین کتاب های یادگیری زبان آلمانی است و  بر اساس سطح بندی CEFR اروپا ( A1, A2,.. ) می باشد.استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علایق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

بهترین کلاس آلمانی

بهترین کلاس آلمانی

 

مرتبط بخوانید: ۱۵ نکته طلایی در یادگیری لغت زبان که باید بدانید!

 

از اهداف و محتواي آموزشي بهترین کلاس آلمانی زبان نگار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آمادگی آزمونهای گوته

مهارت گفتاري همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهاي آلماني زبان

فهم و درك متنهاي شنيداري و نوشتاري كه به زبان آلماني معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند

مهارت نوشتن E-Mail ، نامه هاي غيررسمي و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش

دستور زبان آلماني

آشنایي با شاخصه‌هاي فرهنگي و اجتماعي کشورهای آلمانی زبان

بهترین کلاس آلمانی

 

در موسسه زبان نگار کلاسها دارای تنوع برگزاری می باشد.

برگزاری به صورت فشرده و ترمیک و ایام آخر هفته ، باعث میشود شما در هر شرایطی باشید قادر شوید استارت کلاس آلمانی را بزنید. 

کلاسهای فشرده سه روز در هفته شامل هرجلسه ۱۸۰ دقیقه خواهد بود

کلاسهای فشرده دو روز در هفته شامل هرجلسه ۱۸۰ دقیقه خواهد بود

کلاسهای ترمیک شامل سه روز در هفته هر جلسه ۹۰ دقیقه خواهد بود

کلاسهای اخر هفته در روزهای پنج شنبه و جمعه خواهد بود.

کلاسهای آخر هفته پنج شنبه و یا جمعه خواهد بود. 

 

آموزش آلمانی

آموزش آلمانی

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت بهترین کلاس آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

۷ دیدگاه

ارسال دیدگاه