بهترین کلاس آلمانی در تهران کجاست ؟

بهترین کلاس آلمانی در تهران کجاست ؟

زبان آلمانی درست مثل زبان انگلیسی ۲۶ حرف دارد. چند حرف با تلفظ متفاوت وجود دارد که در زبان انگلیسی وجود ندارد. ä,ö,ü و β حروفی از زبان آلمانی هستند که در زبان انگلیسی وجود ندارد. قبل از اینکه بخواهید در مورد روش یادگیری آلمانی یا شرکت در بهترین کلاس آلمانی فکر کنید، شما باید دلیل خود برای آموزش زبان آلمانی را درک کنید. این نکته به موفقیت شما کمک خواهد کرد. در اینجا به چند دلیل برای آموزش زبان آلمانی اشاره می کنیم.

برای پیدا کردن کار در یک شرکت آلمانی (آلمان یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است)

برای صحبت با بومیان در هنگام سفر به اروپا

برای خواندن ادبیات کلاسیک آلمان

برای آشنایی با  فرهنگ آلمانی

هدف خود را تعیین کنید تا آموزش زبان آلمانی تبدیل به چالشی شود که آن را دوست دارید.

بهترین کلاس آلمانی

بهترین کلاس آلمانی

سعی کنید همه اصول زبان آلمانی را بیاموزید. انگیزه خود را با یاد گرفتن اصطلاحات عامیانه، کلمات خنده‌دار و جالب حفظ کنید. هر روز تمرین کنید و در صورت امکان با افراد آلمانی صحبت کنید. همچنین شرکت در بهترین کلاس آلمانی به شما کمک خواهد کرد تا به صورت مداوم آموزش این زبان را پیگیری کنید.

مزایای شرکت در بهترین کلاس آلمانی چیست ؟

از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا شرکت در کلاس، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین کلاس آلمانی در تدریس باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

شرکت در بهترین کلاس آلمانی موجب می شود شما در تعامل با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آزمون را کسب خواهید کرد.

 

مرتبط بخوانید: آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان نگار

 

با شرکت در بهترین کلاس آلمانی نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

بهترین کلاس آلمانی تمام این مهارت های زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید. همچنین با شرکت در کلاس، زبان آلمانی را به صورت کاربردی و موثر یاد خواهید گرفت به نحوی که قادر باشید هنگام سفر و یا مهاجرت به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار کنید و سفر بدون مشکلی داشته باشید.

 

بهترین کلاس آلمانی

بهترین کلاس آلمانی

 

زبان نگار، بهترین کلاس آلمانی در تهران

برای کارهای روزمره ، علاقه شخصی ، پیشرفت شغلی ، مهاجرت ، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید ، آموزشگاه زبان نگار همراه خوبی برای شما خواهد بود . سابقه ای درخشان و تعامل موثر با آکادمی های بین المللی ، تجربه ای ۲۰ ساله و اساتید متخصص تنها بخشی از توانمندی های آموزشگاه زبان نگار در عرصه زبان آلمانی است .

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید . آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد . شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید . ( از مبتدی تا B1 در ۳ ترم)

 

مرتبط بخوانید: دوره زبان آلمانی پیشرفته سطح C2

 

چرا زبان نگار بهترین کلاس آلمانی در تهران است؟

دوره زبان آلمانی در موسسه زبان نگار با مجموعه کتابهای Studio d تدریس می شود. این کتاب ها امروزه در اکثر موسسات و انستیتوهای معتبر دنیا به زبان آموزان متقاضی یادگیری این زبان، تدریس می شود. از سال ۱۳۸۹ و به صورت آزمایشی در موسسه گوته آلمان به عنوان جدیدترین منبع آموزش زبان آلمانی مطرح شد و خیلی زود جای مجموعه کتابهای  TANGRAMرا گرفت. مجموعه کتابهای Studio d برای سنین بزرگسال (از ۱۸ سال به بالا) و برای سطوح مقدماتی تدوین و از سه کتاب درسی در سه سطح  B1 – A2 – A1تشکیل شده است.

 

بهترین کلاس آلمانی

بهترین کلاس آلمانی

 

هر کتاب حاوی۱۲ درس با موضوعات و موقعیت های متنوع روزمره است. در کنار کتاب درسی، کتاب کار به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با حل تمرین هایی متفاوت، آموزه های خود را در ۴ مهارت زبانی بسنجند. متدی که مجموعه کتابهای Studio dدنبال می کند ترکیبی از بهترین متدهای مطرح در آموزش زبانهای خارجی به شمار می رود و نگاهی ابزاری و کاربردی به مقوله زبان دارد. کتاب Studio d بر اساس متد ارتباط متقابل و نیاز های روزمره طراحی شده است و تمام انتظاراتی که از یک کتاب مدرن آموزش زبان می رود را برآورده می کند.

این کتاب در پایان هر ۴ درس در قالب ایستگاهی جهت تکرار و آشنایی بصری زبان آموزان طراحی شده است که به آنها این امکان را می دهد تا به درک بیشتری از موضوعات پیشین برسند . همچنین در پایان هر جلد یک نمونۀ امتحان در سطوح مختلف A1, A2, B1وجود دارد، تا زبان آموز با شیوۀ سوالات امتحانی آشنا شود.

 

مرتبط بخوانید: ۱۵ نکته طلایی در یادگیری لغت زبان که باید بدانید!

 

از اهداف و محتواي آموزشي بهترین کلاس آلمانی زبان نگار می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مهارت گفتاري همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهاي آلماني زبان

فهم و درك متنهاي شنيداري و نوشتاري كه به زبان آلماني معتبر و اصيل تنظيم شده‌اند

مهارت نوشتن E-Mail ، نامه هاي غيررسمي و در سطوح بالاتر نوشتن مقاله و گزارش

دستور زبان آلماني

آشنایي با شاخصه‌هاي فرهنگي و اجتماعي کشورهای آلمانی زبان

بهترین کلاس آلمانی

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت بهترین کلاس آلمانی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

۵ دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت