بهترین دوره آیلتس کجا برگزار می شود؟!

بهترین دوره آیلتس کجا برگزار می شود؟!

سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی یا آزمون آیلتس (IELTS) شناخته شده ترین سیستم تست مهارت در زبان انگلیسی است. هنگامی که شخصی قصد دارد برای تحصیلات عالی به کشوری با زبان انگلیسی مهاجرت کند، لازم است که آزمون IELTS یا TOEFL یا آزمون های مشابه را با موفقیت بگذراند. آزمون آیلتس مهارت دانشجو را در نوشتن، خواندن، صحبت کردن و گوش دادن ارزیابی می کند. تست های این آزمون به شیوه ای طراحی شده اند تا  زندگی فرد در خارج کشور را جهت تحصیل یا اشتغال آسانتر کند. این آزمون از مقبولیت عالی در سراسر جهان برخوردار است و گواهی ارائه شده در بیش از ۹۰۰۰ سازمان در سراسر جهان دارای اعتبار است. با توجه به اهمیت آزمون، موفقیت در آزمون آیلتس با نمره ی خوب بسیار مهم است. برای موفقیت بیشتر در آزمون آیلتس شما نیاز به گذراندن دوره آیلتس دارید.

 

مرتبط بخوانید: ۳۵ ترفند برای آموزش زبان انگلیسی

 

آزمون آیلتس دارای دو نوع Academic و General Training است. نوع آکادمیک برای پذیرش در دانشگاه و کالج مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که نوع General Training برای اهداف مهاجرت و کاری مناسب است. شما قبل از شرکت در دوره آیلتس باید مشخص کنید که در چه نوع آزمونی شرکت خواهید کرد.

 

قبل از گذراندن دوره آیلتس باید به این نکته توجه داشته باشید که داشتن نمره آیلتس مناسب یک روش برای اثبات این است که شما مهارت های زبان انگلیسی لازم برای ورود به یک دانشگاه عالی را دارید. همچنین نمره آیلتس توسط دولت و سازمان های حرفه ای برای پذیرش درخواست مهاجرت و اشتغال استفاده می شود. بنابراین گذراندن دوره آیلتس به شما کمک می کند تا به اهداف خود نزدیک تر شوید. در ادامه به مزایای شرکت در دوره آیلتس اشاره خواهیم کرد.

 

دوره آیلتس

دوره آیلتس در موسسه زبان نگار

 

۱. شما می توانید با شرکت در دوره آیلتس توانایی زبان انگلیسی خود را ارزیابی کنید.

شاید دوستانتان به شما بگویند که خوب انگلیسی صحبت می کنید و یا شاید همیشه در امتحانات دانشگاه و مدرسه نمرات خوبی داشته اید. اما آیا شما واقعا سطح خود را می دانید؟ با شرکت در دوره آیلتس، شما تعیین سطح خواهید شد و می توانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید.

 

مرتبط بخوانید: چطور در آزمون آیلتس موفق شویم؟!

۲. با شرکت در دوره آیلتس مهارت های زبان انگلیسی شما بهبود می یابد.

بعضی از افراد ممکن است در بخشی از زبان انگلیسی مهارت داشته باشند. اما در صورت شرکت در دوره آیلتس، شما در هر چهار مهارت، یعنی گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن ماهر خواهید شد. بنابراین اگر شما بخواهید در آزمون موفق شوید، باید هر چهار مهارت را تقویت کنید.

 

۳. دوره آیلتس ، دانش لازم را برای شما فراهم می کند.

اگر در دوره آیلتس شرکت کنید، با نوع زبان لازم برای تحصیلات تکمیلی آشنا خواهید شد. شما با بهترین منابع لازم برای شرکت در آزمون آشنا خواهید شد. این امر باعث خواهد شد تا از اتلاف وقت و همچنین سردرگمی شما جلوگیری خواهد کرد.

 

دوره آیلتس

دوره آیلتس در موسسه فرهنگی هنری زبان نگار

 

۴. با شرکت در دوره آیلتس ، انگیزه شما بیشتر خواهد شد.

اگر اهداف روشنی نداشته باشید، پایبندی به مطالعه مستمر سخت خواهد بود. شرکت در دوره آیلتس و حضور در کلاس های منظم انگیزه شما را برای ادامه مسیر افزایش خواهد داد.

 

۵. با شرکت در دوره آیلتس و موفقیت در آزمون گواهی معتبری دریافت خواهید کرد.

با استفاده از آزمون آیلتس، شما گواهی دریافت خواهید کرد که توسط هزاران موسسه در سراسر جهان، از جمله شرکت ها، دانشگاه ها، سازمان های حرفه ای و دولتی پذیرفته شده است و اعتبار دارد.

 

مرتبط بخوانید: تحصیل در ایتالیا

 

بهترین دوره آمادگی آیلتس کجاست؟!

دپارتمان زبان انگلیسی زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان این آزمون را در کوتاه ترین زمان و با کسب نمره دلخواه آموزش می دهد و بهترین دوره آیلتس جهت موفقیت در آزمون را برگزار می کند. در آموزشگاه زبان نگار دوره های IELTS  از مبتدی به ۳ قسمت Pre-IELTS ,IELTS , Post – IELTS  تقسیم می شوند.

دوره آیلتس

دوره آیلتس در موسسه زبان نگار

دوره آیلتس در موسسه زبان نگار

در دوره آیلتس این موسسه معتبر، فرد از سطح مبتدی تا انتهای دوره Pre-IELTS  نمره تقریبی خود را از ۱ به ۴ می رساند و در دوره های IELTS این نمره از ۴ به ۶.۵ می رسد و در انتها در دوره های POST IELTS  نمره زبان آموز از ۶.۵ به ۷.۵ می رسد . مجموعه دوره های IELTS  به ۳ حالت عادی ، فشرده و خصوصی هستند که در حالت فشرده فرد از سطح مبتدی تا آیلتس ۶.۵ را در طی ۱ سال و در دوره های خصوصی در کمتر از ۷ ماه طی خواهد کرد .

یکی از ویژگی های مهم چارت آموزشی IELTS  از ابتدا تا انتها متد آن است. روش آموزش در زبان نگار از مبتدی (Pre-IELTS ) تا POST – IELTS  متد یکپارچه و  IELTS محور دانشگاه Cambridge  است. دانشگاهی که برگزار کننده آزمون های آیلتس است. کتاب های Pre-IELTS  از انتشارات دانشگاه کمبریج هستند. تجربه ۲۰ ساله این آموزشگاه روش صحیح و کاربردی IELTS  ما را تضمین می کند. در محیطی مدرن و می نیمال با کلاس هایی به روز و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در کلاس ها ( ویدئو پروژکتور هوشمند ، اسمارت برد ) تجربه آموزشی خود را پویاتر کنید .

دوره آیلتس زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.

 

مشاهده دوره های آیلتس در زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آزمون آیلتس را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

ارسال دیدگاه