بهترین دوره آیلتس کجا برگزار می شود؟!

بهترین دوره آیلتس کجا برگزار می شود؟!

سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی یا آزمون آیلتس (IELTS) شناخته شده ترین سیستم تست مهارت در زبان انگلیسی است. هنگامی که شخصی قصد دارد برای تحصیلات عالی به کشوری با زبان انگلیسی مهاجرت کند، لازم است که آزمون IELTS یا TOEFL یا آزمون های مشابه را با موفقیت بگذراند. آزمون آیلتس مهارت دانشجو را در نوشتن، خواندن، صحبت کردن و گوش دادن ارزیابی می کند. تست های این آزمون به شیوه ای طراحی شده اند تا  زندگی فرد در خارج کشور را جهت تحصیل یا اشتغال آسانتر کند. این آزمون از مقبولیت عالی در سراسر جهان برخوردار است و گواهی ارائه شده در بیش از ۹۰۰۰ سازمان در سراسر جهان دارای اعتبار است. با توجه به اهمیت آزمون، موفقیت در آزمون آیلتس با نمره ی خوب بسیار مهم است. برای موفقیت بیشتر در آزمون آیلتس شما نیاز به گذراندن دوره آیلتس دارید.

 

مرتبط بخوانید: ۳۵ ترفند برای آموزش زبان انگلیسی

 

آزمون آیلتس دارای دو نوع Academic و General Training است. نوع آکادمیک برای پذیرش در دانشگاه و کالج مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که نوع General Training برای اهداف مهاجرت و کاری مناسب است. شما قبل از شرکت در دوره آیلتس باید مشخص کنید که در چه نوع آزمونی شرکت خواهید کرد.

 

قبل از گذراندن دوره آیلتس باید به این نکته توجه داشته باشید که داشتن نمره آیلتس مناسب یک روش برای اثبات این است که شما مهارت های زبان انگلیسی لازم برای ورود به یک دانشگاه عالی را دارید. همچنین نمره آیلتس توسط دولت و سازمان های حرفه ای برای پذیرش درخواست مهاجرت و اشتغال استفاده می شود. بنابراین گذراندن دوره آیلتس به شما کمک می کند تا به اهداف خود نزدیک تر شوید. در ادامه به مزایای شرکت در دوره آیلتس اشاره خواهیم کرد.

 

دوره آیلتس

دوره آیلتس در موسسه زبان نگار

 

۱. شما می توانید با شرکت در دوره آیلتس توانایی زبان انگلیسی خود را ارزیابی کنید.

شاید دوستانتان به شما بگویند که خوب انگلیسی صحبت می کنید و یا شاید همیشه در امتحانات دانشگاه و مدرسه نمرات خوبی داشته اید. اما آیا شما واقعا سطح خود را می دانید؟ با شرکت در دوره آیلتس، شما تعیین سطح خواهید شد و می توانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید.

 

مرتبط بخوانید: چطور در آزمون آیلتس موفق شویم؟!

۲. با شرکت در دوره آیلتس مهارت های زبان انگلیسی شما بهبود می یابد.

بعضی از افراد ممکن است در بخشی از زبان انگلیسی مهارت داشته باشند. اما در صورت شرکت در دوره آیلتس، شما در هر چهار مهارت، یعنی گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن ماهر خواهید شد. بنابراین اگر شما بخواهید در آزمون موفق شوید، باید هر چهار مهارت را تقویت کنید.

 

۳. دوره آیلتس ، دانش لازم را برای شما فراهم می کند.

اگر در دوره آیلتس شرکت کنید، با نوع زبان لازم برای تحصیلات تکمیلی آشنا خواهید شد. شما با بهترین منابع لازم برای شرکت در آزمون آشنا خواهید شد. این امر باعث خواهد شد تا از اتلاف وقت و همچنین سردرگمی شما جلوگیری خواهد کرد.

 

دوره آیلتس

دوره آیلتس در موسسه فرهنگی هنری زبان نگار

 

۴. با شرکت در دوره آیلتس ، انگیزه شما بیشتر خواهد شد.

اگر اهداف روشنی نداشته باشید، پایبندی به مطالعه مستمر سخت خواهد بود. شرکت در دوره آیلتس و حضور در کلاس های منظم انگیزه شما را برای ادامه مسیر افزایش خواهد داد.

 

۵. با شرکت در دوره آیلتس و موفقیت در آزمون گواهی معتبری دریافت خواهید کرد.

با استفاده از آزمون آیلتس، شما گواهی دریافت خواهید کرد که توسط هزاران موسسه در سراسر جهان، از جمله شرکت ها، دانشگاه ها، سازمان های حرفه ای و دولتی پذیرفته شده است و اعتبار دارد.

 

مرتبط بخوانید: تحصیل در ایتالیا

آموزش دوره آیلتس تخصصی

جدیدترین روش آموزش آیلتس در مرکز زبان نگار

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی در سطح جهان برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی است. این آزمون کاربردهای مختلفی دارد که افراد بر اساس اهداف و نیازهایی که دارند در این آزمون باید شرکت کنند. دپارتمان زبان انگلیسی زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان این آزمون را در کوتاه ترین زمان و با کسب نمره دلخواه آموزش می دهد. این موسسه از جدیدترین متدها برای آموزش دوره آیلتس استفاده می کند و تا زمان رسیدن زبان آموز به نمره دلخواه همراه اوست. در آموزشگاه زبان نگار، دوره های IELTS به ۲ بخشPre-IELTS (General English)  و IELTS (Academic English) تقسیم میشوند.

 

درباره آزمون IELTS 

 

IELTS که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای نظام بین‌المللی ارزش‌یابی زبان انگلیسی است، یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده است و از این نظر در مقابل تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمره قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمره متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس باحداقل سطح ۷ را می‌پذیرند.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است که گونه آکادمیک مشکل تر بوده و همین آزمون است که برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

 

آموزش دوره آیلتس

آموزش دوره آیلتس

 

مرتبط بخوانید: ثبت نام کلاس آیلتس در بهترین کلاس زبان تهران

 

شرایط دوره های تخصصی ایلتس درمرکز تافل زبان نگار

دوره های تخصصی در سه مرحله تشکیل میشود که هر زبان آموز بسته به سطح و نمره مدنظر از دوره ها استفاده می کند این دوره به شرح زیر است:

  pre IELTS -IELTS 1 – IELTS 2 

 

پرداخت آنلایننام دورهشهریه تومانتوضیحات دورهسطح زبان آموز
پرداخت انلاینPRE IELTS

(سپس وارد دوره IELTS 1,2 میشود)

۷۵۰۰۰۰۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای

در۱۲ جلسه ۳ ساعته برگزار میشود

 

Pre Intermediate
پرداخت آنلاین 

IELTS 1

کسب نمره ۶ آیلتس

۹۰۰۰۰۰۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای

در۱۲ جلسه ۳ ساعته برگزار میشود

 

Intermediate
پرداخت آنلاین 

IELTS 2

کسب نمره ۷ونیم آیلتس

۱۱۰۰۰۰۰۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای

در۱۲ جلسه ۳ ساعته برگزار میشود

 

Upper Intermediate

 

مرتبط بخوانید: آزمون مکالمه آیلتس : ۵ نکته مهم برای آزمون مکالمه آیلتس!

برنامه افراد درسطح مبتدی (Beginner – Elementary):

افراد مبتدی قبل از شروع دوره PRE IELTS بایستی با کتابهای تاچ استون ۱و۲و۳ خود را به سطح PRE INTERMEDIATE برسانند.

افرادی که تمایل دارند در مدتی کمتر از یکسال به نمره مورد نظرشان برسند و مبتدی هستند می توانند از کلاسهای فوق فشرده استفاده کنند. برای افرادی که برنامه طولانی مدتی دارند پیشنهاد میشود با ارامش خاطر از کلاسهای ترمیک و فشرده موسسه استفاده کنند. با این کلاسها زبان آموز در یکسال ونیم الی دوسال اماده آزمون میشود.

برنامه افراد در سطح متوسط (Pre-Intermediate – Intermediate):

 افراد در سطح Pre- Intermediate  با کلاسهای Pre-IELTS وارد دوره های امادگی آزمون می شوند. چنانچه افراد خواستار نمره حداکثر ۶.۵ هستند، پس از دوره ی Pre-IELTS، وارد دوره ی تخصصی IELTS 1 میشوند.

افراد در سطح Intermediate، مستقیما وارد دوره ی تخصصی IELTS 1 میشوند و پس از این دوره  توانایی کسب نمره ۶.۵ را دارند. چنانچه افراد خواستار نمره بالاتر از ۶.۵ هستند، پس از دوره ی IELTS 1، وارد دوره ی تخصصی IELTS 2 میشوند.

برنامه افراد در سطح پیشرفته (Upper-Intermediate – Advance):

این افراد فقط  دوره های تخصصی IELTS 2 را می گذرانند.

 

آموزش دوره آیلتس

آموزش دوره آیلتس

 

نحوه برگزاری دوره ها و تعداد جلسات :

شرایط کلاسها PRE IELTS  در کلاسهای فشرده و خصوصی به شرح زیر است:

  • کلاسها در ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای برگزار میشود.
  • کلاسهای PRE IELTS در دوره های فشرده در بازه زمانی یک ماه و نیم برگزار میگیرد.
  •  کلاسهای PRE IELTS در دوره های خصوصی در بازه زمانی یک ماهه برگزار میگیرد.

 

مرتبط بخوانید: ۲۰ نکته واقعا کاربردی در آموزش رایتینگ آیلتس

 

شرایط کلاسها IELTS 1  در کلاسهای فشرده و خصوصی به شرح زیر است:

  • کلاسها در ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای برگزار میشود.
  • اتمام کلاسهای IELTS 1 در دوره های فشرده در بازه زمانی یک ماه و نیم صورت میگیرد.
  • اتمام کلاسهای IELTS 1 در دوره های خصوصی در بازه زمانی یک ماهه صورت میگیرد.

 

شرایط کلاسها IELTS 2  در کلاسهای فشرده و خصوصی به شرح زیر است:

  • کلاسها در ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه ای برگزار میشود.
  •  کلاسهای IELTS 2 در دوره های فشرده در بازه زمانی یک ماه و نیم صورت میگیرد.
  • کلاسهای IELTS 2 در دوره های خصوصی در بازه زمانی یک ماهه صورت میگیرد.

 

بهترین دوره آمادگی آیلتس کجاست؟!

دپارتمان زبان انگلیسی زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان این آزمون را در کوتاه ترین زمان و با کسب نمره دلخواه آموزش می دهد و بهترین دوره آیلتس جهت موفقیت در آزمون را برگزار می کند. در آموزشگاه زبان نگار دوره های IELTS  از مبتدی به ۳ قسمت Pre-IELTS ,IELTS , Post – IELTS  تقسیم می شوند.

دوره آیلتس

دوره آیلتس در موسسه زبان نگار

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش دوره آیلتس را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

 

ارسال دیدگاه