بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

دپارتمان زبان انگلیسی موسسه زبان نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و با بهره گیری از اساتید مجرب و روش های نوین تجربه بی نظیری برای زبان آموزان رقم می زند. دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران است که مأموریت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبانهای زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه تعریف می نماید.

 

بهترین آموزشگاه زبانبهترین آموزشگاه زبانبهترین آموزشگاه زبانبهترین آموزشگاه زبان

 

این موسسه در جهت رفع نیازهای تمام اقشار جامعه برای یادگیری زبان های مختلف تلاش می کند و همواره در جهت برقراری عدالت آموزشی گام برداشته است. موسسه زبان نگار دوره های آموزشی ویژه ای را از جمله آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، بزرگسالان، دوره آموزش لهجه آمریکایی، دوره بحث آزاد، آموزش تافل و … برگزار می کند. آموزشگاه زبان نگار دارای ویژگی های خاصی در سیستم آموزشی خود می باشد كه به ندرت در آموزشگاه‎های دیگر تجربه خواهید نمود.

سیستم حمایت دانشجو: بیشتر از هزینه، زمان صرف شده دانشجو برای یك ترم اهمیت بالایی دارد. دانشجویان زبان نگار در صورت عدم قبولی در یك ترم می توانند از بسته حمایت دانشجو استفاده نموده و با آنالیز مشكلات و رفع آنها اقدام به امتحان مجدد نمایند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

سیستم آنالیز راهبردی: دانشجویان زبان نگار طی مدت فراگیری زبان انگلیسی مورد رصد كامل می باشند و تمام عیوب درسی آنها توسط مدرس یادداشت و برای هر دانشجو یك پروفایل اختصاصی قرار داده می شود و پس از آنالیز در صورت وجود موردقابل توجه یا دانشجو در میان گذاشته خواهد شد.

 

مرتبط بخوانید: آموزشگاه زبان کودکان در تهران

 

دوره های تضمینی: برگزاری دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی نشان دهنده اطمینان مدیران این مجموعه از سطح علمی مدرسان و درستی متدهای ارائه شده می باشد. همچنین برای دانشجویانی كه زمان اهمیت بالایی برایشان دارد خاطری آسوده را فراهم خواهد آورد.

در زبان‌نگار سعی بر آن شده با اساتید با تجربه و خبره و متد های نوین تدریس انجام شود و زبان‌آموزان تمامی مهارت‌ها و جزئیات زبان انگلیسی را به همراه مکالمه بیاموزند. این ویژگی باعث پیشرفت مکالمه زبان‌آموزان Speaking, Listening)) در مراحل اولیه می‌شود به این منظور زبان‌آموزان بسیار با انگیزه‌تر مراحل بعدی را طی می‌کنند و در زبان انگلیسی متبحر می‌شوند. دوره های زبان نگار با استفاده از به روز ترین کتاب ها و منابع آموزشی برگزار می شود و به بهترین نحو تمام مهارت ها را به زبان آموزان آموزش می دهد. موسسه زبان نگار همراه زبان آموزان خواهد بود تا آن ها را به مهارت و سطح بالاتری برای برقراری ارتباط موثر و تعامل گسترده با دیگران ارتقا دهد.

 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزش تافل در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

همچنین موسسه زبان نگار دوره های ویژه ای را برای آمادگی آزمون تافل برگزار می کند. دوره های حضوری این موسسه از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می شود. زبان آموزانی که مبتدی هستند و قصد دارند مدرک تافل دریافت کنند، می توانند از دوره های این موسسه استفاده نمایند. در زبان نگار برای هر فرد با توجه به نمره تافل مورد نظرش(۶۰ تا ۸۰، ۸۰ تا ۱۰۰، ۱۰۰تا ۱۲۰ ) و سطح فعلی مشاوره و برنامه ریزی انجام می شود. علاوه بر دوره هایی که از سطح مبتدی تا پیشرفته برای آموزش تافل در موسسه زبان نگار برگزار می شود، همچنین تافل آکادمی زبان نگار کارگاههای آموزشی جهت تقویت مهارت های رایتیتنگ و اسپیکینگ تافل نیز در نظر گرفته است تا زبان آموزان مهارت های لازم را کسب کنند. همچنین مهارت های تست زنی و آمادگی جهت آزمون در حضور استاد نیز به زبان آموزانی که تمایل دارند نمره ی بالایی در تافل کسب کنند آموزش داده خواهد شد.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان در تهران کجاست؟!

 

علاوه بر دوره های حضوری که ویژه زبان آموزان ساکن تهران می باشد، موسسه زبان نگار با فراهم کردن امکان آموزش آنلاین تافل برای مبتدی ها در هر نقطه از ایران گامی بزرگ در جهت ایجاد عدالت آموزشی برداشته است. موسسه زبان نگار، به همت مدیران و دست اندرکاران خود توانسته با ارائه دوره های تخصصی آموزش، سنجش و آزمون تافل محدودیت های موجود برای زبان آموزان را از میان برداشته و آن ها را برای رسیدن به موفقیت همراهی نماید. یکی از دستاوردهای این الگوی آموزشی، امکان دریافت همه این خدمات بصورت آنلاین، و دسترسی زبان آموزان به این فرصت در دورترین نقاط کشور است.

 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

 

آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان نگار

علاوه بر خدماتی که برای آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان های خارجی زبان نگار ارائه می شود، این موسسه همچنین بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران می باشد. این موسسه با سابقه ای ۱۸ ساله توانسته علاقمندان به زبان آلمانی را از نقطه صفر یادگیری تا دریافت مدرک از سفارت آلمان همراهی نماید. برای کارهای روزمره ، علاقه شخصی ، پیشرفت شغلی ، مهاجرت ، تحصیل و یا به هر دلیل دیگری که می خواهید زبان آلمانی را یاد بگیرید، آموزشگاه زبان نگار همراه خوبی برای شما خواهد بود. به جرات میتوان گفت موسسه آموزشی زبان نگار یکی از موسساتی است که با بهره گیری از اساتید مجرب توانسته بهترین نتایج را در یادگیری این زبان برای متقاضیان آموزش این زبان رقم بزند. فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه زبان آموز را برای یادگیری افزایش خواهد داد، در این حالت روند آموزش تا بالاترین سطوح ادامه خواهد یافت.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در مرکز تهران

 

زبان آلمانی را در کوتاه ترین زمان طوری بیاموزید که حس کنید از ابتدا یک آلمانی بوده اید. آموزشگاه زبان نگار همواره سعی بر آن داشته تا با به نتیجه رساندن زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مد نظر زبان زد باشد . شما در زبان نگار می توانید تا هر سطحی که می خواهید در یک ترم برسید.

دوره های آموزش زبان آلمانی در سطوح مختلفی برگزار می شود. موسسه زبان های خارجی زبان نگار زبان آلمانی را از پایه به زبان آموزان آموزش می دهد و دوره های مختلفی را در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می نماید. این دوره ها به گونه ای طراحی شده اند تا از سطوح پایه با زبان آموزان کار کند و تمام مهارت های لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ را تقویت نماید و تا سطح پیشرفته همراه زبان آموزان می باشد. لازم به ذکر است که این دوره ها با استفاده از کتاب Menschen برگزار می شود.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه