آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی : زبان انگلیسی از جمله زمان های مهم در سراسر دنیا است که خیلی کاربردی می باشد و در زندگی روزمره نیز نفود کرده است.

شما ممکن است برای ادامه تحصیلات، ارتقا شغلی و …نیاز داشته باشید ک بر این زبان تسلط داشته باشید. اما گاها دغدغه های مختلف باعث می شود که نتوانید یادگیری را شروع کنید و ممکن است بهانه هایی مانند عدم داشتن وقت کافی، هزینه بالای آموزش، کیفیت پایین کلاس ها و … داشته باشید.

به لطف تکنولوژی این بهانه ها دیگر کارساز نیستند! چرا که شما می توانید به صورت آنلاین در کلاس های یادگیری آموزش زبان انگلیسی شرکت کنید.

با این روش شما می توانید هر زمان که وقت لازم را دارید در کلاس ها حضور پیدا کنید و از یک آموزش با کیفیت بهره مند شوید.

امروزه نیز با ویروس شیوع کرونا مجبور هستیم در خانه بمانیم و چه چیزی بهتر از این که از فرصت پیش آمده در جهت یادگیری یک زبان جدید استفاده کنیم.

 

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

 

مزایای آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی چیست ؟

با شرکت در کلاس های آنلاین می توانید در منزل خود یادگیری را شروع کنید. شما می توانید مانند یک کلاس حضوری از راهنمایی های اساتید استفاده کرده و با همکلاسی های خود نیز ارتباط برقرار کنید.

کلاس های آنلاین درست مانند کلاس های حضورهای می باشند با این تفاوت که نیازی نیست ساعت ها برای رسیدن به کلاس در ترافیک بمانید و وقت گران بهای خود را تلف کنید. می توانید در اتاق خود به کلاس آنلاین بپیوندید بدون اینکه نیازی به ترک منزل داشته باشید. تنها کافی یک دستگاه متصل به اینترنت داشته باشید.

در کلاس های حضوری امکان دارد که به علت عدم تمرکز حواستان برخی از نکات را از دست بدهید اما در کلاس های آنلاین این اتفاق برای شما نخواهد افتاد. چرا که می توانید کلاس ها را به صورت ضبط شده داشته باشید و هر قسمت را که تمایل داشتید بارها و بارها ببینید.

 

مرتبط بخوانید : ۲۵ منبع آنلاین یادگیری زبان انگلیسی

 

همچنین این ویژگی باعث می شود که مطالب دشواری که یاد گرفتن آن برای شما سخت است را بتوانید چندین بار نگاه کنید تا یاد بگیرید.

از دیگر مزایا می توان به این مورد اشاره کرد که اگر به هر دلیلی نتوانید در یک جلسه آنلاین شرکت کنید می توانید فایل ضبط شده را دریافت کرده و در فرصت مناسب از آن استفاده کنید.

از دیگر مزیت های کلاس های آنلاین می توان به این مورد اشاره کرد که می توانید زمان کلاس را به دلخواه انتخاب کنید.

این ویژگی های فوق العاده باعث می شود تا بتوانید به راحتی زبان انگلیسی را  به صورت غیر حضوری آموزش ببینید.

لازم به ذکر است که هزینه این نوع کلاس ها نسبت به کلاس های حضوری کمتر می باشد بنابراین می توانید در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید.

 

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

 

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی در موسسه زبان های خارجی زبان نگار

زبان نگار در راستای انجام رسالت خویش مبنی بر آموزش، و در جهت حفظ سلامت شما عزیزان، اقدام به برگزاری آنلاین کلاس ها از ۹۹/۱/۲۰ گرفته است.

شما می توانید با شرکت در کلاسهای آنلاین آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی را تجربه کنید.

دوره های آموزش آنلاین کلیه زبانها، با تلاش گروه کارشناسان زبان  و متخصصان IT زبان نگار شکل گرفته است.

سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی زبان نگار  از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد. همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همگان قرار دارد.

برای ثبت نام آنلاین بر روی لینک زیر کلیک نمایید. لطفا پس از واریز با شماره ۰۲۱۴۳۹۴۲ تماس بگیرید.

 

کلاس آنلاین زبان

 

دورههای کلاس مکالمه انگلیسی با سری کتابهای  TOUCHSTONE-VIEW POINT آموزش داده می شود. تعداد جلسات دوره های ترمیک آنلاین بزرگسالان ۱۲ جلسه ۱۲۰ دقیقه ای می باشد.

کلاس های آنلاین ترمیک بزرگسالان سه جلسه در هفته برگزار خواهد شد. تعداد نفرات در کلاس های گروهی ترمیک آنلاین ۶الی ۱۴ نفره تعیین شده است.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش زبان انگلیسی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه