آموزشگاه زبان روسی در تهران | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزشگاه زبان روسی در تهران

آموزشگاه زبان روسی در تهران

ممکن است برای اهداف تجاری،مهاجرت، تحصیلی و یا تفریحی علاقمند به یادگیری زبان روسی باشید. زبان روسی از الفبای سیریلیک (Cyrillic) استفاده می کند. الفبای زبان روسی شامل ۳۳ حرف است. بعضی از حروف همانند الفبای انگلیسی هستند، اما بعضی دیگر کمی متفاوت هستند. برای مثال حرف R  به صورت я نوشته می شود و [ja] تلفظ می شود. بیش از ۲۶۰ میلیون نفر در سراسر جهان به این زبان صحبت می کنند. در این مطلب قصد داریم آموزشگاه زبان روسی در تهران را معرفی کنیم که می تواند همراه خوبی برای آموزش این زبان باشد.

 

مزایای آموزش زبان روسی :

واقعیت این است که زبان روسی نسبت به زبان دشواری مانند چینی علاقه مندان کمتری برای یادگیری دارد. این محبوبیت پایین باعث تاسف است زیرا در حال حاضر شماری از فرصت‌های اقتصادی در روسیه، اروپای شرقی و آسیای میانه وجود دارد.

 

آموزشگاه زبان روسی در تهران

آموزشگاه زبان روسی در تهران

 

در طول قرن‌های اخیر، کشور روسیه همواره یکی از قدرت‌های بزرگ سیاسی و اقتصادی جهان به شمار می‌آمده است. شرکت‌های بزرگ روس، امروزه در بیش‌تر نقاط جهان حضور فعال دارند و محصولات و خدمات خود را به علاقه‌مندان عرضه می‌کنند. این امر، همچنین، موجب به وجود آمدن روابط تجاری بسیاری میان این شرکت‌ها و شرکت‌های محلی شده‌ است. از سطح جهان که بگذریم، کشور خودمان، ایران، نیز روابط گسترده‌ای با کشور روسیه دارد. در نتیجه، اگر به تجارت با کشور روسیه و شرکت‌های روسی فکر می‌کنید، فراگرفتن این زبان بسیار مفید خواهد بود. ضمنا از مزایای زبان روسی ایجاد فرصت‌های شغلی جدید برای شما است.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان روسی: چرا روسی یاد می گیریم؟

 

همچنین روسیه بسیاری از سنت‌های فرهنگی میان اروپا و آسیا را در میان گرفته ‌است. شاید به همین دلیل بسیاری از مردم فکر می‌کنند که روسیه هیچ چیز مشترکی با دنیای انگلیسی‌زبان ندارد. اما در حقیقت، شما می‌توانید در عرض کمی بیش از سه ساعت به سنت پطرزبورگ پرواز کنید، که کوتاه‌تر از زمانی است که طول می‌کشد تا به آتن برسید. بسیاری از مقصدهای گردشگری برتر حتی برای افرادی که در آمریکا، کانادا و استرالیا مستقر هستند، در قاره اروپا روسیه است، بنابراین اگر می‌خواهید یک تور بزرگ در اروپا را برنامه‌ریزی کنید، روسیه مقصد خوبی است.

 

مزایای آموزش در آموزشگاه زبان روسی در تهران

از مزایای داشتن مدرس خصوصی یا حضور در آموزشگاه زبان روسی در تهران، توصیه‌های حرفه‌ای و با کیفیتی است که شما دریافت خواهید کرد. اساتید بهترین کلاس زبان روسی باتجربه هستند و می‌توانند تمرین‌های خاص و شخصی به شما ارائه دهند و همواره شما را کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

شرکت در آموزشگاه زبان روسی در تهران موجب می شود شما در تعامل با افرادی قرار بگیرید که هدف مشترکی با آن ها دارید. همچنین این تعامل به بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

با شرکت در بهترین کلاس زبان روسی نقاط ضعف شما شناسایی می شود و با کمک راهنمایی ها و متدهایی که اساتید به شما ارائه خواهند کرد می توانید آن ها را بهبود ببخشید.

 

آموزشگاه زبان روسی در تهران

آموزشگاه زبان روسی در تهران

 

فضای مناسب یادگیری و اساتید مجرب انگیزه شما را افزایش خواهد داد، بنابراین شما به روند آموزش خود ادامه خواهید داد و موفقیت در آموزش زبان روسی را کسب خواهید کرد.

بهترین آموزشگاه زبان روسی در تهران تمام مهارت های زبان شامل صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را پوشش داده و به شما کمک می کند تا این مهارت ها را در خودتان تقویت کنید. همچنین با شرکت در کلاس، این زبان را به صورت کاربردی و موثر یاد خواهید گرفت به نحوی که قادر باشید هنگام سفر و یا مهاجرت به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار کنید و سفر بدون مشکلی داشته باشید.

 

مرتبط بخوانید: یادگیری زبان روسی : ۱۵ ترفند موفق

 

بهترین آموزشگاه زبان روسی در تهران کجاست؟

موسسه ی زبان نگار به عنوان یکی از قوی ترین قطب های آموزش زبان روسی در تهران است که با برگزاری کلاس های گروهی ترمیک و خصوصی به همراه کادر مجرب خود توانسته است در زمینه ی آموزش زبان روسی به شیوه ای نوین، آسان و البته طی مدت زمان کوتاه گام بزرگی بردارد.

از جمله ویژگی های خاص این موسسه عبارت اند از:

– برگزاری کلاس های تخصصی آزمون پادفکت برای دانشجویان متقاضی برای ادامه ی تحصیل در کشور روسیه

– برگزاری کلاس های آمادگی آزمون بین المللی روسی  TORFl

– برگزاری کلاس های مکالمه محور بدون نیاز به دستور زبان

– برگزاری کلاس های بحث آزاد

– ارائه ی مدرک پایان دوره پس از هر ترم

– آموزش بر اساس متد کتاب “آموزش زبان روسی از پایه تا پیشرفته” توسط خود مولف

– برگزاری کلاس های آمادگی آزمون مترجمی وزارت دادگستری

– برگزاری کلاس در روز جمعه و دیگر ایام هفته

 

آموزشگاه زبان روسی در تهران

آموزشگاه زبان روسی در تهران

 

در آموزشگاه زبان روسی چه دوره هایی برگزار می شود؟

موسسه زبان نگار دوره های زبان روسی را از سطوح پایه تا پیشرفته برگزار می کند. این دوره ها در سطح های A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می شود. دوره های آموزش زبان روسی در موسسه زبان نگار با کمک کتاب های مختلفی برگزار می شود. کتاب هایی نظیر آموزش زبان روسی از پایه تا پیشرفته ، راه روسیه، ژیلی-بیلی، دستور کاربردی زبان روسی (پادفکت)، استارت و زبان روسی برای همه از جمله کتاب هایی هستند که در سطوح مختلف آموزش زبان روسی استفاده می شوند. 

 

مشاهده همه دوره های زبان روسی

 

دوره های آموزشی در زبان نگار به صورت عادی، فشرده و یا فوق فشرده ارائه می شوند. بهترین کلاس زبان روسی به صورت دو روز در هفته (یک جلسه ۱۲۰ دقیقه ای در هر روز) و آخر هفته (دو جلسه ۹۰ دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد. شما می توانید کلاس هایی مطابق با شرایط خود استفاده کنید و از مزایای شرکت در بهترین کلاس زبان روسی بهره مند شوید.

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای شرکت در آموزشگاه زبان روسی در تهران را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه