آموزشگاه ترکی استانبولی | موسسه زبان های خارجی زبان نگار

آموزشگاه ترکی استانبولی

آموزشگاه ترکی استانبولی

ترکیه کشوری است که تعداد کمی از مردم آن به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند که عمده آن قشر جوان جامعه هستند. بنابراین اگر قصد دارید برای اهداف تجاری، شغلی، مهاجرت یا سفر به ترکیه سفر کنید علاوه بر زبان انگلیسی باید به زبان ترکی استانبولی نیز تسلط داشته باشید. برای آموزش زبان ترکی استانبولی روش های مختلفی وجود دارد. در این مطلب از سایت زبان نگار قصد داریم انواع روش های آموزش زبان ترکی و آموزشگاه ترکی استانبولی را به شما معرفی کنیم.

حتی اگر به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنید، یادگیری ترکی استانبولی به شدت زندگی شما را ساده می‌کند و می توانید ارتباطات بیشتری برقرار کنید و از مزایای زبان ترکی بهره مند شوید. حتی دانستن کمی ترکی استانبولی فرصت‌های تجاری جدیدی را برای شما ایجاد می کند.

متاسفانه، زبان ترکی ساده‌ترین زبان برای یادگیری نیست اما راه‌هایی برای مسلط شدن بر زبان ترکی بدون صرف زمان و تلاش زیاد وجود دارد.

 

آموزشگاه ترکی استانبولی

آموزشگاه ترکی استانبولی

 

خبر خوب در مورد یادگیری ترکی استانبولی این است که الفبای زبان ترکی استانبولی همانند زبان انگلیسی است و فقط چند تغییر جزئی وجود دارد. بنابراین برای یادگیری این زبان شما مجبور نیستید الفبای کاملا جدید یاد بگیرید.

خبر بد این است که این زبان ممکن است مانند زبان اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها قابل‌فهم به نظر نرسد. کلمات پایه ترکی می‌توانند به صورت تنها مورد استفاده قرار گیرند. پیشوندها در این زبان استفاده نمی شود بلکه با اضافه کردن پسوندها کلمات پیچیده ای ساخته می‌شوند. بنابراین کلمات می‌توانند خیلی طولانی شوند!

حتی اگر شما فقط چند کلمه یاد بگیرید، مردم ترکیه آن را به نشانه ادب و حسن‌نیت درنظر می گیرند. آن‌ها با شور و اشتیاق پاسخ می‌دهند، اشتباهات شما را تصحیح می‌کنند و به شما کمک می‌کنند دایره لغات خود را گسترش دهید.

 

مرتبط بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران

 

چطور می توانید زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید؟

چندین راه برای آموزش زبان ترکی استانبولی وجود دارد. هر شخص بر اساس شرایط خود می تواند روش ویژه ای را انتخاب کند. اما آموزش اصولی و حضور در آموزشگاه ترکی استانبولی بهترین راه برای یادگیری زبان جدید است.

 

آموزشگاه ترکی استانبولی

آموزشگاه ترکی استانبولی

از یک دوست ترکیه ای کمک بگیرید.

بهترین راه برای این روش پیدا کردن دوستان ترک است. شما می توانید از راه های مختلفی با ترک زبان ها ارتباط برقرار کنید. اگر در انجام این روش برای یادگیری ترکی استانبولی موفق نشدید ناامید نشوید چرا که گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد.

 

یادگیری در منزل

شما می توانید با کمک ابزارهای مختلفی که وجود دارد در خانه زبان ترکی را آموزش ببینید. می توانید از کتاب، ویدیوها و سی دی های آموزشی، اینترنت و غیره استفاده کنید. همچنین اگر دوستان و آشنایان ترک زبانی دارید می توانید از آن ها نیز کمک بگیرید.

این ایده خوبی است که قبل از سفر به ترکیه اصول اولیه زبان ترکی استانبولی را آموزش ببینید. این کار باعث می‌شود که آسانتر ارتباط برقرار کنید و اطمینان حاصل کنید که می‌توانید به اهداف خود برسید.

 

مرتبط بخوانید: نکته های مهم و کاربردی در آموزش زبان ترکی

 

یادگیری در ترکیه!

شما می‌توانید از کشور ترکیه دیدن کنید و خود را در زبان ترکی غرق کنید. غرق شدن در یک زبان آسان‌ترین راه برای یادگیری است.

مکان‌های زیادی برای یادگیری ترکی استانبولی در ترکیه وجود دارد. می توانید در وب و یا روزنامه های محلی را برای یک معلم خصوصی جستجو کنید و یا یک آموزشگاه محلی را پیدا کنید. در برخی مناطق توریستی، شهرداری کلاس‌هایی را برای خارجیان تازه‌ وارد برگزار می کند. دوره ها از کلاس‌های شبانه در طی یک دوره چند ماهه تا دوره‌های تمام‌وقت فشرده چند هفته ای متفاوت خواهند بود. قیمت‌ها نیز بسیار متفاوت هستند. شما می توانید با توجه به شرایط خود از این دوره ها استفاده کنید.

 

مرتبط بخوانید: مکالمه ترکی استانبولی

 

آموزشگاه ترکی استانبولی

آموزشگاه ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی با استفاده از اینترنت، دی وی دی‌ها، سی‌دی و کتاب

بسیاری از دوره‌های زبان ترکی آنلاین و مجازی وجود دارد. از نمونه های خوب و معروف می توان به دوره های  Rosetta Stoneو Duolingo اشاره کرد که به شما این امکان را می‌دهد که بنویسید، گوش کنید و به زبان ترکی صحبت کنید.

وب سایت‌ها و نرم افزارهای مختلفی در سراسر وب وجود دارند که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید. همچنین صدها کتاب و دی وی دی‌ به یادگیری زبان ترکی اختصاص‌داده شده‌است. یک جستجوی سریع در وب به شما کمک می کند تا کتاب ها و فایل های آموزشی بسیاری را پیدا کنید و از آن ها استفاده کنید.

 

آموزش زبان ترکی با استفاده از شغل

بسیاری از مردم در حین کار، نیاز به استفاده از زبان ترکی پایه دارند. این روشی آهسته اما کم‌هزینه برای آموزش زبان ترکی است. برخی از کارفرمایان، به خصوص بانک‌های بزرگ و شرکت‌های فن‌آوری اطلاعات که در حال حاضر در ترکیه تاسیس شده‌اند، دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی برگزار می کنند. این یک مزیت بزرگ است و می‌تواند دلیل خوبی برای پذیرفتن این مشاغل باشد.

 

مرتبط بخوانید: چند نکته و ترفند برای یادگیری ترکی استانبولی

 

خود را در زبان ترکی استانبولی غرق کنید.

روزنامه محلی ترکیه را بخوانید و به اخبار تلویزیون ترکی گوش دهید. رسیدن به سطحی که شما بتوانید این کار را انجام دهید زمان می‌برد. یک راه خوب برای فهمیدن این که آیا شما به یک زبان مسلط هستید این است که آیا می‌توانید برنامه‌ی رادیویی را دنبال کنید، چرا که در این برنامه ها به سرعت صحبت می شود و هیچ تصویری وجود ندارد که به شما در فهمیدن موضوع کمک کند.

یک روش عالی و بدون دردسر برای بهبود زبان ترکی شما دیدن فیلم‌ها بر روی دی وی دی است. بسته به سطح مهارت شما، می‌توانید از زیرنویس استفاده کنید، اما زیرنویس زبان ترکی را فعال کنید و یا به زبان ترکی گوش دهید و زیرنویس به زبان فارسی را به نمایش بگذارید. اگر واقعا در زبان ترکی ماهر هستید، می‌توانید به زبان ترکی گوش دهید و همچنین زیرنویس ترکی را نمایش دهید! همه این روش‌ها به طور مخفیانه در بهبود مهارت‌های شما موثر هستند.

 

مرتبط بخوانید: آموزش ترکی با آموزشگاه زبان نگار

 

آموزشگاه ترکی استانبولی

آموزشگاه ترکی استانبولی

یادگیری در آموزشگاه ترکی استانبولی

شما می‌توانید قبل از اینکه به ترکیه بروید، این زبان را یاد بگیرید. کودکان خیلی زود یاد می‌گیرند، سه ماه آموزش برای کودکان و نوجوانان کافی است. بزرگسالان به دوره های طولانی تری احتیاج دارند. اکثر افراد می توانند پس از شش ماه آموزش به صورت دو بار در هفته ترکی پایه را یاد بگیرند.

آموزشگاه ترکی استانبولی به شما این فرصت را می‌دهد که مهارت‌های زبان ترکی خود را توسعه داده یا ارتقا دهید و هم‌زمان در مورد فرهنگ ترکیه صرف‌نظر از سطح مهارت‌ها، سن و یا سابقه خود یاد بگیرید.

 

ویژگی های یک آموزشگاه ترکی استانبولی خوب چیست ؟

آموزشگاه ترکی استانبولی کیفیت آموزشی بالا را تضمین می کند و شما را در آموزش گام به گام ترکی استانبولی همراهی می کند. 

یک آموزشگاه خوب طیف وسیعی از دوره‌ها را ارائه می‌دهند. چه مبتدی باشید، چه در یک سطح متوسط و یا پیشرفته، دوره‌هایی را پیشنهاد می‌کند که برای شما مناسب هستند. آموزشگاه ترکی استانبولی خوب کلاس‌ها را توسط اساتید مجرب برگزار می کند و همچنین از اساتید ترک زبان نیز استفاده می کند. اساتید نه تنها به خاطر داشتن دانش و تجربه بلکه به خاطر توانایی برای ارتباط با زبان آموزان انتخاب می شوند. آموزشگاه ترکی استانبولی خوب به اساتید کمک می کند تا به اندازه کافی خلاق باشند و بتوانند تجربه یادگیری زبان را هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده کنند و رضایت زبان آموزان را به دست آورد.

 

مرتبط بخوانید: مزایای زبان ترکی : چرا ترکی یاد می گیریم؟!

 

آموزشگاه ترکی استانبولی

آموزشگاه ترکی استانبولی

بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی در تهران کجاست؟

موسسه زبان های خارجی زبان نگار با بهره مندی از اساتید مجرب ایرانی و ترک زبان خدمات متنوعی را ارائه می دهد. در این موسسه خدماتی مانند آمادگی آزمون سفارتTÖMER – کلاس های بحث آزاد، کلاس های Serbest Konuşma، آزمون  VIP ، آزمونYös، آزمون  TYS، اعزام مترجم و آموزش ترکی از طریق فیلم ارائه می شود.

آموزشگاه زبان نگار مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. با توجه به این برنامه آموزشی تمامی شرایط لازم برای یادگیری ترکی استانبولی را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار داده ایم. هدف آموزشگاه زبان نگار برای آموزش زبان ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه آشنا می کنیم.

اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید و یا برای ادامه تحصیل قرار است چند سالی را در دانشگاه های ترکیه درس بخوانید و مدت زمان کمی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم از کلاس های فشرده آموزشگاه زبان ترکی استانبولی استفاده کنید.

 

مرتبط بخوانید: بهترین کلاس ترکی : ترکی استانبولی را روان صحبت کنید!

 

این آموزشگاه ترکی استانبولی تمام مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن، گوش کردن، درک مطلب و مهارت های مربوط به قابلیت ترجمه را آموزش می دهد و به شما کمک می کند در زبان ترکی تسلط کامل داشته باشید.

آموزشگاه ترکی استانبولی زبان نگار برای برگزاری دوره های خود از جدیدترین متدها و ابزارها استفاده می کند. این مجموعه با کمک کتاب درسی زبان ترکی هفت اقلیم مهارت های لازم را به زبان آموزان آموزش می دهد.

 

آموزشگاه ترکی استانبولی

آموزشگاه ترکی استانبولی

کتاب Yedi iklim به روزترین و معتبرترین متد تدریس مکالمه ترکی استانبولی است. از ویژگی های بارز این کتاب تاکید بر مکالمات روزمره و کاربردی، اصطلاحات مفید، بیان گرامر به زبان ساده و وجود فایل های صوتی متنوع است.

کتاب Yedi iklim در مقایسه با کتاب Hitit که دارای مطالب گرامری زیاد، لغات سخت و مکالمات شنیداری کمی ست، گزینه بسیار مناسب¬تری جهت یادگیری زبان ترکی استانبولی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان است.در این کلاس ها مدرسان ما با متدی ویژه که توسط کادر مجرب طراحی گردیده است سعی در آن دارند تا زبان آموزان عزیز را به سطح A1 زبان ترکی استانبولی برای انجام مکالمات روزمره برسانند. علاوه بر این، کلاس های بحث آزاد با موضوعیت تجارت و درک مطلب جهت تماشای برنامه های تلویزیونی در این آموزشگاه دایر می گردد.

 

مشاهده همه دوره های زبان ترکی 

 

کلیه دوره های آموزشگاه ترکی استانبولی زبان نگار، برای کلیه سطوح و سنین، به صورت خصوصی نیز برگزار می گردد و تعداد جلسات در هفته و نحوه برگزاری آن ها بر اساس توافق دو جانبه آموزشگاه زبان نگار و زبان آموز صورت می پذیرد.

علاقه مندان با  فراگیری و تسلط به کتاب اول YEDİ İKLİM قادر خواهند بود به راحتی مکالمه روان، حتی با افراد ترک زبان داشته باشند. لازم به ذکر است که کتاب YEDİ İKLİM برای آموزش به افراد خارجی که در ترکیه زندگی می کنند و درآن محیط حضور دارند طراحی و تنظیم گردیده است. لذا آموزش این کتب می بایست با برنامه ریزی خاصی انجام پذیرد.

آموزشگاه زبان نگار همگام و همسو با بخش فرهنگی سفارت ترکیه، از مجموعه کتاب های Yedi  iklim جهت تدریس زبان ترکی استانبولی استفاده می کند. این مجموعه در سه سطح A، Bو C طراحی شده است و هر سطح شامل آموزش دو جلد کتاب میباشد. 

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای حضور در آموزشگاه ترکی استانبولی را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه